Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Avengers

Zaczęty przez Q, 11 Październik 2011, 16:47:59

Rado


Rado

I kolejny, moim zdaniem, najlepszy zwiastun Avengers, jaki się ukazał.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bGt-saFvkNk

Juby

Zgadzam się, to jest pierwsza zapowiedź filmu, która mi się na prawdę podoba. :o

LelekPL

A ja nie oglądam, ale wierzę na słowo... trochę za dużo materiałów z tego filmu widziałem.

Leon Kennedy

O ludzie mam jeszcze większą ochotę na ten film i coraz większe przekonanie, że to będzie bardzo dobre kino.

Juby

Ja tam widziałem tylko fragmenty po CA w kinie, i pierwszy zwiastun (teraz jeszcze ten spot z Super Bowl). ;)

Hydro

Ten film będzie świetnie wyglądał w IMAXowskim 3D :]
It's a funny world we live in.

Rado


Juby

Trailer o wiele lepszy od pierwszego, nabrałem apetytu na tą wybuchową mieszankę. Bardzo mi się podoba, ale muszę przyznać, że martwią mnie ujęcia z bitwy (czyżby szykowała się porażka na miarę gównianego Tf3?), no i jest to kolejny zwiastun pod kupę "z muzyką Incepcji". :P

A plakat fatalny, Pierwszy IM miał fajne postery, od drugiego biło już sztucznością wklejenia postaci, teraz zachowano podobną kolorystykę co przy plakatach IM i Thora, ale wyszło coś koszmarnego. >:(

Corso

Martwią mnie te dzwięki żywcem ściągnięte z Transformersów, plus ta scena końcowa. Wyjdzie ztego lekki "gniocik". Tytuł filmu powinien być Transformers 4. ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


lady_ozzy

A mnie najbardziej boli brak Edwarda Nortona jako Hulk'a =/
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Rado

A mnie najbardziej boli czarny Nick Fury i wyraz twarzy Hawkeye'a, który jest w ka?dej scenie taki sam, nawet gdy skacze z budynku. Faktycznie, to ostatnie co?, jakby ?ywcem z Transformersów wyj?te. Podoba?a mi si? scena, w której Hulk ?apie Ironmana.

rocklee

1. Ostatnia maszyna, statek... to jest statek obcej cywilizacji który nawiązuje do smoka leviathana z marvela.
2. Fury jest czarny jak w ultimate i jest większy klimat, ten z oryginału jest taki bezpłciowy.
3. Hawkeye taki jest, taki profesjonalista, co ma płakać, albo śmiać się?
4. Jednak nie jest stereotypem że polak zrzędzi na wszystko.

Corso

4. Tu nie chodzi o stereotyp, tylko o poziom filmów. Widziałem już wiele podobnych i stwierdzam, że będzie to kiepski blockbuster z wieloma powielanymi (jak kalka) elementami fabularnymi.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Rado

CytatFury jest czarny jak w ultimate i jest wi?kszy klimat, ten z orygina?u jest taki bezp?ciowy

To ja wiem, ?e jest z Ultimate, ale ja tego nie uznaj?. Stworzyli t? posta? bia?? i ma by? bia?y. Fury bezp?ciowy? Nawet o wersji Hasselhoffa bym tak nie powiedzia?, a co dopiero o komiksowym, wiecznie nieogolonym twardzielu z cygarem w g?bie, który rz?dzi wszystkimi naoko?o.

CytatHawkeye taki jest, taki profesjonalista, co ma p?aka?, albo ?mia? si??

Chodzi mi o to, ?e nie widz? u Jeremy'ego Rennera, prawie ?adnej gry aktorskiej.