26 lipiec 2021, 16:02:01

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Batman Begins

Zaczęty przez Mariano, 04 luty 2008, 23:02:18

Leon Kennedy

Zaskoczyła mnie ta informacja i bardzo zasmuciła... Rutger był bardzo wyrazistym aktorem z wieloma świetnymi rolami. Ktoś wie jaka była przyczyną śmierci?

Q

Oficjalnie podają, że zmarł spokojnie po krótkiej chorobie, żadne szczegóły nie są znane.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Johnny Napalm

Bardzo go szkoda. Był to człowiek pochodzący z rodziny aktorskiej, który od początku miał do czynienia z profesjonalistami w fachu, który chciał wykonywać. Kurde, szkoda go bardzo, świetny był. Bez niego Łowca androidów, Autostopowicz, czy Nocny Jastrząb nie mogłyby właściwie istnieć. Kradł każdy z tych filmów i wiele, wiele innych. Szkoda, że prawdziwi tytani aktorstwa odchodzą a następcy nie mają już takiej charyzmy, zrozumienia co się gra. Szkoda.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL


Pierwszy z trzech filmów o symbolice trylogii Mrocznego Rycerza. Powoli nie tylko ja wkręcam się w tegoroczny Dzień Batmana. W planach mam już dokończenie oryginalnej serii Batman z 1943, trylogię Nolana, filmy Schumachera (Burtona mam za sobą) i kilka moich ulubionych odcinków TAS.

Juby

03 wrzesień 2019, 19:09:54 #184 Ostatnia edycja: 20 październik 2019, 12:28:54 by Juby
Bardzo dobry materiał. Czekam co autor opowie o kolejnych częściach.

https://www.gq.com/story/its-time-to-talk-about-how-goofy-batman-begins-is


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Juby

Kiedy minęło te 15 lat? Z tej okazji wrzucam super plakat autorstwa Matta Fergusona. :)"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Czas zapiernicza, a jeszcze jakby wczoraj szło się na Begins, a tutaj już po trylogii i drugi kolejny Batman po Bale'u się nam powoli kłania. A BB uwielbiam 💜

Johnny Napalm

To mi przypomina jak bardzo lekceważąco podszedłem do promocji plakatowej tego filmu w 2005 roku. Kiedy mijałem ten poster w drodze do szkoły i nawet nie miałem żadnego skojarzenia, że to zapowiedź nowego filmu o Batmanie.Na serio, może trochę wstyd się do tego przyznawać, ale po takiej przerwie z filmami kinowymi o Batmanie, wtedy tego plakatu w ogóle nie utożsamiałem z tą postacią. Dla mnie wówczas, na pierwszy rzut oka, była to tylko kolejna promocja JAKIEGOŚ filmu. Coś w sepii, coś z rogami, coś czarnego co lata na obrazku. Może te tytułowe napisy dla mnie były za małe?

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

17 czerwiec 2020, 08:35:15 #188 Ostatnia edycja: 17 czerwiec 2020, 08:43:49 by Juby
Nie mieszkałeś w Polsce w 2005? Jeśli mieszkałeś, to nie ma takiej możliwości żebyś gdzieś mijał ten plakat, bo nigdy nie doczekał się polskiej wersji (wykorzystano go dopiero na okładkach VHS, DVD oraz HD DVD).

W Polsce drukowano takie trzy warianty plakatów do Batman - Początek.


Pochwalę się - posiadam wszystkie trzy! ;D Ten ze spadającym Batmanem nawet dwie sztuki!! Wziąłem go i tego, na którym Batman trzyma Rachel z płockiego kina w sierpniu 2005 roku (+ zarąbałem stamtąd blisko 100 pocztówek z filmu, wszystkie jakie były). Niestety, w młodości nie dbałem o takie rzeczy, chciałem to wszystko zawiesić na ścianie, a że w domu każdy pokój mamy wyłożony boazerią, odklejały się i spadały, żadna taśma nie chciała ich utrzymać. Efektem tego było wywalenie większości pocztówek (ostały mi się bodaj dwie), a plakaty są w okropnym stanie (pogniecione, jeden z dziurką, no i noszą masę śladów po zdejmowanej taśmie, lub przyciętą taśmę jeśli nie dało mi się jej ściągnąć). Na szczeście niedawno jeden kolega (Crane z BatCave, nie wiem czy go jeszcze pamiętacie, bo nie wypowiada się tu od lat, ale kiedyś był newsmanem i to on napisał dla BC recenzję TDK po pokazie przedpremierowym) załatwił mi ten ze spadającym Batmanem oraz trzeci (z Batmanem stojącym na tle Gotham) w bardzo dobrym stanie. W końcu mam komplet. :)


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman