Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

franek

Nie żal wam kasy? Takie kolekcje, ciągle aktualizowane muszą kosztować.


Show Must Go On!!!

Juby

Żal kasy na coś co si ę kocha i czego jest się fanem? Nigdy.

XIII

Do kolekcji doszły
-The Man Who Laughts
-Joker Egmontu
-książka Powrót Batmana  kupiona na kiermaszu za 1 zł
Czy ktoś oprócz mnie czyta wydania albumowe wydane na kredzie  w gumowych rękawicach?

franek

Ja nie zarabiam więc mi żal dać 80zł na komiks. Ale może z czasem to się zmieni. Ja kolekcjonuje od niedawna gry na GameBoya i u mnie na to idzie większość budżetu. Jestem przede wszystkim fanem grania, Batmanem się interesuje, ale nie do tego stopnia.

I po co czytasz w gumowych rękawicach?  :o Aż tak się o to boisz?  ::)


Show Must Go On!!!

XIII

Jak byłem młody i głupi to po zakupie Roku Pierwszego  traktowałem go jak zwykła zeszytówkę i narobiłem na nim za dużo odcisków palców przez co jego wartość rynkowa spadła. Dlatego nauczony doświadczeniem  czytam w taki sposób.

kelen

Franek, zadajesz nieodpowiednie pytanie w odpowiednim miejscu. Ten temat nie nazywa się "nie mam co jeść bo kupuje rzeczy z Batmanem". Każdy wkłada tyle pieniędzy w swoją kolekcje ile może i wyjeżdżać z takimi głupimi tekstami typu "czy wam nie żal kasy" pisząc później, że samemu się zbiera gry na GameBoya, które też do najtańszych nie należą (witaj w klubie, też je zbieram, ale w mniejszym stopniu, ale mam jedną perełkę, której nigdy nie sprzedam).

XIII, gdybym kupował z myślą odsprzedania to może i bym tak czytał, ale nigdy mi się jeszcze nie zdarzyło :D

XIII

Właściwie też nie myśle na razie o sprzedaży ale nie wiadomo co przyszłość przyniesie.

Rado


Corso

Gratuluję wszystkim zacnych zakupów!  :D U mnie na razie nic się nie pojawi, w tej chwili kładę nacisk finansowy na inne moje hobby. :)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Johnny Napalm

CytatGratuluję wszystkim zacnych zakupów!   U mnie na razie nic się nie pojawi, w tej chwili kładę nacisk finansowy na inne moje hobby.

Przestaje kupować komiksy.... kupuje Ferrari. ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Corso

Byłeś blisko, chodzi o modele samochodów 1/18. ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


franek

Fajne hobby. Interesujesz się samochodami, czy tylko zbierasz modele?


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Franek... kurcze, sorry, nie obraź się, ale to tak jakbyś spytał zapalonego modelarza pojazdów z II wojny Światowej czy interesuje się militariami czy tylko lubi wąchać klej w trakcie sklejania modelu.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kujaw

Akurat klej jest zajebisty.... Johnny, nie do końca masz rację, ja kiedyś sklejałem modele samolotów, ale nigdy nie powiem, bym był miłośnikiem lotnictwa. Ot, takie hobby, które jakoś mi przeszło... zawsze brakowało kleju....:D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Johnny Napalm

Dobre. :) Ja z kolei lubiłem pisać na kalce technicznej... fajny zapach,  coś w stylu świeżego podkładu kolejowego.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...