Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ulubione postaci z Bat-Gier?

Zaczęty przez Destruktor, 01 Sierpień 2010, 15:54:42

Destruktor

Skoro ten temat znajduje się w dziale "Bat-Gry" każdy chyba rozumie jego sens. Otóż jakie są są wasze ulubione kreacje postaci z uniwersum Batmana z jego gier? poniżej prezentuje wam moje podium. Mam nadzieję że temat się przyjmie a Moderator przyzwoli na jego istnienie.

1. Joker ["Mortal Kombat vs. DC Universe"] - Nie jestem wielkim fanem bijatyk, a jeśli już to polegam tylko na starej sprawdzonej marce - "Tekken". Jednakowoż ta przypadła mi do gustu wyjątkowo, a zwłaszcza gra Jokerem. Toż to prawdziwa finezja! możemy używać ciosów podstawowych dla bijatyk, ale mamy też dużo ciekawszych sposobów walki, takich jak stary dobry elektryzujący pierścień, czy ogromna rękawica bokserska Jokera. Prawdziwa klasyka w "mordobickim" wydaniu. Polecam fanom tej gry granie Księciem Zbrodni.

2. Batman ["Batman: Arkham Asylum"] - Ponieważ w tym wydaniu Mroczny Rycerz jest naprawdę mroczny. Nie wspominając o efektach wizualnych typu ciekawego kostiumu który jest połączeniem klasyki z nowoczesnością, to Gacek dysponuje wieloma ciosami, a tryb walki niezależnie czy na PC czy na konsoli jest naprawdę nieprzeciętny.

3. Riddler ["Batman: Arkham Asylum"] - Tak, wiem że Riddler był obecny w grze tylko jako fantom, zagadki, ale właśnie taka kreacja była świetna. Rodzaj jaki posiada jego byt w grze jest moim zdaniem bardziej znaczący niż jakby miał się pojawić na żywo w swoim zielonym garniaku. Jego zagadki, nawiązania, i sposób jaki został użyty w grze to istny majstersztyk.

Moja lista jest może i jeszcze niekompletna, ale z większym rozpisaniem poczekam aż będzie mi dane zobaczyć wasze listy i poglądy w nich zawarte. Pozdrawiam, Destruktor.

bart-allen

Hmmmm....... Mógłbym dać Flasha z Injustice i Zagadkę z Arkham City
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem