Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Kaz


Rado

Ożesz ty... Przeciwnik ołówek z gumką. Tego nie znałem - muszę coś o nim poczytać. Czemu go jeszcze w żadnym filmie fabularnym albo w animacji nikt nie wykorzystał?

Johnny Napalm

Ta mini-seria Joker/Harley: Criminal Sanity bardzo mnie zaciekawiła. Ona ma w sumie 9 części? Na pewno ma bardzo ładne, ale niepokojące okładki.

The Eraser został wygrzebany ostatnio chyba jedynie przez Granta Morrisona, ale nie wiadomo czy postać ta istniała naprawdę, czy jedynie była efektem narkotycznych wizji bohatera.

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

"the Eraser" - oczywiście... jakżeby mógł się inaczej nazywać?

Kaz

Cytat: Johnny Napalm w 23 Czerwiec  2020, 22:17:25Na pewno ma bardzo ładne, ale niepokojące okładki.

Nie ukrywam, że w głównej mierze do zakupu zachęciły mnie właśnie okładki ;)
Zeszytu z The Eraserem jeszcze nie czytałem, aczkolwiek myślałem że znany jest czytelnikom Batmana, gdyż często jest wymieniany w top listach na najbardziej "pokręconych" antagonistów w świecie komiksów.

Juby

Miło, że ktoś poza mną również co jakiś czas chwali się tu swoimi zdobyczami. :)

Ostatnio pisałem, że dzięki dwóm kolegom nabyłem dwa kinowe plakaty Batman - Początek. Chciałem je powiesić na ścianie, ale wczoraj je odebrałem i... zaskoczył mnie ich rozmiar. To nie typowe plakaty 70x100 cm, tylko wersje XXL 120x180 cm!



Na razie lądują w szafie. Może jak wyremontuję piwnicę i będę w niej robił moją własną grotę Batfana, to tam zwisną. ;)

Kaz

Niezłe, niezłe te plakaty. Sam przymierzam się do zakupu paru, ale to plany na przyszłość.
Dzisiejszy wypad na zakupy zaowocował takim t-shirtem:


Juby

Nosiłbym. ;)

Mój dzisiejszy wypad po antykwariatach zaowocował kolejnymi klasykami z Batmanem i Supermanem.



A w poniedziałek kurier dostarczy mi Mrocznego Rycerza mrocznego miasta (Batman 8/91), dzięki któremu skompletuje cały rocznik 1991. :)

Leon Kennedy

Szkoda, że u mnie nie ma żadnych antykwariatów. Muszę się wybrać do Katowic, może tam coś znajdę...

Juby

Największy plus przeprowadzki do większego miasta. ;) Na samej Piotrkowskiej są 3 antykwariaty i jeden sklep komiksowy, więc jak już się wybiorę na spacer po deptaku, zawsze z czymś wrócę. ;D

Cytat: Juby w 02 Luty  2017, 12:09:08Kurde, też bym się pochwalił swoją kolekcją, bo sporo się zmieniło przez te 4 i pól roku, a wszystkie fotki z tamtego posta mi wygasły. Niestety, nie mam za bardzo jak cyknąć nowe. Może za jakiś czas, jak poskładam jakieś fajne półki.

Na 20 lipca mam zaplanowaną dostawę mebli do salonu, więc moje bat-zbiory do końca tego miesiąca w końcu znajdą swoje miejsce na półkach. ;)

Kaz

Pomimo tego że średnio podoba mi się okładka, tak nie potrafiłem odpuścić sobie tego variantu


Shadow of the Bat

Juby zachęcał mnie do wrzucenia nowych zdjęć mojej kolekcji zatem wrzucam. Na półce brakuje Haunted Knight, Long Haloween i Dark Victory TPB które pożyczyłem koledze.









Komiksy Star Wars, Mega Marvele, wydania specjalne TM-Semic.






Druga półka.



Zeszytówki TM-Semic. Brakuje mi 16 zeszytów Batmana i 4 Spider-Mana do kompletu.



Może jutro wrzucę zdjęcia plakatów, figurek i filmów. Jak widać lubię głównie Batmana, później Spider-Mana i Daredevila. Poza tym kupuję komiksy Franka Millera, Alana Moora. Od czasu do czasu przeczytam jakiegoś Wolverine'a, X-Men, Silver Surfera lub Fantastic Four. Od wielkiego dzwonu kupię jakiegoś Supermana.

Link do zdjęć:

https://imgur.com/a/GPjxxVV



Funky

Super kolekcja, mam nadzieję że uda mi się zebrać tyle medali z okresu NRD :P

Juby

#1138
Heh, pisząc dziś w komentarzach pod newsem do Wokiego, nawet nie skojarzyłem że to ty, Shadow. :) Ale bardzo fajnie, że zrobiłeś update kolekcji, bo twoje poprzednie fotki wygasły. :( Widzę że Semiców przybyło (kiedyś pisałeś, że masz 2/3 Batmanów i blisko komplet Spider-Mana), a reszta regałów - masakra, jaki wspaniały zbiór! Zazdroszczę, nawet tych czarnych pudełek w których trzymasz zeszytówki (pamiętałem je z twoich starych zdjęć i sam planowałem kupić, ale wyprzedały się na allegro).

No to czekam na drugą część z figurkami i filmami. ;)

Shadow of the Bat

Jeśli chodzi o Semici to uzupełniam jak mnie coś najdzie od czasu do czasu. Teraz znów mnie naszło i parę rzeczy do mnie zmierza.

Teraz chodzi za mną Cataclysm, No man's land, War Games, Going Sane, Four of a kind, Bruce Wayne Murderer?, Bruce Wayne Fugitive, Batman Shaman. Z aktualnych serii zbieram cykl Batman Metal i Detective Comics Petera Tomasiego. Z opinii i krótkich opisów nie powala mnie run Toma Kinga. Może macie jakąś opinię na jego temat? Może jednak warto? A co sądzicie o All-Star Batman Snydera? Warto?