Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

TAS/TNBA

Zaczęty przez Hunter, 02 Luty 2008, 11:53:54

LelekPL

Dla mnie jest w nim coś fajnego, taki Christmas Special i nie widzę w tym nic złego. Fabularnie bardziej idiotyczny już wydaje się The Last Laugh, czy nawet Notghing to fear (wielka ucieczka Hindenburgiem :D). Ale jeśli ktoś jest Scroogem i nie lubi świąt to rozumiem, że może się nie podobać, takim ludziom mówię "bah humbug" ;P

Leon Kennedy

Ale te odcinki oglądało się bardzo przyjemnie, zwłaszcza z Cranem. Same święta uwielbiam, ten cały klimat i ta świąteczna otoczka na mnie działa, ale jak z Gackiem to chciałbym to bardziej w mrocznym smutnych tonacjach...Taki już po prostu jestem.

Mel

Cytatale jak z Gackiem to chciałbym to bardziej w mrocznym smutnych tonacjach...
Nah, Gacek to chłop po 30. No ileż można smęcić, a szczególnie w święta. Zresztą w TASie miał takiego wesołego Dicka... Chociaż z drugiej strony następująca scena też by była na miejscu:

Dick:
Patrz, Bruce! Pierwsza gwiazda na niebie!

Bruce:


Yep, trochę mroku też by się przydało.

Leon Kennedy

Smutek to część jego historii i jak nie mam nic szczególnego do zarzucanie bardziej optymistycznym historią, to jednak wolę te zdecydowanie mroczniejsze, smutniejsze... Chodź wiadomo, że takiego odcinka by raczej nie stworzyli ze świętami w tle do tego ;)

franek

Zupełnie nie ogarniam po jakiego grzyba zdjęli ten serial z Zig-Zap. Bardzo fajnie się oglądało. A im tylko skakała oglądalność w górę.


Show Must Go On!!!

darkside

Tak odno?nie Zig-Zapa, to ten kana? jeszcze istnieje? zawsze szkoda je?li nie, by?o mi?o mie? gdzie obejrze? TAS. A co do samego serialu, to zawdzi?czam mu zapewne zainteresowanie postaci? Batmana. Do dzisiaj mam pi?kne wspomnienia z dzieci?stwa, jak mia?em w domu wypo?yczone kasety, a tam równie? o odcinki TAS, czy nawet film z Mr. Freezem. Pami?tam nawet zapach jaki by? kiedy wchodzi?em do wypo?yczalni ;D kawa? dobrych wspomnie? wi??e z tym serialem.

Druga sprawa wygl?da tak, ?e to po prostu jedna z najlepszych animacji w historii DC. Idealnie pokazuje Gotham, Batmana, i jego przeciwników. Historie nie s? strasznie wymagaj?ce, ale dobrze napisane, i mi?o si? je ogl?da. 'The New Batman Adventures' to te? dobra bajka, nie powiem, zw?aszcza podoba mi si? kreska i kostiumy postaci która zosta?a niew?tpliwie ulepszona. Niemniej do TASu troszk? mu brakuje...

A tak mi?dzy nami mówi?c, to ja i tak jestem wielkim fanem Batmana z Przysz?o?ci, i to w?a?nie ten serial jest moim ulubionym :3
I'm Vengeance... I'm the Night... I am Batman!

lady_ozzy

Cytat: darkside w 26 Maj  2012, 09:45:16
Tak odno?nie Zig-Zapa, to ten kana? jeszcze istnieje?

Nazywa si? teraz teleTOON+

darkside, mam podobne wspomnienia z BTAS =) Pami?tam, najpierw ogl?da?am na TVP, zawsze z wypiekami na twarzy... Pó?niej co jaki? czas Polsat to 'przypomina?'... ale pó?niej przez ?adnych pare pustka.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

franek

Teraz już nie puszczą takich bajek w telewizji. Tylko jakieś disnejowskie badziewie.


Show Must Go On!!!

kelen

1. Nie bajek, tylko seriali animowanych.
2. Mówisz jak typowy nastolatek, który mówi to na podstawie przejrzenia na szybko kilka kanałów, głównie Disney Channel.
3. Obecnie jest tworzona masa dobrych animacji, tylko trzeba chcieć szukać i być otwartym.
4. Koniec offtopa :P

Kwiatek

,,Teraz ju? nie puszcz? takich bajek w telewizji. Tylko jakie? disnejowskie badziewie.''
Chyba za ma?o ogl?dasz albo ja za du?o, jest wiele ?wietnych seriali animowanych obecnie emitowanych w TV.

franek

kelen, poniekąd bajka=serial animowany. Może za mało oglądam telewizji bo ogłupia, ale mógłbyś zarzucić paroma dobrymi tytułami? Z  góry dzięki.


Show Must Go On!!!

darkside

#251
Cytat1. Nie bajek, tylko seriali animowanych.

Boziu, cóż to za ortodoksyjne podejście? jeśli ktoś chce może nawet mówić dobranocka, bajeczka, jak komu wygodnie. To wcale nie umniejsza poziomu Batmana TAS :P

I'm Vengeance... I'm the Night... I am Batman!

kelen

Cytat: franek w 26 Maj  2012, 22:19:41
kelen, poniekąd bajka=serial animowany. Może za mało oglądam telewizji bo ogłupia, ale mógłbyś zarzucić paroma dobrymi tytułami? Z  góry dzięki.

Bajka to rodzaj utworu literackiego, a nie nazwa na animację.
Mogę podzielić się tym, co aktualnie oglądam, czyli: Adventure Time, The Amazing World of Gumball, Regular Show, Young Justice, Phineas and Ferb (od jakiegoś czasu nie jestem aktualny z nim, ale wciąż jest produkowany).

CytatBoziu, cóż to za ortodoksyjne podejście? jeśli ktoś chcę może nawet mówić dobranocka, bajeczka, jak komu wygodnie. To wcale nie umniejsza poziomu Batmana TAS

Nie chodzi o umniejszanie, tylko używania błędnego terminu.

Rado

CytatPamiętam, najpierw oglądałam na TVP, zawsze z wypiekami na twarzy...

Ja nawet pamiętam tę czołówkę przed kreskówkami na Tvp 2, w której ten ludzik chodził i podlewał kwiatka konewką heh.

Co prawda wkleiłem to już na shoutboxie, ale może ktoś nie zauważył albo nie czyta.

http://smodcast.com/episodes/fat-man-on-batman/

Świetny wywiad Kevina Smitha z Paulem Dini, dotyczący w dużej mierze oczywiście TAS-u. Wywiad zaczyna się po kilku minutach.

Leon Kennedy

CytatNie chodzi o umniejszanie, tylko używania błędnego terminu.

I do tego drażni jak szlak!! Oglądasz tu sobie animacje np. typu Dead Space, a tu ktoś ci wyskakuje żebyś to wyłączył bo on nie ogląda bajek ::) i jak się tu nie wkurzać na taką ciemnotę...