Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Caped Crusader

Zaczęty przez Leon Kennedy, 19 Maj 2021, 16:30:12

Q

"Caped Crusader" ma być w duchu "Batman: The Animated Series", ale nie kontynuacją. Jest komiksowa kontynuacja TAS oraz przygotowywane słuchowisko.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

MysiaParasolka

Też nie wiem skąd te ciągłe powtarzanie, że "Caped Crusader" to bezpośrednia kontynuacja TAS. Jedyne co było dotychczas mówione, to "duchowe następstwo", więc pewnie chodzi o klimat noir i art deco, ale z nowym podejściem (może bliższe Golden/Silver Era?).

Q

Dobre wieści, będą przynajmniej dwa sezony które trafią na Amazon.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Crowridd


Leon Kennedy

Bardzo fajnie. Cieszy, że Warner woli sprzedać prawa niż zaorać.

Juby

No i super sprawa. Z Batgirl tak się nie dało? Opchnąć Netflixowi, żeby wyjść na zero?

Ciekawe, że już zamówili dwa sezony, kiedy nie wiadomo jeszcze jak przyjmie się pierwszy i ile będzie miał odcinków.

newtime

Cytat: Juby w 10 Marzec  2023, 18:43:24No i super sprawa. Z Batgirl tak się nie dało? Opchnąć Netflixowi, żeby wyjść na zero?

Batgirl był gotowym filmem na którego Waner już wydało pieniądze wiec taki Netflix musiał by im zapłacić caly koszt filmu plus bonus zeby im to sie opłacało poza tym nie wiem czy prawnie było by to możliwe nie przypominam sobie sytuacji sprzedania gotowego filmu innemu studiu ale kto wie , tutaj chodziło tylko o prawa do produkcji wiec sprawa znacznie prostsza

LelekPL

#37
Oczywiście, że można sprzedać zrobiony film platformom streamingowym i to nie byłaby żadna nowość, a raczej nowy standard. Kiedyś to było Straight to Video, a teraz Straight to Streaming - na ogół jest to oznaka słabego filmu. Kłaniają się sprzedane do Netflixa Cloverfield Paradox (Paramount), Shaft (WB), czy Mowgli (WB), albo do Prime Video Książe w Nowym Jorku 2 (Paramount).

Myślę, że gdyby nie było w tym filmie Keatona i powiązań z Flashem to pewnie by go właśnie sprzedali do Netflixa lub Prime jako totalny Elseworld, niezależnie od jakości, ale skoro w okresie odliczenia od podatku nowy zarząd jeszcze nie miał pojęcia co robić dalej z Keatonem, Flashem i całym uniwersum (pamiętajmy, że oni odziedziczyli ten projekt i pomysł z Keatonem po starym managmencie), a Gunn co najwyżej dopiero zaczął tworzyć swoje plany, w których nie było Keatona, postanowili nie ryzykować i odliczyć ten film póki mogli.

A wracając do tematu, to fajnie, że ten projekt znalazł swój dom. Nie spodziewałem się tego, ale dobrze się stało.

Juby

Pierwsze spojrzenie na Batmana w nowym serialu:

MJ

Hmm czy mi się wydaje czy to model 3D?
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

MysiaParasolka

No jest to model 3D...

MJ

No to teraz zostaje pytanie czy dostaniemy powtórkę z Beware of the Batman i będzie to wyglądało paskudnie wizualnie, czy może jednak będzie to kreskówkowa animacja, albo coś w stylu przerywników animowanych z gier Batman Vengence i Rise of the Sin Tzu co w sumie kiedyś byłoby całkiem spoko, ale dziś nie wiem czy się obroni.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Juby

Trudno powiedzieć, czy będzie to animacja 3D, czy może coś w stylu Into the Spider-Verse (komputerowa, ale kreskówkowa). Trzeba poczekać na materiały w lepszej jakości.

LelekPL

Animacja komputerowa sama w sobie nie jest zła. W Beware the Batman problemem był budżet bo w tle wszystko było puste i sterylne.

Póki co lepiej jednak poczekać na zwiastun niż zdjęcia w tym wypadku.

MysiaParasolka

Do sieci wyciekło trochę materiałów z produkcji, a tu taka cisza? :)
Wygląda to...no na pewno nie jak kalka TAS, design postaci pewnie podzieli fandom. Czekam na jakieś demo "w ruchu".