Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Transformers

Zaczęty przez heros65, 10 Listopad 2009, 21:46:16

Johnny Napalm

Trzynasty tom w żadnym wypadku nie okazał się być pechowym. Jest po prostu super! Wypasione tomisko, ma chyba najwięcej stron ze wszystkich dotychczasowych. No i w ten sposób mam już prawie całego Grimlocka z panoramy na grzbiecie. Cieszy mnie poza tym to, że bardzo szybko dobrnięto do pięćdziesiątego numeru oryginalnej serii Transformers US. Niedługo zaczną się dużo bardziej skomplikowane historie, bo stery nad opowiadaniami w pełni przejmie Simon Furman od Boba Budiansky'ego. Czy będę dalej zbierał kolekcje po zakończeniu pierwszej serii od Marvela, to się jeszcze okaże. Na pewno później kupię kilka numerów i zobaczę czy to nadal moje klimaty. Póki co na dotychczasowe numery wydałem 485 zł. Trzeba trochę oszczędzać, żeby mieć forsę na Batmany.  ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Johnny Napalm

Ja już wysiadam na dobre z tej kolekcji. Kiedyś uaktualnie ten te temat, wrzucając zdjęcie moich tomów.

Są dwie przyczyny dlaczego zrezygnowałem z jej zbierania – za mało miejsca na półkach. Mam w sumie trzy całe postacie na obrazku z grzbietu i to mi wystarczy, nie ma tak, że któryś z Transformerów byłby niedosztukowany. Drugi powód to to, że nowe historie w ogóle mnie nie pociągnęły za sobą. To jest jakaś wieczna naparzanka, bez większych intryg a jak już one są to się nie umywają do tych największych z Pierwszej Generacji.

Jest niby wizualnie nawet lepiej, lepsze współczesne kolory, postacie bardziej dopracowane, ale brak tu fajnej treści.

Jak przełożę kartę do telefonu z lepszym aparatem to wrzuce tu wspomniane zdjęcie.


THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...