Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Batman (2022) - ogólna dyskusja

Zaczęty przez Smoke, 17 Marzec 2017, 22:08:10

LelekPL

Czy to nie jest tak, że większość wysokobudżetowych produkcji ma teraz obsuwy w powrotach na plan, jak również wydłużony czas zdjęciowy, ze względu na obostrzenia? Wydaje się to logiczne z zaostrzonym reżimem sanitarnym. Wiem, że Mission Impossible zrezygnowało nawet z kręcenia ósmej części jednocześnie z siódmą, natomiast jak radzą sobie inni to nie mam pojęcia.

Także nie spodziewałbym się nadzwyczaj długiego filmu.

Juby

Nie śledziłem innych produkcji tak, jak nowego Batmana, ale chyba do żadnej zdjęcia nie ciągnęły się tak długo. M:I:8 miało być nagrywane back-to-back z siódemką (to nie to samo, co kręcenie jednocześnie), ale zrezygnowano z tego pomysłu z innych powodów.

LelekPL

#497
Cytat: Juby w 21 Marzec  2021, 18:11:31(to nie to samo, co kręcenie jednocześnie)
Dobrze wiesz, że nie masz do czynienia z laikiem i że znam różnice. "Mansplaining" zostaw sobie dla... nie wiem, może ogólnie postaraj się tej cechy pozbyć :P Czasami jak człowiek chce unikać potrzebnych angielskich zwrotów takie rzeczy się zdarzają.

To z jakiego powodu M:I zrezygnowało z kręcenia "jeden po drugim" też nie jest niezwiązane z Coroną tak jak sugerujesz. Harmonogram nie byłby problemem gdyby nie obsuwy w produkcji 7mki spowodowane wirusem. Twierdzenie inaczej jest albo naiwne albo kłamliwe.

Widzę, że Fantastyczne zwierzęta 3 nie skończyły jeszcze zdjęć, więć znowu WB tutaj ma problemy... chociaż w wypadku tego filmu przynajmniej oni technicznie nie zdążyli wejść na plan przed pandemią.

Pozostałe filmy, które rozpoczęły zdjęcia przed pandemią zakończyły zdjęcia przed końcem zeszłego roku. Stranger Things jeszcze nie skończyli, ale to serial gdzie różne odcinki mają innych reżyserów, więc produkcja na pewno wygląda inaczej.

Juby

Cytat: LelekPL w 21 Marzec  2021, 19:03:19Dobrze wiesz, że nie masz do czynienia z laikiem i że znam różnice.

Spokojnie, ktoś inny może cię czytać i może nie znać różnicy. Dodałem ten nawias dla takich osób. :)

Juby

Wyciek fragmentu materiału poświęconego realizacji The Batman. W nim kilka ujęć z nagrywania scen z Catwoman.

https://twitter.com/WakeEphraimW/status/1389842699285680130

Q

Podobno to fragment dokumentu "Catwoman: The Feline Femme Fatale" dostępnego na  iTunes.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby



Powyższa grafika w kolorze i dokładne fotki Batmobile'u w wersji od HotWeels:
https://twitter.com/arkdos_art/status/1391846833165570056

Juby

Wyciek kalendarza z grafikami tworzonymi pod marketing do filmu.



Q

Zamiast wypuścić jakąś oficjalną fotkę, to jesteśmy skazani na wycieki związane z różnymi grafikami przygotowanymi na potrzeby z około filmowymi produktami. Ale do premiery "The Suicide Squad" nie ma raczej co liczyć na jakieś większe smaczki.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

#504
Do premiery pozostało 10 m-cy (chyba, że ją przyspieszą, na co w sumie liczę, choćby o miesiąc), więc i tak opublikowali / wyciekło dużo materiału. Podejrzewam, że z oficjalną kampanią wystartują dopiero w okolicach DC FanDome w październiku.

No to jeszcze kilka grafik, w tym lepsze spojrzenie na pelerynę, która różni się od poprzednich (wcięcia są pod ostrym kątem, jak w serialu animowanym o tym samym tytule).



Juby

Po sukcesie Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera liczyłem, że WB zrozumiało swój wielokrotnie powtarzany błąd i nie będzie ingerowało w wizje twórców kolejnych filmów DC. Najwyraźniej się myliłem. :-\

Grace Randolph gruchnęła kiepską informacją na swoim twitterze. The Batman doczeka się dokrętek! Biorąc pod uwagę, że film kręcono na przełomie 14 miesięcy (z czego blisko 8 m-cy zajęły zdjęcia - to bardzo długo!) nie chce mi się wierzyć, że mowa o planowanych z góry dodatkowych zdjęciach do filmu. Zwłaszcza, że od początku czerwca Grace dementowała plotki jakoby WB było niepewne nowego Batmana (podobno film wyszedł bardzo mroczny, niemainstreamowy, w Warnerze mają też obawy odnośnie przedstawienia Bruce'a, który ma mieć tu ewidentne kuku na muniu).

Może marudzę bez powodu i okaże się, że nie było powodu by strzępić klawiaturę, ale mnie zawsze takie informacje nastawiają negatywnie. Poniżej linki do tłitów Pani Randolph.
https://twitter.com/GraceRandolph/status/1400908131622924291
https://twitter.com/GraceRandolph/status/1401540497643016192
https://twitter.com/GraceRandolph/status/1404931734429442048

Logan

Mam podobne odczucia. Od jakiegoś czasu mówiło się o tym, że WB jest niezadowolone z filmu. Patrząc na historię takich manewrów obawiam się, że kariera Pattinsona jako Batman może się zakończyć na dwóch filmach: The Batman i The Batman: Director's Cut.

Q

Te wiadomości Randolph jeszcze nie są tak niepokojące, bo dokrętki to jednak pewna norma. Tylko kwestia ile ich będzie. Druga sprawa, czy zlecone je ze względu na obawy producentów, czy po prostu wyszła taka potrzeba w trakcie montażu.

Są jakieś inne wiadomości o problemach?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky

Oby nie ingerowali w sam film i dostaniemy to to co chciał pokazać Reeves. Estetyka tego filmu jest tak wspaniała że nie wyobrażam sobie aby mieli coś zmieniać.

Leon Kennedy

Ja jestem raczej spokojny, a plotki traktuje jako plotki. Dokrętki, to zaś tak czy siak norma. Więc jestem spokojny i wątpię, aby Reeves dał sobie wejść na głowę. A sukces kasowy filmy sprawi, że Robert będzie go jeszcze długo grał 😁 Do tego czy Warner jest czy nie jest zadowolony jakoś według mnie nie ma żadnego znaczenia. Chyba, że to oni będą kupować i chodzić do kina...