Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co w 3cim Batmanie?

Zaczęty przez Firm, 19 Sierpień 2008, 00:36:26

Crane

To nie jest drobiazg. Nawet w scenariuszu obity przez Gacka Joker krwawił. Nawet zęba wypluł w scenie przesłuchania :)


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Mihcim

Tego nie dopatrzylem sie na filmie
ale w ksiazce to jest opisane
ksiaze polecam

Funky

Wszystko przez to pieprzone PG-13. Scena przesłuchania była genialna ale myślę gdyby tam była krew byłaby jeszcze lepsza.

Mihcim

MROCZNY rycerz...a nie Rycerz koloru mrocznego od lat 13 Jupiii
Zgadzam sie z Funky
co myslicie jakby Alfred zginal w 3 Batmanie?

kelen


Mihcim

Alfred jest jakby mozgiem Batmana
niech zostanie xD

Funky

To byłoby jakieś ewentualne rozwiązanie do zakończenia trylogii. Chociaż wydaje mi się jednak że byłoby to zbyt tragiczne. Bardzo polubiłem Michaela Caine w roli Alfreda :)

Mihcim

Caine to bardzo dobry aktor. Z tego co mi mowil moj ojczym on dostal odznake Sir od samej krolowej. Juz nie pamietam czy to byl on czy jakis inny aktor ale mysle ze to byl on.

Funky

#113
Tak Michael Caine ma nadany tytuł szlachecki od Królowej Wielkiej Brytanii. Ale temat to "Co w 3cim Batmanie" a więc skończmy już ten offtop bo zaraz wkroczy Leon :)

Mihcim

Dobrze. Tak wiec co w 3cim Batmanie?
macie moze pomysl na historie?

Leon Kennedy

CytatDla mnie to jest nieważny drobiazg, to nie film o wampirach.

Jaki zaś tam mały drobiazg!! Przykład: po takim laniu jakie Joker dostał od Gacka powinien zacząć krwawić!! Ciekawe jak pokażą walkę Gacka ze Zgubą? Bez krwi ::). Jeśli oczywiście do takowej kiedyś dojdzie...

Cytatbo zaraz wkroczy Leon

;D.

(A)nonim

Dla mnie to nadal jest drobiazg.
Chociaż to wyplucie zęba byłoby fajne. ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Ale jeśli tak dalej będzie to nigdy nie pokażą nam dobrej i krwawej walki Gacka z jakimś przeciwnikiem... Dawać Bane'a!!! I beczkę krwi ;D.

Mihcim

Chcialbym zobaczyc Batmana z krwia hehe. To juz Batman Gotham Knight mial krew a byl od chyba 13 lat xD

Altair

Leon Kennedy-Chuck Norris Batcave ;)
Szybka akcja,efekty specjalne,udana fabula, wrog z jajami (jak joker :D)