Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDK"

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 20:50:58

Juby


Mel

Znalazlam wiecej concept artów  Jokera:






Wszystko pochodzi z tego cude?ka --> http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/0789318121/worstprecom-20

kelen

Concepty fajne (szczegolnie ostatni). Ale efekt koncowy najlepszy :D

Maxie Zeus

Zgadza sie... Nic z niepobije ostatecznej kreacji Ledgera.. (zarówno wizualnie, jak i wokalnie).

PS: Widac, ze z początku mieli w planach zrobic Jokera z krótkimi wlosami.. 8) Dobrze, ze zmienili zdanie...

Mel

Wlaśnie te pierwsze concepty wydawaly mi sie juz nieco przekombinowane... Blada cera, sztywne kudly, brak brwi i ogólnie uroda zombie-dandysa  niz clowna-mordercy.

A tak to mamy geniusz zawarty w prostocie...

Maxie Zeus

Naprawde wielka szkoda, ze Heath nie zyje... Nolan z pewnością, mial co do jego kreacji plany... Joker bezpośrednio wyraza to w zdaniu: ''I think, you and I are destined to do this forever...''
A tak.. nawet jak powstanie kontnuacja, wątpie aby przywrócili Jokera.. What a pity !!  :(

Mel

Cóz...Pomarzyc mozna. Na razie kontynuacje wątku Jokera hamuje moralnośc filmowców i szacunek do zmarlego aktora...

Zresztą inny Joker to juz nie ten sam Ledgoker...

Maxie Zeus

Tyle ludzi pracowalo nad filmem... ze akurat szlag trafil Heath'a :(
Cóz.. nie ma sie co rozzalac... Miejmy nadzieje, ze Nolan zrekompensuje nam ten brak, innym świetnie zrobionym villainem... ;) (chociaz.. to juz nie bedzie to samo)

Mel

Zwazywszy, ze trudno bedzie przebic a nawet dorównac TDK...

Crane

#939
Cytat: Maxie Zeus w 18 Sierpień  2008, 19:36:40Tyle ludzi pracowalo nad filmem... ze akurat szlag trafil Heath'a :(
Czyli zamiast niego powinna umrzec np. asystentka charakteryzatora? Pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz, strasznie to niesmaczne.

Cytat: Mel w 18 Sierpień  2008, 19:41:22Zwazywszy, ze trudno bedzie przebic a nawet dorównac TDK...
Bez przesady, wystarczy mniej komiksowych bzdur pokroju sonaru.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Mel

No dobra...
Sonar to przesada...
Z drugiej strony...Joker zapowiedzial Batmanowi, ze bedą robic "swoje" przez wiecznośc...Troche to boli, gdy dana nam obietnica przez najlepiej przyjetą postac rozplywa sie gdzieś w planach na trzeci film BEZ Jokera.

Maxie Zeus

CytatCzyli zamiast niego powinna umrzec np. asystentka charakteryzatora? Pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz, strasznie to niesmaczne.
Nie chodzi mi o to, ze ktoś inny powinien umrzec.. tylko po prostu, przykry zbieg okoliczności sprawil, ze to akurat najbardziej ''wyslawiana'' postac, (związana z tym filmem), kopla w kalendarz.. i to mnie, ze tak powiem, boli.

Dawid

dawajcie jakies nowe zdjecia bo nudno!
HA! HA! HA! WHY SO SERIOUS?! HA! HA!

Maxie Zeus

Malo ci.. co chwile nowe wychodzą 8)
Ja czekam juz tylko na jakieś concept-arty z Two-Face'm..

Dawid

no wiesz jak dla mnie to troche malo :D
HA! HA! HA! WHY SO SERIOUS?! HA! HA!