Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Dragon Ball

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 19:29:34

kelen

Calkiem fajny. Swoja droga, w jednej scenie widac, ze Picolo jednak jest zielonkawy. Chyba.

Hydro

Dla mnie jest on tak szarawo-biały :(
It's a funny world we live in.

Leon Kennedy

Równiez miałem wrażenie, że w jednej króciutkej scenie był lekko zielonkawy...

Hydro

Cóż, miejmy nadzieję ;)
It's a funny world we live in.

(A)nonim

Eee...
Ktoś narzekał że ten film powinien być niepoważny, tymczasem tutaj twórcy chyba wzięli temat trochę zbyt serio. I czy mangowy Goku powiedział by taki tekst jak ten z trailera? Czarno to widzę.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Maxie Zeus

Trailer - nawet, nawet..
Póki nie zobaczę filmu, będę do niego negatywnie nastawiony :P

LelekPL

Po obejrzeniu trailera wygląda to... na jeszcze większe dno niż przed jego obejrzeniem. Wspomnijcie moje słowa "To będzie jedna z największych porażek w historii kina", a ja, z racji mojej miłości do DBZ, i tak będę siedział w pierwszym rzędzie kiedy to wyjdzie do kina :)
Jednak muszę stwierdzić, że raz to ani trochę nie przypomina klimatu z serialu, dwa wygląda jak cross-over między Supermanem 4, a Dead Or Alive tylko, że z mniejszą ilością golizny co jest kolejnym minusem :P
A Piccolo nie jest ani trochę zielony, przestańcie się oszukiwać...

Nad potencjałem tego filmu pisałem już więcej, a co do stwierdzenia, że "DB został potraktowany zbyt poważnie" - WTF? To, że z kosmity-człowieka-małpy, zrobili nastolatka (prawdopodobnie z problemami związanymi z dojrzewaniem) uczącego się karate od starego mistrza-koniecznie azjaty (czy im się wydawało że robią Karate Kid 5???) z jakimś mutantem który udaje Piccolo już zasługuje na kule w łeb dla scenarzysty. Jest prosta recepta na taki film, dajcie napisać scenariusz Akirze, a film niech zrobią bracia Wachowscy (Speed Racer był przynajmniej w odpowiedniej konwencji, a że miał słaby materiał - trudno) i macie niesamowicie dochodowy film z potencjałem. Niestety podobnie jak w przypadku np. serii AvP daje się pisanie scenariusza ludziom którzy są do tego najmniej kompetentni, mimo, że materiał już jest gotowy.

(A)nonim

Dobrze mówi, polać mu.
Bo na razie wygląda to tak jakby wzięli nazwy z serialu a resztę zmienili.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Firm

Cytat: Air Jordan w 03 Październik  2008, 22:59:14
Po obejrzeniu trailera wygląda to... na jeszcze większe dno niż przed jego obejrzeniem. Wspomnijcie moje słowa "To będzie jedna z największych porażek w historii kina", a ja, z racji mojej miłości do DBZ, i tak będę siedział w pierwszym rzędzie kiedy to wyjdzie do kina :)
Jednak muszę stwierdzić, że raz to ani trochę nie przypomina klimatu z serialu, dwa wygląda jak cross-over między Supermanem 4, a Dead Or Alive tylko, że z mniejszą ilością golizny co jest kolejnym minusem :P
A Piccolo nie jest ani trochę zielony, przestańcie się oszukiwać...

Nad potencjałem tego filmu pisałem już więcej, a co do stwierdzenia, że "DB został potraktowany zbyt poważnie" - WTF? To, że z kosmity-człowieka-małpy, zrobili nastolatka (prawdopodobnie z problemami związanymi z dojrzewaniem) uczącego się karate od starego mistrza-koniecznie azjaty (czy im się wydawało że robią Karate Kid 5???) z jakimś mutantem który udaje Piccolo już zasługuje na kule w łeb dla scenarzysty. Jest prosta recepta na taki film, dajcie napisać scenariusz Akirze, a film niech zrobią bracia Wachowscy (Speed Racer był przynajmniej w odpowiedniej konwencji, a że miał słaby materiał - trudno) i macie niesamowicie dochodowy film z potencjałem. Niestety podobnie jak w przypadku np. serii AvP daje się pisanie scenariusza ludziom którzy są do tego najmniej kompetentni, mimo, że materiał już jest gotowy.

No tak zapomniałem, że Dragon Ball a w szczególności Saga Piccolo odbywa się kiedy Goku jest już dorosłym dojrzałym mężczyzną.

Gieferg

Cytatna razie wygląda to tak jakby wzięli nazwy z serialu a resztę zmienili.

I całe szczęście. I tak wygląda n to, że zmienili zbyt mało...
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

(A)nonim

Gieferg jak nie lubisz DB, to po prostu go nie oglądaj. I nie chodzi o to że Goku powinien być dzieciakiem bo nie powinien, nie powinni brać wszystkiego żywcem, ale w tym trailerze nie ma w ogóle klimatu mangi/anime. Równie dobrze mogli dać zupełnie inną nazwę. Oczywiście to tylko trailer więc mam nadzieję że się mylę.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Gieferg

CytatGieferg jak nie lubisz DB, to po prostu go nie oglądaj.
Obejrzeć obejrzę choc na pewno nie w kinie, bo od kreskówki to na pewno będzie lepsze choćby dlatego że nie będzie kretynizmów w stylu ciosów do których zbiera się energię wszechświata przez trzy odcinki w międzyczasie przypominając sobie całe swoje dotychczaowe życie :D
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

(A)nonim

I po co jeszcze komentujesz? Swoja drogą polecam Ci w takim razie mangę, bo tam jest wszystko zrobione na szybko, bez przedłużeń.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

Co do koloru Piccola:

Gieferg

CytatSwoja drogą polecam Ci w takim razie mangę

No thanks.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.