Aktualności:

"The Batman" na  4K Ulta HD, BD i DVD od 27 maja.

Menu główne

Księgarnie i antykwariaty z komiksami

Zaczęty przez Zatrakus, 05 Lipiec 2013, 16:57:42

Doctus

Na ul. Królowej Jadwigi jest antykwariat, w którym od święta się coś pojawi. W innym, obok Deptaka Bogusława, masz duży wybór ale sprzedawca życzy sobie 8zł za jeden zeszyt TM-Semic. Moim zdaniem to cena wygórowana. Początkowo sprzedawał tak jak każdy - ok. 5 zł, ale szybko zobaczył że towar schodził (głównie przeze mnie) i cenę podwyższył. Nie ma co się dziwić, jednak cennik ten mnie na tyle rozczarował że przestałem u niego kupować. Taniej wychodzą paczki z Allegro.

HUDY

Dzieki za info, sprawdzę, a nóż coś wpadnie mi w oko ;]

Johnny Napalm

Obecnie w Warszawie jest bardzo cienko w kwestii antykwariatów i ksi?garni z komiksami. Zamkni?to ?wietny antykwariat na Opaczewskiej. Mo?na tam by?o kupowa? ca?e roczniki TM-Semiców na siatki po oko?o 120-150 z?. Antykwariat ma drug? fili? w Al. Jerozolimskich, ale jedyne komiksy tam to shit rodem z Niemiec z lat '80. Bardzo s?abo.
Antykwariat na ul. Emilli Palter równie? obecnie ?wieci pustkami. A na bazarku Banacha pozosta?y tylko Kaczory Donaldy. Internet zabija.  :(
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Johnny Napalm

Od ostatniego wpisu tutaj minęło ponad 5 lat i ostatni tekst należał właśnie do mnie. Czy ktoś z Was wie coś na temat nowych sklepów z komiksami zajmującymi się handlem, niekoniecznie stricte komiksami? Gdyby nie Centrum Komiksu, to nie miałbym gdzie się zaopatrywać w nowe i starsze komiksy. Jest jeszcze Komikslandia w metrze Centrum, ale ma cholernie dużą marżę. Znane mi dwa antykwariaty, w ciągu tych minionych 5 lat, właściwie przestały zajmować się obrotem komiksów. Więc jeśli coś wiecie na temat nowych miejsc w okolicach swoich miejscowości to o tym piszcie. Please...

Juby

W stolicy bywam rzadko i kojarzę tylko dwa miejsca, które już wymieniłeś. Co innego Łódź, na Piotrkowskiej są trzy fajne antykwariaty, które czasami mają fajne perełki komiksowe, no i Sklep-komiksowy, które zajmuje się głównie tym tematem. Polecam wybrać się którejś soboty, może znajdziesz coś dla siebie. ;)

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Johnny Napalm

Jak znajoma wpadnie pomieszkać w swojej rodzinnej Łodzi to do niej zajadę i wtedy z pewnością zaliczę przy okazji tych kilka wymienionych przez ciebie punktów.

W temacie około antykariatowym, zbliżający się nowy rok zapowiada się ciężko dla portfeli Czytelników. Nowości będą droższe prawdopodobnie o 30%, zresztą jak wszystko co będzie drukowane na papierze.  :P