Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Assassin's Creed

Zaczęty przez Altair, 10 Sierpień 2012, 17:12:30

Człwowieknietopeż

Nie wiem czemu niektórzy z Was tak oczekują AC4.
Serio.
Obiecywałem sobie, że jeśli ubi nie będzie słowne i AC3 nie zakończy historii Desmonda nie kupię kolejnej części.
I niby zakończyła, ale było to tak chamskie, a zakończenie tak beznadziejne...
Do tego Connor to jedna z gorszych postaci w grach komputerowych, nienawidziłem go.
Gdyby Ubi zrobiło zwykła grę o piratach to byłoby fajnie, ale oni wciskają Assassina na pokład i robią z niego bardziej pirata niż Asasyna.
Zwykłe wyciąganie forsy od ludzi na modnej tematyce.
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

Nightrain

Cytat: Cz?wowieknietope? w 18 Lipiec  2013, 13:39:23Nie wiem czemu niektórzy z Was tak oczekuj? AC4.
Mo?e to pos?u?y jako odpowied?... Materia? z pirackiej, morskiej rozgrywki - Assassin's Creed IV Black Flag [PL]
Cytat: Cz?wowieknietope? w 18 Lipiec  2013, 13:39:23Zwyk?e wyci?ganie forsy od ludzi na modnej tematyce.
Zawsze mnie ?mieszy?y komentarze typu ''robi? to tylko dla kasy'' :D
Po 1. KTO IM ZABRONI?
Po 2. mo?e nie wyci?ganie forsy, a ciekawy pomys?? Co by? chcia?, kolejnego Ezia? Znowu akcj? w XVI wieku? Tylko co by? potem powiedzia? o takiej cz??ci? Chyba nie powiesz mi, ?e nie narzeka?by? potem na brak oryginalno?ci?

Valar Morghulis

Doctus

CytatZawsze mnie ?mieszy?y komentarze typu ''robi? to tylko dla kasy'' :D
Po 1. KTO IM ZABRONI?

Racja. Niektórzy nie rozumiej? ?e Ubisoft nie robi akcji charytatywnej tylko biznes, i jak b?d? chcieli mog? nawet zrobi? Asasyna biegaj?cego z go?? dup?. Ich biznes, ich gry, ich projekty - skoro ludzie to kupuj?, to mog? robi? co im si? podoba. Przecie? to oczywiste, ?e robi? to dla pieni?dzy. Wszystkie gry s? robione dla pieni?dzy. Tak samo jak filmy, seriale, komiksy, oraz cz??? ksi??ek. Ca?a popkultura, to jest córka Pieni?dza. Je?eli komu? tak przeszkadza komercyjno?? takich projektów to niech si? przerzuci na darmowe sztuki teatralne i kino amatorskie. Tam raczej nie chodzi o pieni?dze.

CytatCo by? chcia?, kolejnego Ezia? Znowu akcj? w XVI wieku? Tylko co by? potem powiedzia? o takiej cz??ci? Chyba nie powiesz mi, ?e nie narzeka?by? potem na brak oryginalno?ci?

Stereotypowa mentalno?? malkontenta (?eby ju? nie mówi? Polaka, bo jak ju? u?ywa? stereotypów to tych mniej krzywdz?cych). Inne = gorsze. Bo wiadomo, ?e lepiej tworzy? ca?y czas to samo i w ogóle nie poszerza? horyzontów oraz próbowa? nowych rzeczy. Gdyby i?? t? drog?, to równie dobrze po co rozwija? system walk czy grafik? w AC? no przecie? poprzednia by?a dobra. Poza tym konflikt Templariuszy i Asasynów jest przedstawiany jako fundament cywilizacji przedstawianej w serii Assains's Creed, to niemal?e takie ich yin i yang z chi?skiej mitologii. Twórcy musieliby by? naprawd? strasznymi ignorantami ?eby ogranicza? si? do jednego okresu czasowego, kiedy historia Zakonów rozci?ga si? na ca?y ?wiat, a mo?liwo?ci fabularne s? wr?cz nieograniczone. Osobi?cie czekam na cz??? która przeniesie akcj? do Japonii. Dla zainteresowanych, tutaj mo?ecie dowiedzie? si? wi?cej na temat chronologii jaka panuje w universum AC. Brakuje jedynie wzmianki o fabule Assasin's Creed IV: Black Flag, a co za tym idzie równie? o Edwardzie Kenway'u. My?l? jednak ?e to nie przeszkadza aby przekona? si? o bogactwie tego ?wiata, a wi?cej si? dowiemy na pewno po premierze IV.

Człwowieknietopeż

Ubi ma teraz taką renomę, że ich gry rozchodzą się błyskawicznie.
A tematyka piratów jest modna tak samo jak i zombie, więc gdyby zrobili zwykłą grę o piratach nic by nie stracili.
A to wyciskanie z Asasyna ostatnich soków nie jest czymś z czego fani powinni się cieszyć.
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

Doctus

CytatA to wyciskanie z Asasyna ostatnich soków nie jest czymś z czego fani powinni się cieszyć.

Ja osobiście uważam że to dopiero początek. Poza tym gra jest tworzona od dawna, tylko jej produkcja została upubliczniona po jakimś czasie, więc możemy mieć pewność że pomysł jest świeży a gra dopracowana. Ufam Ubisoftowi bo mnie jeszcze nie zawiódł, a trójka była dla mnie majstersztykiem. Ale to już kwestia tego co kto lubi. Na plus też działa Edward Kenway jako Asasyn, który jest przodkiem Connora z III.

Człwowieknietopeż

Cytat: AntyDoctus w 19 Lipiec  2013, 13:00:58
Na plus też działa Edward Kenway jako Asasyn, który jest przodkiem Connora z III.

No widzisz, Ty dałeś się im złapać na wędkę, więc nie mów jak jakaś osoba z góry o biznesie.
Dla mnie to już jest zwykłe odcinanie kuponów, zwłaszcza, że historia Desmona miała być trylogią, a tu dalej się ciągnie ten wątek z nadludźmi(sequele 2 części to genialny pomysł na odcinanie kuponów, tego gratuluję twórcom xD)
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

Doctus

Oja, wykorzystałeś mema. Przepraszam z góry forumowiczów że wspomniałem o głównym bohaterze gry, o której właśnie dyskutujemy. Przecież na forum Batmana na pewno każdy o tym wie, zwłaszcza osoby które nie są w temacie gier ale może przypadkiem zajrzały do tego tematu. Od teraz, specjalnie dla Człwowieknietopeża (nick pewnie specjalnie napisany z błędami, żeby zademonstrować swoją inteligencję) każdego bohatera z tej gry będę nazywać XXX, tak aby nasz kolega uniknął powielania znanych już przez niego informacji.

CytatNo widzisz, Ty dałeś się im złapać na wędkę, więc nie mów jak jakaś osoba z góry o biznesie.

Zarzucasz mi że ja dałem im się złapać na wędkę, kiedy Ty, jako również rzekomy fan serii, uczyniłeś to samo. Ja natomiast jestem entuzjastom nowych pomysłów Ubisoftu, i będę należał do grona ich graczy tak długo, jak te gry będą mi się podobać. Jeżeli któraś z części sagi o Asasynach mi nie przypadnie do gustu to nie będę kupować ich gier. Proste. Mój świadomy konsumencki wybór. I jeżeli mamy już się posługiwać Twoimi metaforami, to ok - złapali mnie na tą wędkę. I wiesz co? dobrze mi na niej, bo jestem na niej świadomie, i jeśli kiedyś nie dostanę produktu który mnie zadowoli, to odepnę się od wędki.

Cytatjak jakaś osoba z góry o biznesie.

Nie bardzo rozumiem konstrukcję tego zdania. Mogę mówić co mi się podoba, a w przeciwieństwie do Twoich postów to co ja napisałem w tym temacie ma przynajmniej choćby śladowe znamiona sensu. A fakt że podobała mi się część trzecia, nie przekreśla faktu że mogę również komentować inne aspekty Ubisoftu i procesu tworzenia AC.

Człwowieknietopeż

Napisałem nick z błędem, bo konto zakładałem w wieku 8 lat.
Obecnie mam 9.

