Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

TAS/TNBA

Zaczęty przez Hunter, 02 Luty 2008, 11:53:54

Leon Kennedy

#270
Najlepszy Joker był moim skromnym zdaniem w jego powrocie ;). TNBA miało kilka rewelacyjnych perełek to fakt, ale zabrakło mi tam jakiegoś odcinka z Panem Zagadką, chodź po jego wyglądzie, to może i dobrze, że miał tylko kilka sekund na ekranie. Zrekompensowali się za to w The Batman, bo tam faktycznie Riddler miał czym się poszczycić, świetne odcinki :)

lady_ozzy

W 'The Batman' Pan Zagadka kojarzy? mi si? zawsze z Mansonem albo z Krukiem... niemniej jednak bardzo fajnie zosta? przedstawiony
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

franek

Odcinek w którym był pod wodą razem z Batmanem z ograniczonym tlenem był świetny, sam zagadka był genialny.


Show Must Go On!!!

Rado

Drugi odcinek "Fatman on Batman". Tym razem gościem Kevina Smitha jest mARK HAMill. To na razie część pierwsza. Druga będzie za tydzień.

http://smodcast.com/episodes/mark-hamill-the-peoples-joker-pt-1/

Gregman

#274
Dobry  8). Mam na komputerze sporą kolekcję odcinków TNBA. I dwa pytania:
1. Czy ktoś załatwił by mi dubbing pl do Holiday Knightts (mam napisy) i lektor do Love is a Croc?
2. Czy gdybym uzupełnił kolekcję (pobrał wszystkie odcinki), a potem zgrał to na płytę, czy było by to nielegalne?
3. Gdzie można kupić figurki TNBA (na allegro nie ma)?
PS. Odcinki pobieram z [ciach]!

rocklee

1. Nie znam się aż tak.
2. Tak, to byłoby nielegalne, ponieważ w polskim prawie jest coś takiego iż można pobierać pliki, ale na 24 godziny w formie zapoznania się jako promocja i skasowania takich plików, a potem kupienia oryginału. Więc nie jest to legalne, ale większość tak robi.
3. Może sprawdź na e-bay.

Adriann

2. Tak. Zgrywanie takich treści na płyty jest nielegalne;)

franek

#277
1. Jeżeli był dubbing do holiday knights to jest na [ciach] z ZigZap, podobnie jest z Love is a Croc (pamiętam jak za czasów zigzapa to oglądałem). Lektora do tego już chyba nie znajdziesz.

3. U mnie w chińskim sklepie są figurki TNBA i pochodnych, na allegro też od czasu do czasu są tylko trzeba poczekać ;)


Show Must Go On!!!

Gregman

To może jakieś napisy do Love is A croc?

kelen

Cytat: rocklee w 18 Czerwiec  2012, 19:29:142. Tak, to byłoby nielegalne, ponieważ w polskim prawie jest coś takiego iż można pobierać pliki, ale na 24 godziny w formie zapoznania się jako promocja i skasowania takich plików, a potem kupienia oryginału. Więc nie jest to legalne, ale większość tak robi.

Pobieranie filmów i muzyki na własny użytek, czytaj - nie będziesz tego sprzedawał, rozdawał na szerszą skale niż najbliższa rodzina, jest legalne. Nielegalne jest natomiast udostępnianie takich plików, tak samo jak publikowanie namiarów na strony, z których to można zrobić. A te 24 godziny to mit już tak przestarzały, że szkoda gadać. Polecam zapoznać się z ustawą o prawie autorskim.

Zatem, Gregman, jeśli sobie wypalisz na płytę te odcinki i będziesz z nich korzystał w swoim domowym zaciszu, to nie łamiesz prawa.

Gregman

Bo mi chodzi tylko o to żeby przy zmianie komputera nie stracił tak fajnego serialu.
Cytat: franek w 18 Czerwiec  2012, 20:59:21
1. Jeżeli był dubbing do holiday knights to jest na [ciach] z ZigZap, podobnie jest z Love is a Croc (pamiętam jak za czasów zigzapa to oglądałem). Lektora do tego już chyba nie znajdziesz.
Jakie chomikuj ZigZap? Może link? No to chociaż napisy do Love is a Croc bo ja tylko rozumiem to że Baby Doll "przypadkowo" włączyła bąbelki i potem ten cały Harry zgubił klucz i kazał tej Baby DOll być śmieszną to ona mu złamała nos i powiedziała "że nie chciała".


kelen

Te ciach to moja cenzura, już wspominałem, że zakazane jest dzielenie się takimi źródłami.

Gregman

To skąd wziąć napisy do Love is A Croc

franek

Zanim jeszcze raz ponowisz pytanie poczytaj co napisał ci kelen. Dzielenie się linkami na forum jest zabronione więc sam musisz znaleźć.


Show Must Go On!!!

Gregman

To mógł by mi ktoś napisać polski lub angielski scenariusz do Love is A Croc? Resztę sam zrobię. (Używam tych napisów w formie txt.)