17 maj 2021, 03:08:19

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 styczeń 2008, 23:24:40

Q

System ocen komiksów, który do tej pory był używany nie jest aktywny, tak więc nie ma możliwości dalszego jego używania. Będziemy musieli znaleźć coś innego do oceniania komiksów.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

A tak w ogóle to pojawiły się pewne zmiany na forum. Ale nie wiem czy mi się zdaję czy po prostu nie wróciły do starego designu?

Juby

Przeczytaj mój ostatni post na poprzedniej stronie ;)


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Johnny Napalm

Dobra robota. Te ikonki są mega! Heh, do tej pory nie zwracałem uwagi na dysproporcje pomiędzy "Forum" a "Batcave". Fajne też były chwilowe napisy tematów na żółto. Dobrze to kontrastowało z czernią ogólnego layoutu strony. Pomyślałem jednak, że w przypadku – oby to nie nastąpiło – jakiejś awarii strony jak swego czasu, żółty tekst jest najgorszym z możliwych do wyświetlania na awaryjnym białym tle. Niebieski jest uniwersalny.

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

Żółte nazwy działów były moją propozycją, ale ze względu na to, że ich zmiana pociągała za sobą także zmianę nicków użytkowników, dat i godzin wysłania postów, a także to na której stronie wątku właśnie się znajdujemy, poprosiłem Q aby jednak wrócił do niebieskiego. Żółty zbyt mocno kontrastował, aż raził w oczy, niebieski - tak jak piszesz - jest bardziej uniwersalny..


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

LelekPL

Cytat: Juby w 05 styczeń  2021, 22:58:41Przeczytaj mój ostatni post na poprzedniej stronie ;)
Ok, dzięki za Twoją pracę.

Juby

Spóźnione - nie ma sprawy. To jeszcze nie koniec, następnym razem w bardziej oczywisty sposób poinformuję o zmianach. ;)

hilksbles73
starsmixi42
Why_Do_I_Fall_she_31
CoryBrown

^ Kolejni Panowie i Panie, którzy przez 60 dni od daty rejestracji nie napisali żadnej wiadomości i w ogóle się nie logują, łamiąc w ten sposób regulamin. Do usunięcia.
A poniżej znalezieni spamerzy, którzy nie napisali nic konkretnego w swojej jedynej wiadomości, ale znaleźli czas aby umieścić odnośnik do jakiejś oferty w swoim profilu (również do usunięcia).

Frank82
zaplanek
aldonka
Sunim3241
kamiloS90
Zaid
Crylak
sterijoxyn

^ To jedynie użytkownicy zarejestrowani po 2016 roku (więcej nie chciało mi się już dzisiaj sprawdzać :P). Jest tego znacznie więcej, co wynika z tego, że nikt nie zwracał na ten problem uwagi przez tyle lat. Teraz się to zmieni, zrobimy porządek. ;) Userów z lat 2008-2016, którzy zarejestrowali się tu jedynie aby reklamować tabletki na potencję, windykacje, czy inne pierdoły, przejrzę i wrzucę następnym razem.


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Woland

Cytat: Juby w 05 październik  2020, 17:07:20Anochybażetak. ;)

No to mam jeszcze jedną wpadkę na stronie do wykreślenia. BATMAN FOREVER » Błedy i pomyłki. Piąta to:

Może na DVD Wolanda ;) Wczoraj włączyłem kilka scen nowego wydania Blu-ray na moim nowym Sony Bravia 55 cali i nawet przeglądając klatka po klatce wyraźnie widać jak okulary spadają. Nie ma żadnego znikania. ;D

thx ;) Cieszę się, że na Twoim Bravia 55 cali tak wszystko dobrze widać ;)

You're in for a show tonight, son.

Juby

07 marzec 2021, 14:41:54 #698 Ostatnia edycja: 07 marzec 2021, 16:53:14 by Juby
Kolejny spamer, tym razem z jakąś sex-stronką w opisie - http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?action=profile;u=9747


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Juby"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman