Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman Beyond Return Of The Joker

Zaczęty przez Funky, 14 Czerwiec 2008, 03:53:45

XIII

Czy edycja dvd którą wydało Galapagos jest ocenzurowana ?

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Max

Fajna kontynuacja "Batmana Przyszłości". Wreszcie wyjaśniono śmierć Jokera, i przy okazji możemy go zabczyć właśnie w uniwersum Beyond. Trochę naciongany pomysł z jego ponownym ożywieniem, ale lepszy to niż miałby, chociażby normlanie wstać z grobu czy czegoś pod wpływem jakiegoś promieniowania np. jak Jason Todd, Superboy Primie zrobił bara-buch o Todd wstał z grobu ;). Widziałem tylko nie ocenzurowaną wersję i jestem z niej zadowolony. Bardzo ciekawa kontynuacja świetnego serialu. 8+/10.
Why so Happy, Members?

heros65

#33
Fajnie jest ukazane ostanie spotkanie Batmana z Jokerem?

kelen


Anarky

Po Batman: Mask of the Phantasm najlepszy film animowany, Mark Hamill pokazał klasę. Joker w jego wykonaniu wypadł chyba lepiej niż w Batman TAS i TNBA. Niemniej powrót tej postaci w takiej formie był w filmie animowanym rzeczywiście naciągany, acz uważam że to szczegół. Clown jest nadal co najważniejsze szalony i dalej prowadzi swą chorą grę z Batmanem, czy to starym czy to nowym. Być może właśnie dlatego pozostawił   Bruce`a w jaskini na pastwę losu, a nie zabił go po prostu. Cóż muzyka nie powaliła mnie na kolana, ale też nie ma się do czego przyczepić (ot sobie jest). Film sam w sobie odpowiada tylko moim zdaniem na niektóre tylko pytania, które pojawiły się przy oglądaniu serialu. Uważam że przydał by się jeszcze jedna produkcja animowana związana z Batman Beyond...

Ja wam pokażę!

Leon Kennedy

Napewno przydałby się filmik ukazujący dalsze losy Nightwinga i łatwo można by do tego wplatać jakiegoś głównego przeciwnika Gacka np: Dwie - Twarze w formie retrospekcji oczywiście :P.

Booster

Pytanie nie na temat, ale myślę że nie dostanę ostrzeżenia. Czy ta wersja jest z cenzurą, czy nie?

kelen

Na 99% z cenzurą, facet dał złą okładkę. Tylko w USA można zdobyć wersję un-cut na DVD i raczej na pewno nie ma na niej polskiej wersji.

Booster

A wydanie polskie ma lektor, czy nie.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Anarky

Cytat: Booster w 24 Czerwiec  2010, 08:25:09
Pytanie nie na temat

Jak najbardziej na temat  ;)

Cytat: Booster w 24 Czerwiec  2010, 09:28:02
A wydanie polskie ma lektor, czy nie.

Chyba ma same Polskie napisy
Ja wam pokażę!

kelen

Wedle informacji na BatCave, polskie wydanie ma jedynie polskie napisy.

Booster


Cowboy

#43
Jak ju? wpsomnia? Anarky po genialnym "Batman Mask of the Phantasm", "Batman Beyond Return of the Joker" jest najlepszym filmem animowanym. Wspania?e doko?czenie ?wietnego serialu. Powrót najwi?kszego nemezis Mrocznego Rycerza - Joker'a i jego konfrontacja to co? na co czeka?em ju? w serialu. Ca?o?? jest bardzo mroczna i brutalna (ogl?da?em wersj? bez cenzury! jaba-daba-du!). W ca?y film pi?knie wpl?tano losy Bruce Wayne'a, Tima Drake'a i reszty. Brakowa?o mi tylko tam Nightwing'a, i samej postaci Dick'a Grayson'a. Podsumowuj?c = pi?kny film.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Leon Kennedy

CytatBrakowa?o mi tylko tam Nightwing'a

Barbara raz wymieni?a jego imi?... Ma?o :'(