Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Propozycje dotyczące BatCave i forum

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 20:02:45

Johnny Napalm

CytatTakie coś mnie wkurza, nie wiem jakim trzeba być dupkiem, żeby wykorzystywać czyjeś rysunki w konkursie 
Dupek to za małe słowo w tym przypadku. Trzeba mieć spore problemy z głową, żeby takie numery odstawiać - dla komiksu lub płyty tak się zeszmacić?
I ok, rozumiem teraz Waszą argumentacje - dlaczego nie może być konkursów rysowniczych. Nadal trochę się z nią nie zgadzam, ale jakoś przeboleje brak takich konkursów.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Gregman

Odejdźmy od tego tematu rysunków, może? Ale nie od konkursów. Może konkurs którego nagrodą będzie Mmmm... Album Powrót Mrocznego Rycerza za 1 miejsce, za drugie Batman Naiwedzony Rycerz, a Za trzecie Batman najlepsze opowieści. Kto jest za tym? Ale tak żeby każdy miał szansę bo niektórzy nie kupują przez internet Court of Owls i nie wiedzą co się dokkładnie dzieje...

kelen

Nie zamierzamy rezygnować z konkursów rysunkowych, będą one jednak rzadziej organizowane.
Co do sugestii do nagród to dzięki, ale nie dysponujmy wszystkim co popadnie, zatem nagrody będą takie, na jakie możemy sobie pozwolić.

Altair

Ja osobiście mam nadzieję, że Cenega popiszę się we wrześniu i da zorganizować konkurs, w którym do wygrania będzie po jednym egzemplarzu edycji GotY Batman Arkham City na każdą platformę. Sam z chęcią wziąłbym udział w czymś takim.

BlackBat

To brzmi dobrze, ładnie by wyglądało obok Arkham Asylum na półce ;)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Altair

No w?a?nie mam identyczny dylemat. Mam Arkham Asylum na PS3, ale brakuje Arkham City na razie, cho? na pececie ogarni?te. A ja lubi? jeden cykl ci?gn?? na jednej platformie - np. jak Assassin's Creed. Specjalnie dla nowego Asasyna dokupuj? Vit?. ;)
A z nowym Batmanem wstrzymam si? a? do edycji GotY ?ebym nie musia? dokupywa? przez PSN masy dodatków za ogromne ceny.

Woland

Cytat: Juby w 11 Lipiec  2012, 23:27:22
Znalaz?em layout BatCave przygotowywany na premier? TDKR:


I niestety mimo tego, ?e uwielbiam prac? Wolanda ta mi si? kompletnie nie podoba. Wiem, ?e opublikowanych materia?ów do filmu jest bardzo niewiele, ale wykorzysta?e? bardzo s?abe (te wyphotoshopowane fotki promocyjne gacka i Bane'a + t?o z pierwszego plakatu, czyli ten sam b??d co przy finalnym plakacie do filmu). I jeszcze ten deszcz przy postaciach, który kompletnie nie pasuje do reszty. Co? koszmarnego. :-\



Ten lay by? tylko jednym z kilku pomys?ów dla t?a z rozpadaj?cym si? miastem. Nigdy nie mia? trafi? na g?ówn?, chocia? na jaki? czas zosta? wrzucony do dzia?u.

You're in for a show tonight, son.

Johnny Napalm

Może będzie to zbyt burżuła, ale mam propozycję - z czapy - żeby do tekstów "do góry" i "w dół", znajdujących się koło nr stron w topicu, dodać... te karły z The Killing Joke, wypowiadające te kwestie.
Przesada? :-\
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

I jak się podoba nowy layout z okazji premiery Batman v Superman? ;)

Funky

Dużo ładniejszy niż poprzedni, wróciłeś na stałe? :)

Juby

#175
Nie wiem, na pewno do premiery BvS. Możesz spodziewać się mojej recenzji. ;)