Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Egmont - komiksy z Batmanem

Zaczęty przez anubis3000, 24 Sierpień 2011, 16:14:04

Leon Kennedy

W ogóle są planowane dalsze numery, czy raczej się ich nie powinno spodziewać?

kelen

Raczej nie. Zdaje się, że scenariusze na 2 zeszyty były kompletne, ale Jim Lee nie miał czasu ich zilustrować. Teraz pwenie nadal na to nie ma czasu. Ale być może wrócą do tego projektu, skoro Miller po chorobie/w trakcie leczenia wrócił do komiksów.

Inuki

Egmont podał zapowiedzi na listopad. Jak dla mnie istna masakra - 4x Nowe DC Comics i 2x DC Deluxe, a są jeszcze inne tytuły. Z ilością stron pewnie są błędy, z tytułem "Ligii" tak samo. Oby to były błędy, bo nie chciałbym żeby Egmont znowu zaczął kastrować albumy  >:(

http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/zapowiedzi

kelen

Poza Ligą i Batmanem jest jakaś jeszcze różnica w stronach? W przypadku tej pierwszej, to się nie dziwie, bo pewnie wycięli niepotrzebne dla "Trójki" zeszyty z serii o Strangerze czy Constantinie.

Z Batmana pewnie wyjęli pewnie rozdział zapowiadający Eternal, bo pewnie nie wiadomo jeszcze, czy w ogóle się ukaże w Polsce.

WezuM

Spojrzałem na rozpiskę Egmontu na listopad i sam się przeraziłem. Trochę to irytujące, że przez parę miesięcy mamy komiskową "susze", szczególnie jeśli chodzi o New 52, a  potem nagle wysyp tytułow z gackiem :/.
It's just so hard to go through life without being told you're DUMBASS every several minutes,  y'know?

Leon Kennedy

''Crisis On Infinite Earths'' o tak!! Bior?, bior? i jeszcze raz bior?! Interesuje mnie równie? Superman/Batman" (seria z 2003 roku), powiedzcie mi czy to ten rocznik z "Wrogowie Publiczni" wydani u nas przez DK?

Zatrakus

Tak, właśnie ten... swoją drogą, dobrze pamiętam, że to były jakieś trzy zeszyty?
Chociaż wiedza stwarza problemy, to ignorancja ich nie rozwiąże.

Wayne&Pennyworth:
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1280.0

Jastrzębie:
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1293.0

Soontir

Kelen - Wiesz może, kiedy Egmont wyśle nagrody konkursowe? A tak wgl, to tylko kurier? Poczta raczej nie wchodzi w grę?

Leon Kennedy

Cytatswoją drogą, dobrze pamiętam, że to były jakieś trzy zeszyty?

Dokładnie trzy zeszyty. Kurczę nie mogli wybrać innego rocznika tylko znów co nieco dublować...

aneczka92

Ja raczej się zapatruję na "Crisis on infinite earths" i na JLA. Strasznie się ciesze z tego że będą wydane i jest duża szansa że kupię akurat te pozycje.

kelen

Cytat: Soontir w 08 Październik  2015, 17:30:43
Kelen - Wiesz może, kiedy Egmont wyśle nagrody konkursowe? A tak wgl, to tylko kurier? Poczta raczej nie wchodzi w grę?

Egmont dał sobie 14 dni na wysyłkę. Muszą się odkopać po MFK. Ale myślę, że zaczną rozsyłać jutro. Co jest nie tak z kurierem? Nie chcesz dostać szybciej i bezpieczniej? :P

CytatDokładnie trzy zeszyty. Kurczę nie mogli wybrać innego rocznika tylko znów co nieco dublować...

Bezsensem byłoby wydawać od środka moim zdaniem. Jak biorą się za konkretną serię, to niech to robią po kolei.

Soontir

Siedząc na uczelni 1) nie odbiorę telefonu od kuriera 2)nie odbiorę paczki od kuriera :-P

Leon Kennedy

CytatBezsensem byłoby wydawać od środka moim zdaniem. Jak biorą się za konkretną serię, to niech to robią po kolei.

No niby tak, ale szkoda, że znów co nieco z planowanych się czytało... Ale skoro to cały rocznik, to niech im będzie.

aneczka92

Mam pytanie.  Czy ta JLA z Egmontu wydana to jest to samo co z 1997?