Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman Beyond Return Of The Joker

Zaczęty przez Funky, 14 Czerwiec 2008, 03:53:45

Lies

Niezbyt zachwycający.
Pierwsza śmierć Jokera ( ta ocenzurowana ) i zmodyfikowany Robin - super!
Ale wszystko potem się skitrasiło. Zupełnie kiczowaty powrót Jokera.
Potem walka z "nowym" Batmanem.
W tym Jokerze nie widać psychopatycznego Jokera.
Zachowuje się jak zwykły morderca.
Głupie było też opsikanie Smilexem starego Bamana. Wyzdrowiał.
Właściwie nic nie wnosi do akcji.

(A)nonim

#16
CytatPotem walka z "nowym" Batmanem.
A czego można było się spodziewać?
CytatW tym Jokerze nie widać psychopatycznego Jokera.
Zachowuje się jak zwykły morderca.
Koleś zabija swojego sługę w formie żartu, ma ciągłe zmiany nastroju, nie mówię nawet o torturowaniu Robina. I można jeszcze wymieniać.
CytatGłupie było też opsikanie Smilexem starego Bamana. Wyzdrowiał.
Właściwie nic nie wnosi do akcji.
Jak to nie, jedna z bardziej emocjonujących i klimatycznych scen w filmie, a wnosi przecież opowieść Barbary, chyba najważniejszy moment w filmie, będący świetnym uzupełnieniem między starymi Batmanami a Beyond. W dodatku do takiej konfrontacji starych wrogów musiało dojść.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Altair

Filmu niestety nie ogladalem,wiec mam male pytanie: Czym rozni sie wersja z cenzura od tej bez?

(A)nonim

Będą spoilery.

Z tego co pamiętam:
-Joker zamiast zabić z broni swojego pomocnika używa gazu.
-Joker zostaje zabity inaczej, wplątuje się w kable i zostaje porażony prądem.
-Farba której użył Joker ma kolor fioletowy, zamiast czerwonego, żeby nie było skojarzeń z krwią.
-Babcia Harley na końcu ma kolor ubrania odpowiadający kolorom jej stroju z komiksu, dla łatwiejszego skojarzenia jej przez dzieciaki.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen


Lies

Pierwsza rzecz: Czy ja prosiłam o odpowiedzi? Nie. Ja mam takie poglądy. Proszę cię, zaakceptuj to że ktoś może mieć inne zdanie niż ty.

CytatJak to nie, jedna z bardziej emocjonujących i klimatycznych scen w filmie, a wnosi przecież opowieść Barbary, chyba najważniejszy moment w filmie, będący świetnym uzupełnieniem między starymi Batmanami a Beyond. W dodatku do takiej konfrontacji starych wrogów musiało dojść.

Wiem, ale po prostu wyraziłam żal z tego że nie umarł.


Hydro

Owszem, nie prosiłaś. Ale on po prostu wyraża swoją opinię, która jest po prostu inna niż Twoja. :)
It's a funny world we live in.

(A)nonim

#22
CytatPierwsza rzecz: Czy ja prosiłam o odpowiedzi? Nie.
Wypowiadasz się na forum więc powinnaś się spodziewać że ktoś Ci odpisze, chociażby po to aby porównać swoje zdanie na dany temat. ;)
CytatJa mam takie poglądy. Proszę cię, zaakceptuj to że ktoś może mieć inne zdanie niż ty.
Ale jak można mieć różne poglądy na temat faktu? Joker jest psychopatą w tym filmie, parę przykładów o tym świadczących podałem. Oczywiście mordercą też jest. ;)
CytatWiem, ale po prostu wyraziłam żal z tego że nie umarł.
No to źle się wyraziłaś. Bo ta scena bardzo wiele wnosi do akcji również bez jego śmierci.
A co do tego czy umarł czy nie, no cóż kwestia gustu, jak dla mnie o niebo lepiej że Joker nie zabił Bruce'a tym bardziej że byłby to niepotrzebny sadyzm. No i Batman (ten jedyny i prawdziwy 8)) zabity przez swojego nemezis bez powstrzymania go? Bruce na taki los nie zasłużył.

Fuck przeoczyłem mój 666 post. ;/
Czekam na 777, lepszego szatana, może chociaż nim się nacieszę.

(A)nonim, zawsze możesz tego posta usunąć i bedziesz już miał tą szatańską liczbę ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Altair

Rejestrujesz sie na forum tylko po to,aby pisac sama ze soba?Czy tylko ja w tym nie widze sensu ???

vincent

Daj spokój, Bruce. Ludzie potrzebują czasu, by nauczyć się, do czego służy forum :<
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Mel


Maxie Zeus

#26
Dżentelmeni z was.. ;)

Po prostu wyrażamy swoje zdanie.  ;)

(A)nonim

Ależ jak najbardziej zachęcam Lies do pisania tutaj i gdziekolwiek indziej.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Altair


Juby

#29
 Batman: Powrót Jokera
BATMAN BEYOND: RETURN OF THE JOKER


Był to chyba pierwszy film animowany jaki oglądałem i uważam, że jest on jedną z najlepszych animacji opowiadających o Batmanie. Film z pewnością przebija serial nadawany niegdyś na Polsacie i Cartoon Network. Mamy świetną historię i w dodatku świetnie ją opowiedziano. Dzięki filmowi możemy jeszcze raz przeżyć Jokera w retrospekcjach Barbary Gordon (przy których chyba zmienili wygląd clowna - dodali szminkę, oczy już nie są czarne). Mamy świetne akcje i dobrą muzykę, oraz fajną wizję miasta przyszłości. Występują w nim w prawdzie pewne błędy i rzeczy, które pozostawiają wiele do życzenia (idiotyczne nieco zmartwychwstanie Jokera, słabo rozwinięty wątek romantyczny), których mógłbym wymieniać przez parę linijek, ale po co. Film jest na prawdę warty obejrzenia (główny plus to rewelacyjny Hamill) i bez mrugnięcia okiem, go polecam wszystkim fanom. ;)
Recenzja: Juby   
Ocena: 7+/10