I było od razu napisać, że Ci się podoba, bo teraz to wyglada jakbyśmy sobie robili jakąś niepotrzebną spinę.
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

Altair

Cytat: Człwowieknietopeż w 19 Lipiec  2013, 16:52:39
Napisałem nick z błędem, bo konto zakładałem w wieku 8 lat.
Obecnie mam 9.
;D To zabrzmiało trochę w stylu:

Normalnie bym usunął, ale ten trolling zasługuje na medal. :P

Rado

A ja bym nie dawał żadnego medalu, bo to nie jest olimpiada głupich postów. Jeden hejtuje wszystko i zarzuca troll wędkę, a drugi się na nią łapie jak nowicjusz. Tak sobie czytam te wasze wypowiedzi pełne kwasu i myślę, że chyba na inne forum trafiłem przez przypadek. Dobrze, że to się nie rozwinęło dalej.

Doctus

Cytat: Rado w 19 Lipiec  2013, 21:03:57
A ja bym nie dawa? ?adnego medalu, bo to nie jest olimpiada g?upich postów. Jeden hejtuje wszystko i zarzuca troll w?dk?, a drugi si? na ni? ?apie jak nowicjusz. Tak sobie czytam te wasze wypowiedzi pe?ne kwasu i my?l?, ?e chyba na inne forum trafi?em przez przypadek. Dobrze, ?e to si? nie rozwin??o dalej.

Masz racj? @Rado, da?em si? z?apa?. Po Franku s?dzi?em ?e to ju? taka norma, ?e musi by? kto? od pisania bredni, i nie dopuszcza?em do siebie my?li ?e to mo?e by? po prostu prowokacja. Przyzwyczai?em si? ju? do bardziej inteligentnych trolli, i tych z mniejszym hype'm przesta?em traktowa? jak nale?y...

