Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan arty z "TDKR"

Zaczęty przez Juby, 05 Grudzień 2010, 13:46:53

Juby



Czemu tak nie wyglądał oficjalny plakat do filmu? :-\ O wiele lepszy od paskudztwa widniejącego na większości portalów filmowych. Reszta artów prezentuje się dość przeciętnie. Jedynie duże wrażenie robi lewa okładka filmu na kasecie VHS (choć czas trwania jest lekko mówiąc - nieprawdziwy). ;)

Juby


LelekPL

Niestety ja tu żadnej grafiki nie widzę

Juby

Poważnie? Nie wiem czemu, wstawiłem 3 fan-postery (genialne!!!) oraz arta, z którego zrobiono jeden z fanowskich plakatów i wszystko się u mnie wyświetla.

Johnny Napalm

Podobnie, u mnie nic się nie wyświetla.  :(
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

Cytat: Juby w 15 Wrzesień  2012, 13:02:49
Poważnie? Nie wiem czemu, wstawiłem 3 fan-postery (genialne!!!) oraz arta, z którego zrobiono jeden z fanowskich plakatów i wszystko się u mnie wyświetla.

http://www.messenjahmatt.com/thedarkknightrises/posters/
Pewnie o te Ci chodziło? Wnioskuję po adresie...

Johnny Napalm

Łał! Jak zwykle to co robią tzw amatorzy jest świetne i miażdży oryginał. ;D
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen

Juby, wiele serwisów ma zablokowane hotlinkowanie, dlatego następnym razem wrzucaj zewnętrzne obrazki na rzeczy typi tinypic.com

Mr.G



Realizm - jest.
Seks - jest.
Spełnione marzenia - jest.

Tyle tylko, że dałbym jej rozpuszczone włosy i mamy ideał.

Mikoto

Zgadzam się z tym co powyżej.
ZDECYDOWANIE lepszy kostium od tego co nosiła na filmie :) .

Johnny Napalm

Bardzo ładny art, wręcz piękny. Taka Catwoman w filmie to by był ideał. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

vincent

Gdzie widzicie realizm w wywalonych na wierzch cyckach? Jaką funkcję w uniformie złodziejki spełniałby taki dekolt?
Strój żałosny. Ja rozumiem panowie, że czasem myślimy nie tą głową co trzeba i bardzo dobrze - oznacza to, że  jesteśmy zdrowi i gotowi do prokreacji, ale na logikę - kto wyskoczyłby w takim czymś na akcję? :P
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Johnny Napalm

Nie grzesz grzechem grzesznym, Vincent. Cycki są na swoim miejscu, tam gdzie być powinny. Za duży dekolt u superbohaterki, czy to w ogóle możliwe? :D No a teraz poważnie - ten dekolt faktycznie trudno wyjaśnić w sposób praktyczny. Może ma doprowadzać przeciwników płci męskiej do zaburzeń w kocentracji na skutek niekontrolowanego... ::)
No ale ogólnie prawie cały strój jest bardzo praktyczny. Chyba najbardziej sensownie wyglądający strój Catwoman - pomijając to co powyżej było napisane ;D - te ochraniacze, w dodatku jeden z nich chroni brzuch.  To ma sens. Jak mam przyczepić się do czegoś to tylko do szpilek. Po co one, do czego służą na akcji? Nie wiem. Żeby pupa lepiej wyglądała?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...