Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Under The Red Hood

Zaczęty przez The Man Who Laughs, 18 Grudzień 2009, 15:09:29

MJ

Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

LelekPL

starzeje się :) ... jak my wszyscy :/

Mel

Nie musiałeś przypominać...Naprawdę.

MJ

Niestety Mel niczym Mark Hamill z roku na rok traci werwę (taka mała prowokacja ;)).
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Mel

Prowokacja, czy też nie...Wszystko ma swoje analogiczne podłoże.

Ale jednak przyznaję, że love that Joker! ;D Możesz mnie zbluzgać za to, Air.

LelekPL

za ten tekst Ci daruję... póki co!


m2reily

Greenwood się sprawdza jako Batman bez dwóch zdań, jego ostatnie zdanie jakoś wyjątkowo mnie urzekło, poza tym sam wygląd mrocznego rycerza jest moim zdaniem jednym z najlepszych od czasów TAS.     
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Anarky

Cytat: Mel w 08 Lipiec  2010, 13:44:41
Hamillowski fandom

Pierwsze słyszę o czymś takim

Cytat: Mel w 08 Lipiec  2010, 14:00:53
To nie zasłanianie się płcią

Ale akurat tej wypowiedzi inaczej odebrać się nie dało

Ja do głosu Jokera podchodzę tak samo jak w kwestii głosu Cobra Commander i Starscreama. Czyli postaci odpowiednio z uniwersum G.I. Joe i Transformers, obu postacią głosu użyczył Chris Latta.  Jest to moim zdaniem niedościgniony wzór, tak samo jak Mark Hamill podkładający głos pod Jokera. I zapewne nawet DiMaggio tego nie zmieni, ale poczekajmy na więcej klipów.
Ja wam pokażę!

Mel

CytatPierwsze słyszę o czymś takim
Najwyraźniej w tym nie siedzisz i może dlatego.

CytatAle akurat tej wypowiedzi inaczej odebrać się nie dało
Podobnie jak wyżej.

Anyway, Greenwood ma niesamowity głos. Nawet, kiedy jedynie zapowiadał ten krótki clip, to już wzbudzał pewien dreszczyk ;D No i mamy (jak na razie) pewność, że voice aktorzy nieźle się spisują. Sam design Batmana jest w sam raz. Mroczny, odpowiednia długość uszu, peleryny i anatomia...Trochę mi się już przejadły te barczyste męskie sylwetki według B. Timma - mimo tego nadal jego styl jest moim numero uno ;)

Anarky

Cytat: Mel w 09 Lipiec  2010, 10:09:21
Najwyraźniej w tym nie siedzisz i może dlatego.

Najwyraźniej czegoś takiego po prostu nie ma
Ja wam pokażę!

Mel

CytatNajwyraźniej czegoś takiego po prostu nie ma
Oj, żebyś się nie zdziwił ;D

Anarky

Ostatnio coraz mniej rzeczy mnie zdziwi Mel , skąd ja to znam ? :D
Najbardziej jednak lubię jak ktoś robi dobrą minę do złej gry

Nie powiem żeby Bruce Greenwood miał niesamowity głos, ale zdecydowanie coraz bardziej się do niego przekonuje. Myślę że na pewno wraz z głosem Jensena Acklesa, trzeba będzie to zaliczyć już po woli na plus tej animowanej produkcji.
Ja wam pokażę!

Mel

Z tą miną, to chyba jednak mówisz o sobie, Anarky. Nie wiem po co zabawiasz się w ignoranta skoro wystarczy tylko pare sekund w googlach, aby dowiedzieć się na czym polega społeczność fanowska Hamilla (fandom). Jeżeli chcesz komukolwiek dogryźć, to najpierw dowiedź się jak i znajdź porządne argumenty...Chociażby na temat właśnie tego fandomu.

O właśnie, tak sobie przypomniałam głos Nightwinga w tym filmie. Geez, też sobie wyobraziliście go jako obecnego Batmana z TYM głosem? ;D Aż ciarki przechodzą.

Anarky

Absolutne nie o sobie Mel i absolutnie nie chce nikomu dogryźć :D
Ja wam pokażę!