Nightrain

Je?li kto? nie wchodzi regularnie na strony typu assassinscreed.pl, zakon-ac.info, czy Twitter Ashrafa Ismaila, a mimo wszystko interesuje go nowa ods?ona AC, to mam dla niego gar?? ciekawych informacji ;)
Stealth Gameplay Walkthrough Video | Assassin's Creed 4 Black Flag [PL]
13 minut rozgrywki w otwartym ?wiecie Karaibów | Assassin's Creed 4 Black Flag [PL]
Materia? z pirackiej, morskiej rozgrywki - Assassin's Creed IV Black Flag [PL]
Assassin's Creed IV's UNDERWATER Gameplay! Plus: Black Flag's Terrifying Animals and Marine Wildlife
Assassin's Creed 4 - EXCLUSIVE Harpooning Interview - Eurogamer
O czasach wspó?czesnych:
B?dziemy sterowa? pracownikiem Abstergo Entertainment z siedzib? w Montrealu
B?dziemy mie? w?asne biurko i komputer
B?dziemy mogli zanurzy? si? w przesz?o?? - g?ównie we wspomnienia Edwarda
Zajmiemy si? eksplorowaniem, hackowaniem oraz pods?uchiwaniem
B?dziemy mieli prawdopodobnie opcj? wyboru do??czenia do Templariuszy b?d? Asasynów
Wiele misji w tera?niejszo?ci b?dzie po prostu misjami pobocznymi - pomini?cie ich nie wp?ynie na g?ówn? fabu??
W ka?dej chwili mo?emy wyj?? z Animusa i zwiedzi? ca?e Abstergo
Nie pojawi? si? niestety opcje dialogowe
Wi?kszo?? pracowników Abstergo nie b?dzie Templariuszami
B?dziemy mogli zobaczy? kilka "grubych ryb" - w?a?cicieli Abstergo
Poznamy seri? AC z punktu widzenia Abstergo
O ''reszcie''
B?dzie kilku "imiennych" cz?onków za?ogi, min. Adewale, który otrzyma w?asn? histori? w DLC
Pozosta?ych cz?onków za?ogi b?dziemy mogli straci? tak szybko jak ich zrekrutowali?my
B?dziemy mogli zbiera? pirackie przy?piewki, które Edward w wraz z za?og? b?dzie ?piewa?, by zwi?kszy? morale
B?dziemy mogli pomaga? cz?onkom za?ogi, którzy s? w trudnej sytuacji zarówno podczas bitwy jak i w sprawach prywatnych
Pomagaj?c naszym ludziom, oni mog? pomóc nam je?li znajdziemy si? w takiej potrzebie
O pogl?dach za?ogi b?dzie informowa? nas pierwszy oficer - Adewale
Im wi?kszy statek tym wi?ksza za?oga (lecz niekoniecznie)
Im bardziej rozbudujemy Jackdaw'a tym wi?ksze jednostki wroga b?dziemy mogli atakowa?
B?dziemy mogli po?wi?ci? marynarza w tarapatach i pod??a? za celem misji - morale za?ogi spadn?
Stosunki z za?og? musz? by? dobre, inaczej stopniowo b?dziemy traci? jej cz?onków
Utrata ca?ej za?ogi podczas aborda?u spowoduje desynchronizacj?.
Poza misjami nie b?dzie mo?liwe aktywne sterowanie innym okr?tem ni? Jackdaw, tudzie? zmiana go na inny.
System Horyzontu dzia?a tylko z poziomu steru, u?ywanie lunety w innych miejscach b?dzie niemo?liwe z powodu ogranicze? technicznych.
Mechanika zwi?zana z ?owieniem zwierzyny zosta?a uproszczona w stosunku do poprzedniej cz??ci.
Ekran ?adowania b?dzie pojawia? si? tylko podczas wizyt w du?ych miastach, w pozosta?ych przypadkach ?wiat b?dzie doczytywany automatycznie
W grze znajdzie si? mniej przerywników filmowych - wi?ksza cz??? opowie?ci zostanie ukazana bezpo?rednio.
Znany z poprzednich cz??ci rozg?os zosta? zast?piony ?owcami piratów aktywnie poszukuj?cymi Edwarda w trakcie gry.
Zamiast zbroi, do gry trafi? kostiumy i przebrania wp?ywaj?ce na rozgrywk?. Nie b?d? one rzutowa?y na poziom zdrowia Edwarda.
Niektóre przebrania i lokacje b?d? pozwala?y na zdj?cie kaptura, w innych b?dzie to ustawione na sztywno.
Prawdopodobnie do gry trafi jaka? odmiana strza?ki z lin?.
Edward mo?e by? atakowany przez wielu przeciwników jednocze?nie.
System walki b?dzie podobny do tego z poprzedniej cz??ci, z ulepszeniami wyboru przeciwników i pozwalaj?cy na walk? walk? dwiema broniami.
Postacie sterowane przez komputer potrafi? p?ywa? je?li zostan? wepchni?te do wody. Same do niej nie wejd?, z wyj?tkiem za?ogi Jackdawa. Przeciwnicy typu ci??kiego b?d? jednak ton??.
Podczas gry b?dziemy si? kilkukrotnie przenosi? do tera?niejszo?ci, lecz rozbudowane elementy rozgrywki b?d? tam opcjonalne.
W grze znajdzie si? Aveline, a posiadacze konsol Sony otrzymaj? trzy dodatkowe misje zwi?zane z t? postaci?. Connora nie zobaczymy.
Uko?czenie gry na 100% mo?e zaj?? nawet 80 godzin. Sama fabu?a g?ówna planowana jest na 15-20.

Can't wait! :)

Valar Morghulis

Rafalinda

Kolejny powód, dla którego NIE warto kupować PS Vity:

http://www.miastogier.pl/wiadomosc,24208.html

Kujaw

Harrr! Szykuje si? miks AC z kultowym Sid Meier's Pirates, skoro tyle niuansów ekonomicznych i strategicznych chc? upchn?? do gry. Najbardziej cieszy mnie pomys? z pirackimi przy?piewkami. Czekam t? gr? jak na mann? z nieba, bo jeszcze nikomu nie uda?o si? zrobi? godziwego tytu?u o piratach, który nie by?by strategi? ekonomiczn?. ?eby tylko Ubisoft nie powtórzy? klapy Risena 2...


"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Altair