Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Soundtrack

Zaczęty przez Huntersky, 07 Lipiec 2008, 23:56:55

Jaki jest?

Arcydzie?o
8 (28.6%)
B. dobry
14 (50%)
Niez?y
4 (14.3%)
S?aby
2 (7.1%)
Nie b?dzie mi Zimmer nawija? makaronu na uszy
0 (0%)

Głosów w sumie: 27

Altair

Dla mnie najlepsze piosenki to Agent of Chaos i Introuduce a little anarchy.

Hydro

CytatIntrouduce a little anarchy.
Szczególnie te pierwsze 30 sekund ;)
It's a funny world we live in.

Altair


Hydro

Hmmm... dzisiaj sobie wysłuchałem po kolei całego suondtracka (oryginałek z empika ;)). I tak... były chyba 2 piosenki które trochę mnie nudziły, ale reszta to cudo. Najlepsza trójka to:

1. Agent of Chaos - świetny, jak dla mnie najlepszy kawałek. Na początku chaotyczne brzmienie, potem prawie taka sama muzyczka, po 2-3 minutach już napięcie zaczyna rosnąć, aż w końcu bum - ostra, klimatyczna muzyczka, która wprawiła mnie w otępienie. Potem, już do konca, był tylko smutek. Cudeńko. 10/10

2. A Dark Knight part 2 - zaznaczam, ze część druga. Pierwsza jest taka zbyt spokojna, no nie wiem. Ale własnie ta druga jest mroczna i baardzo klimatyczna. No nie wiem jak to określic słowami ;D Naprawdę polecam. 9/10

2. Introduce a Little Anarchy - kawałek już od samego początku chaotyczny, dynamiczny, szybki itp. ;) Sprawia, że przechodzą mnie ciarki na plecach :P 8/10 

Ale się rozpisałem ;p
It's a funny world we live in.

Crane

Ja tylko żałuję że tak jak w przypadku BB nie ma edycji DVD TDK z soundtrackiem. Leniwy jestem, osobno muzyki kupować mi się nie chce :P


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Gieferg

CytatDla mnie najlepsze piosenki
CytatI tak... były chyba 2 piosenki

Gdzie wy tam macie jakieś piosenki u licha?
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Hydro

No dobra, źle to ująłem. Po prostu: ścieżka dźwiękowa. :)

Mam pytanie: film BB, czyli DVD+soundtrack pojawiły się długo czy tak miesiac po premierze filmu? Bo wiecie, jak trochę sie czekało, to tak moze być w przypadku TDK.
It's a funny world we live in.

Huntersky

<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Anarky

Powiem tak Soundtrack TDK jest po prostu s?aby, rozczarowa?a mnie. W?a?ciwie poza I'm Not a Hero nie przypad?o mi zbytnio do gustu. Brakuje mi utworu który od pierwszej minuty do ostatniej by mi si? spodoba?, wiele jest za to utworów w których tylko fragment pojedynczy jest godny uwagi. Brakuje czego? takiego jak utwór Molossus, z Batman Begins Soundtrack.
Ja wam pokażę!