Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Komentarze: Sondy typu vs na BatCave

Zaczęty przez Leon Kennedy, 25 Styczeń 2010, 16:42:08

Leon Kennedy

TAS czy TNBA o to jest pytanie, a odpowiedź bardzo prosta i oczywista dla druzgoczącej ilości forumowiczów ;) Nie mam ochoty znowu się rozkminać czemu TAS, a nie TNBA, bo już było o tym sporo... TAS po prostu trzyma lepszy poziom i postacie ładniejsze :P

Deuce

Zgadzam się. Mimo że jest to starcie tytanów, jeżeli chodzi o filmy animowane z Batmanem, to różnica między nimi nie powinna dziwić. Batman The Animated Series jest najlepszy i nawet jego, nieco słabsza, kontynuacja jest daleko za nim.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

kelen

Gdyby nie obecna polityka Egmontu (i bynajmniej nie mam im za złe, że nie wprowadzają zeszytówek z superhero, bo niestety to wciąż nierealne), to bym na nich zagłosował.

(A)nonim

Egmont wydał naprawdę ważne tytuły z Batmanem, ale miejscami jego polityki wydawniczej w ogóle nie rozumiem, więc głosuję na zasłużone TM-Semic.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

Ja ją przestałem rozumieć od momentu wydania "Batman i Syn".

Deuce

#275
Tu nie mam żadnych wątpliwości. Zdecydowanie TM-Semic. Na mój głos wpłynął całokształt tego wydawnictwa, choć nawet samo wydawanie comiesięcznych komiksów tylko z Batmanem, rozstrzyga sprawę. Szczególnie szanuje ich za ukazanie tak wspaniałych historii jak Knight -fall, -quest, -send, The Death And Return Of Superman oraz Clone Saga.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Leon Kennedy

TM-Semic, oczywiste. Zasłużona marka. Zaś Egmont jest jedynym wydawnictwem na które możemy patrzeć i liczyć na wydawanie komiksów o Gacku, ale ich opieszałość i dziwność w wydawania niektórych numerów jest wręcz obrażająca.

Roy_v_beck

Egmont. Bo żyję teraźniejszością. Tm-Semic wydał masę szajsowatych tytułów, zamiast dobre Batmany. A zresztą, mi tam się podoba ogólnie oferta Egmontu i jestem zajebiście szczęśliwy, że All-Stara mojego ukochanego wydano w twardej oprawie, to normalnie jeden z największych skarbów na mojej półce.

Juby

Zaraz, zaraz, ale Egmont wydał bodajże tylko kilkanaście komiksów o Batmanie, a TM-SEMIC ze sto. Dla mnie (czyli na kimś kto wychował się na komiksach z TM SEMIC) nie ma żadnych złudzeń kto jest zwycięzcą, mimo tego, że EGMONT wydało prawie same świetne komiksy.

Hydro

TM-Semic. Mam duży sentyment do tych semicowskich komiksów, Semic bodajże jako pierwszy zaczął w Polsce wydawać Batmany (?). No i przynajmniej 1 komiks na miesiąc (z Batmanem oczywiście). Egmont natomiast często robi sobie z Gacka jaja, około jeden komiks na rok. Jednakże wielki plus za wydanie takich pozycji jak TDKR czy Year One, w bardzo ładnych oprawach.
It's a funny world we live in.

Łubudu

Ej ej ej... TDKR i Year One to już Egmont wydał. A mój głos poszedł na TM-Semic. Przez sentyment. Bo bez tego wydawnictwa nie miałbym zielonego pojęcia o komiksach. Nawet szajsowatych.
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

Leon Kennedy

CytatEj ej ej... TDKR i Year One to już Egmont wydał.

Przecież o to mu chodziło, że je wydali ;)

(A)nonim

Cytatokoło jeden komiks na rok.
Nie około, tylko jeden.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

XIII

Coś czuję że w 2011 nie będzie nawet tego jednego albumu  z Batmanem.

kelen

Będzie, Egmont o tym mówił w ostatnich odpowiedziach.