Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

figurki tdk juz na allegro!

Zaczęty przez Dawid, 16 Sierpień 2008, 09:10:37

Smilerka

Taa. Zawsze ciągnie mnie do czarnych charakterów xD

Finger

#16
Cytat: Silent Dark w 17 Sierpień  2008, 16:54:04
Oj Finger,Finger....
Slucham chlopczyku.

Swoją drogą uwazam, ze lepiej zainwestowac te pieniądze w jakiś porządny komiks. Z tych zabawek (inaczej tego nie moge nazwac) wyrośniecie bardzo szybko, a do lektury mozna zawsze wrócic i przeczytac ją z taką samą przyjemnością  jak za pierwszym razem.

Firm



Raz, nikt sie tu figurkami nie bawi tylko ustawia je na pólce by sie jakoś prezentowaly.
Wiekszośc uzytkowników nawet sie nie bawi w zbieranie tego...

Silent Dark

CytatSwoją drogą uwazam, ze lepiej zainwestowac te pieniądze w jakiś porządny komiks. Z tych zabawek (inaczej tego nie moge nazwac) wyrośniecie bardzo szybko, a do lektury mozna zawsze wrócic i przeczytac ją z taką samą przyjemnością  jak za pierwszym razem.
To nie są zabawki tylko figurki... :P o kolekcjonerach nie slyszaleś?!
CytatSlucham chlopczyku.
A poza tym ześ przylazl na to forum zeby na wszystkich palcem wytykac ?! Jakbyś nie widzial my tu mamy milą atmosfere a takie typy tylko ja psują.Osobiście polecil bym ci  zalozenie forum dla niewychowanych chamów,wtedy mialbyś godne siebie otoczenie.I nie mam zamiaru dalej dyskutowac z kimś który jest ponizej jakiegokolwiek poziomu.Koniec offtopu.

Finger

Cytat: Silent Dark w 18 Sierpień  2008, 14:54:05
To nie są zabawki tylko figurki... :P o kolekcjonerach nie slyszaleś?!
Nie wiem kogo starasz sie teraz nabrac- mnie czy siebie.

Cytat: Silent Dark w 18 Sierpień  2008, 14:54:05A poza tym ześ przylazl na to forum zeby na wszystkich palcem wytykac ?! Jakbyś nie widzial my tu mamy milą atmosfere a takie typy tylko ja psują.Osobiście polecil bym ci  zalozenie forum dla niewychowanych chamów,wtedy mialbyś godne siebie otoczenie.I nie mam zamiaru dalej dyskutowac z kimś który jest ponizej jakiegokolwiek poziomu.Koniec offtopu.
A ja polecam ci przestanie udawania kogoś kim nie jesteś. Ja tutaj nikogo nie wytykam palcami, przedstawilem swoją opinie na ten konkretny temat i tyle, nie mialem zamiaru nikogo urazic.

Dawid

HA! HA! HA! WHY SO SERIOUS?! HA! HA!

Mel

No dobra...Fota w nieco lepszej jakości, ale calośc nie jest dla wiekszości z nas nowiną.

Przypomnijcie mi...Czy to wlaśnie ta figurka ma "czerwone oko" po stronie oszpeconej?

Mr.G


Mel

Heh...Pamietam zamieszanie w komentach spowodowane wlaśnie tym szczególem figurki.

boscorelli


Mel

Przyzwoita...

I pomyślec, ze ślepo sie napalam na TO:
http://www.hottoys.com.hk/product.php?cat=66&pid=370

Eh marzenia...

Maxie Zeus

No, ta figurka rzeczywiście jest piekna... Oj, wiele bym dal, zeby stala taka u mnie na biurku 8)

boscorelli


Mel


Dawid

hehe! ta za 65 zl. tez niezla jest jeszcze taki batman. mel a ta twoja figurka jest spoko ale tyle forsy wydac... to bym chyba kupil 100 innych tanszych figurek jak ty tyle forsy uzbierasz?!
: 19 Sierpie?  2008, 09:30:19

 a ta figurka two face'a jest spoko moze bym ja kupil tylko ciekawe ile bedzie kosztowac...
: 19 Sierpie?  2008, 09:31:43

 http://www.allegro.pl/item421510273_batman_dark_knight_figurka_jocker_destructo_usa.html

nowa figurka jokera kijowa ale warto zobaczyc
HA! HA! HA! WHY SO SERIOUS?! HA! HA!