Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bane i Catwoman w TDKR

Zaczęty przez LelekPL, 19 Styczeń 2011, 18:50:21

(A)nonim

CytatMi się wydaje, że może być dobrze i pod tym względem:
A mnie ta przeróbka utwierdza w przekonaniu że nie. No niestety Hathaway ma zbyt miłą mordkę. ;)
CytatNajgorsze co można zrobić z tą postacią to pozbawić go "głębszej motywacji".
Lepsze to niż żałosny origin z komiksu.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Q

Cytat: EricDraven w 20 Styczeń  2011, 13:48:00
mam pytanie bo info o tdk nie śledziłem od początku, czy tam od początku było wiadomo o two face?
Ogłoszono oficjalnie, że Aaron Eckhart zagra Harveya Denta, ale też od razu przypuszczano, że Dwóch Twarzy nie zabraknie.
Więcej informacji na temat kalendarium produkcji TDK - http://www.batcave.stopklatka.pl/indextdk.php?id=thedarkknight_produkcja_kalendarium
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

CytatLepsze to niż żałosny origin z komiksu.

Lepszy niż ten co wymyślili Elliotowi ;)

JaRo II

 Wybór przeciwników jest dobry, w ko?cu wrogiem b?dzie kobieta i przede wszystkim W KO?CU na drodze Batmana stanie kto?, przewy?szaj?cy go si??- Bane. Bane to bardzo dobry wybór na fina?owe starcie, na zwie?czenie w?tków (a tak w ogóle, czy s?dzicie, ?e na trylogii si? zako?czy?, bo mi jako? si? nie widzi, ?eby Warner zar?n?? a? tak dochodow? kur? jak? jest Batman). Co prawda szkoda Zagadki, a jeszcze bardziej szkoda mi Pingwina (którego obstawia?em na wroga numer jeden), by? Joker, Dwie Twarze, wi?c do z?otej trójcy brakowa?o tylko Pingwina. Mimo wszystko i tak dobór przeciwników jest dobry, wa?ne, ?e ucich?o na temat Hugo Strange'a bo to ma?o znana i ma?o ciekawa posta?.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

kelen

Na pewno zakończy się trylogia Nolana, dalsze filmy z Batmanem na pewno powstaną, ale już na pewno nie od Christophera. Co najwyżej pewnie Warner będzie go dawał jako jakiegoś koordynatora przyszłych projektów.

(A)nonim

Nolan kończy na tym filmie, nie wiadomo jaki on będzie, a kontynuowanie nolanverse bez niego jest bezsensowne i bardzo ryzykowne. Ale można być pewnym że jakieś inne filmy o Batmanie powstaną, nie zdziwię się jednak jak Warner da trochę odsapnąć tej postaci, zwłaszcza w przypadku (wątpliwej) klęski TDKR.
Też bym z chęcią zobaczył Pingwina, to ikona.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Gieferg

Cytatto mo?e b?dzie black mask, który wynajmuje bane'a.



CytatLepsze to ni? ?a?osny origin z komiksu.



Ca?e szcz??cie, ?e nie macie nic do gadania co do kszta?tu tego filmu, bo w przeciwnym wypadku mo?naby go spu?ci? w kiblu jeszcze przed premier? :D Origin Bane'a jest na tyle dobry, ?e ucieszy?oby mnie gdyby Nolan postanowi? po?wi?ci? na? jakie? nawet pó? godziny filmu :P (cho? i 10 minut by?oby ok, z tym ?e podejrzewam, ?e originu mo?e nie by? wcale jak to by?o w przypadku Jokera).
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

EricDraven

gdzie z tym faceplamem mi wyje?d?asz, co z?ego w tym, by black mask wynaj?? bane'a, w ko?cu to film, wi?c mog? u?o?y? w nim histori? jak? chc?, co jest nie tak w tym hmm?
Call mi geek.

Juby

Cytat: Deuce w 20 Styczeń  2011, 00:17:05
I właśnie te wizje sprawiają, że Batmany Chrisa Nolana całkowicie mi się nie podobają.

Dlatego, że ma on swoją wizję i zmienia postacie (i ich origin), aby pasowały do jego urealnionej konwencji? :P A mógłbym wiedzieć jak oceniasz filmy Burtona, w których stworzył postać Pingwina i Catwoman z 0% podobieństwa do komiksowych postaci (według własnej wizji i wyszły mu znakomicie)? ???

(A)nonim

Gieferg fajnie ?e ci si? origin Bane'a podoba, dla mnie to historia rodem z filmu akcji z lat 80. ?wietnie nadaje si? do jakiego? pastiszu.

Juby to 0% to przesada. ;)
W?asna wizja pozwala twórcom rozwin?? skrzyd?a, to nie ekranizacja konkretnego komiksu gdzie si? nie powinno odchodzi? od pierwowzoru.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Gieferg

Cytatdla mnie to historia rodem z filmu akcji z lat 80.

Uwielbiam filmy akcji z lat 80-tych :D

Cytatco z?ego w tym, by black mask wynaj?? bane'a, w ko?cu to film, wi?c mog? u?o?y? w nim histori? jak? chc?, co jest nie tak w tym hmm?

Bane do wynaj?cia = FAIL
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

EricDraven

w bat tas go raz wynajęli o ile pamiętam. w mystery of batwoman coś też...
Call mi geek.

(A)nonim

CytatUwielbiam filmy akcji z lat 80-tych Chichot
Ja uwielbiam ich głupawość, ale w Batmanach Nolana tej głupawości widzieć nie chcę.
CytatBane do wynajęcia = FAIL
Powiedział koleś, który czytanie komiksów skończył na Knightfallu. ;)
W komiksie Bane był nieraz wynajmowany, zresztą na tym polega Secret Six - złoczyńcy do wynajęcia.
Inna sprawa że już jeden łotr został wynajęty aby załatwić Batmana. ::)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Drawski

W "Secret Six" Bane jest do wynajęcia, a mimo to jego występy są świetne i na poziomie odpowiednim dla postaci Zguby. Polecam ci zapoznać się z tą serią, zwłaszcza że ona świetnie pokazuje że Bane nie jest w 100% złoczyńcą, najzwyżej z 89% ;). Większość złoczyńców bywała wynajmowana, zresztą sama kariera Jokera zaczeła się przez wynajem :P (jeżeli można tak nazywać bieganie w czerwonym kasku zastraszony, ale bądź co bądź za pieniądze)

Gieferg

Cytatw bat tas go raz wynajęli o ile pamiętam.

I to jest własnie ten FAIL o którym mówię :P

Może w komiksach były jakieś udane tego rodzaju występy, nie wiem, mam to gdzieś, nie czytam komiksów od lat i czytać nie zamierzam :P

I jak już wyżej zauwazono - wynajęty Bane byłby zbyt podobny do wynajętego w TDK Jokera więc tak czy inaczej pomysł kiepski.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.