Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Koniec świetnej trylogii; kogo Wam najbardziej zabrakło?

Zaczęty przez Rarian, 30 Lipiec 2012, 17:33:18

lady_ozzy

Cytat: Funky w 14 Sierpień  2013, 07:47:14
najważniejsza sprawa to dla mnie brak Riddlera, szczególnie bolesna kiedy po tym jak Edward Nashton zdaje się że napisał list do "Gotham Times" byłem przekonany że będzie w trzeciej części.

Przepraszam, czyżbym coś przeoczyła ?
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

kelen


Funky

Jak kelen napisa? to by?o podczas marketingu wirusowego do ''TDK''. Ale liczy?em na to ?e Nolan jak i producenci daj? nam wskazówk? kto b?dzie nast?pnym przeciwnikiem. By?em przekonany ?e to Edward b?dzie tym który w ''Rises'' b?dzie próbowa? wyko?czy? Batmana. Niestety do dzisiaj ubolewam nad tym ?e sta?o si? inaczej (mimo zajebisto?ci Bane`a)

LelekPL

Co do zrobienia burdelu przez Riddlera to wygląda na to, że powinieneś być zachwycony Zero Year w komiksie. Tam to właśnie Riddler prawdopodobnie doprowadzi do chaosu w całym mieście, który swoje apogeum będzie miał w listopadowych crossoverach.

Johnny Napalm

Zabrak?o? W ostatniej cz??ci trylogii? Hm... chyba jednak najbardziej ciekawych dialogów i kultowych tekstów, który mo?na by zacytowa? z bani. W tej materii spraw? najwyra?niej dok?adnie pozamiata? TDK i niezbyt wiele pozosta?o dla trzeciej cz??ci filmów Nolana. Znawc? nie jestem i nie przytocz? teraz tych dr?twych tekstów, ale na jakim? spotkaniu komiksiarzy pewien typek cz?stowa? ludzi tekstami Bruce'a, którymi sypa? jak z kapelusza, no i wtedy rzeczywi?cie... przejrza?em na oczy i zobaczy?em ten poziom dialogów z TDKR. ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...