Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Loza Kontestatorów

Zaczęty przez Mel, 15 Maj 2008, 02:41:28

BD96

CytatCzy ja się czepiam ? nie, po prostu trzymam się ściśle tematów.

I ty masz pseudonim Anarky? ;).

CytatSkoro w Batman: Confidential główny bohater rzeczywiście zawitał do Polski, to chyba rzeczywiście nie warto bym zaprzątał sobie tą serią głowę... Są lepsze, dużo ciekawsze po prostu.

Jeśli chodzi o obecnie wydawane, to wymień chociaż jedną przyjacielu :).
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Anarky

Cytat: Bat_Fan w 16 Sierpień  2010, 20:58:26
I ty masz pseudonim Anarky? ;).

''The voice of the people is the voice of God"
Ja wam pokażę!

BD96

Ależ kolego... ci spod krzyża to nie Anarchiści, tylko Terroryści ;).
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Anarky

''People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people.''

Nie jaki tajemniczy ''V'' te? by? uwa?any za terroryst?...

Cytat: Bat_Fan w 16 Sierpień  2010, 20:58:26
Je?li chodzi o obecnie wydawane, to wymie? chocia? jedn? przyjacielu :).

Nie jeste?my przyjació?mi... wymieni?em ju? je w temacie wcze?niej, wymieni? je te? Roy_v_beck
Ja wam pokażę!

Leon Kennedy

Akurat Confidential to faktycznie taka sobie seria, ale kto broni czytać Bat Fan ;)

CytatNie jesteśmy przyjaciółmi...

Kto wie co ci czas przyniesie :P

CytatJeśli chodzi o obecnie wydawane, to wymień chociaż jedną przyjacielu Uśmiech.

A chodź by Batman i Robin, częściami Red Robin, sama seria Batman też trzyma lepszy poziom.

Roy_v_beck

"Streets of Gotham" - najlepsza obecnie wydawana seria z Batmanem, "Superman/Batman" też miewają ciekawsze arce, chociaż i paskudne historie się tam zdarzają - ogólnie to najniejrówniejsza seria, jaka jest.
W sumie dziwię się, jak "Confidential" tyle numerów już ma. Zamknąłbym ją dawno temu.


Leon Kennedy

No tak zapomniałem o Ulicach, faktycznie warto tam zaglądać. "S" i "B" jakoś nie czytam i to od dawna.

BD96

Anarky, fakt zapędziłem się... w końcu jeszcze z tobą nie wypiłem... :). Leon Kennedy, faktycznie Batman and Robin jest nawet niezły ale nie żeby zaraz tak niesamowity, a Red Robin moim zdaniem ma niezłe przebłyski ale ogólnie jest dosyć słaby. Główną serię trochę zaniedbałem, ale czytałem Detective Comics z Batwoman, i czekam na premierę zerowego numeru jej serii. Przyadło mi do gustu porównanie pracy Batmana (Bruce Wayne) i Batwoman... Detective Comics #861, polecam.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Anarky

Cytat: Leon Kennedy w 16 Sierpień  2010, 21:30:24
Kto wie co ci czas przyniesie :P

Przyjaźń to duże słowo i obawiam się że jest u mnie zarezerwowane dla kogoś innego :P

Cytat: BD96 w 16 Sierpień  2010, 21:40:25
Anarky, fakt zapędziłem się... w końcu jeszcze z tobą nie wypiłem... polecam.

I nie wypalisz bo nie palę...
Ja wam pokażę!

BD96

Dobrze, może już przestańmy zbaczać z tematu ok?
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Roy_v_beck

15 numer Streets of Gotham. No nie wierzę. Ale się uśmiałem. Po prostu przekomicznie. Myślałem, że po tych kilkunastu stronach z zeszłego tygodnia nie może być gorzej... Na stronie wydawnictwa pisało, że będzie Nguyen i Dini, no i... Wiecie, gdzie ten Two-face może mnie pocałować i to najlepiej dwukrotnie.

A i przynajmniej najnowszy numer Batman Beyond kopie tyłek. Masa odwołań, do filmu pełnometrażowego, do Kingdom Come, no i postacie są rozbudowywane pod względem istnienia uczuć jakiśh. Ciekawe czemu Grayson taki zdołowany jest. W każdym razie warto się zapoznać.

(A)nonim

Streets rzeczywiście bardzooo słabe.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Batman: Odyssey #2 Kolejny przeciętny numer, który na dodatek na siłę pragnie nam ukazać, że Gacek jest zdolny przetrwa wszystko, ale co z tego skoro cała ta mini - seria jak na razie powinna znaleźć się na śmietniku, tylko rysunki trzymają  dobry poziom, ale co z tego??

(A)nonim

Dzięki za ostrzeżenie, nie czytam.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

Heh, fakt, zbieram zeszyty tej serii tylko dla rysunków - nie ma co ukrywać, że jest to stara, dobra szkoła i właściwie pewna odskocznia od tego co nam prezentuje większość regularnych rysowników Batmana. A z fabuły...Mało co trzyma się wszystko kupy w aspekcie sensu i logiki.