Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Mój jeden dzień z Batmanem

Zaczęty przez m2reily, 23 Luty 2010, 16:09:04

m2reily

Ostatnio sporo się zastanawiałem co wielbiciele Nietoperza myślą słysząc takie zdanie. Jak wyobrażacie sobie jeden dzień u boku Mrocznego Rycerza, wiem, że można to podwiesić pod temat o osobnym opowiadaniu (jest taki na forum), ale stwierdziłem, że w sumie może on istnieć osobno. Zanim jednak zaczniemy się zarzucać opowieściami umówmy się, że jedna osoba pisze swój opis reszta  komentuje, żeby nie było miszmaszu. Mam nadzieje, że to chwyci i odkryjemy jakieś talenty.  :)                   
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

(A)nonim

Wolałbym drugi dzień z Batmanem. Chociaż nie, po namyśle stwierdzam  że trzeci jest lepszy.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

LelekPL


m2reily

 Już nie szpećcie tego tandetnika katami, za w czasu zdawało się to w miarę rozsądne, no może tylko w moim porąbanym umyśle.:-)   
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Leon Kennedy

Maraton z TAS... Ostatnio oglądam regularnie po 4 - 5 cześci ;) A tak na poważnie, to całkowicie chybiony temat m2reily.

(A)nonim

Problem chyba polega głównie na tym że Batman jest postacią fikcyjną i jednak mocno odrealnioną, za bardzo to wchodzi w jakieś dziwne fantazje. A patrząc na to czym się Batman zajmuje chęć spotkania się z nim zahaczałaby o sadomasochizm. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Łubudu

Chociaż tak hipotetycznie rozważając to pewnie ciężko byłoby za nim nadążyć. Pilnowanie Gotham, działalność jako prezes i filantrop, ratowanie świata z JLA przy jednoczesnym obmyślaniu planów na wszystko i wszystkich, a i czas na posępne rozmyślania i mroczne stanie na gargulcu z powiewającą peleryną musi się znaleźć :) Ciężko...
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

Leon Kennedy

Wyobra? sobie, ?e w ci?gu jednego wieczora wraz z Gackiem powstrzymujesz Jokera przed wcieleniem w zycie swojego chorobliwego planu, chwil? pó?niej jeste? ?wiadkiem jak JL na drugiej stronie pó?kuli ratuje ?wiat przed którym? tam naje?d?c? ( do wyboru do koloru ) ;D. A nast?pnie ju? u boku Bruce'a zmierzasz do jednego z jego zak?adów w Gotham :).

Anarky

 Mój jeden dzień z Batmanem - hmm zadowolił bym się zwiedzaniem Jaskini.
Ja wam pokażę!

Johnny Napalm

A dla mnie priorytetem byłaby przejażdzka batmobilem. Gdybym mu rozpieprzył ten wóz to na pewno jeden dzień z Batmanem zmieniłby się w kilka dni... tortur.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Doctus

Ja tam bym wolał jeden dzień z Birds of Prey...


Johnny Napalm

Hehe... ty perwersie.  ;) No no, kolo siedzi na ramie wózka czy... Nie! To twoja wina Doctus! Siewco boruty i pożogi.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

BlackBat

Szkolenie w sztukach walki z Batmanem, aw yeah :D

Go?a i spocona klata Wayne'a- podwójne aw yeah ;)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


LelekPL

Cytat: BlackBat w 06 Styczeń  2014, 16:16:18
Szkolenie w sztukach walki z Batmanem, aw yeah :D

Go?a i spocona klata Wayne'a- podwójne aw yeah ;)

Do zobaczenia na kolejnym zlocie ;)

BlackBat

Oh man, idol przemówił!!  :o

Nie mogę się już doczekać, te zloty powinny być częściej ;D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"