Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Egmont - komiksy z Batmanem

Zaczęty przez anubis3000, 24 Sierpień 2011, 16:14:04

kelen

1) Nie wiadomo, ale zapewne za 75 zł w okładkowej
2) O Eternalu nic nie wiadomo, Endgame będzie w przyszłym roku
3) Jak niewiele trzeba Ci wyjaśniać, to właściwie dowolną. Ja mogę polecić podstawową serię Batman z Nowego DC Comics i wszystko, co wydała Mucha Comics z tą postacią.

Gregman

Skoro podstawowa seria Batman, to ta którą muszę przeczytać to muszę odłożyć 75 zł na Cmentarną Szychę :D

Leon Kennedy

Jako, że "Batman Earth One" dopiero po 20 kwietnia, tak postanowiłem zainwestować w kolejny tom z serii Batman, a zatem tom 4 "Mroczne Miasto"!  Co o nim sądzicie?

Johnny Napalm

Nie kupuj. Moim zdaniem, od tej historii widać spadek formy Snydera – chociaż, jak teraz czytam, w Endgame jest znowu Ok, ale tego jeszcze nie przeczytałem. W każdym razie Mroczne Miasto jest takie sobie i dodatkowo nie wiem jak można było tak poszaleć z kolorami. Zero klimatu.

Ja tam mimo wszystko czekam na maj. Tyle wtedy dobrych rzeczy wyjdzie, że naprawdę warto poczekać jeszcze trochę.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

Dokładnie. Jak na tytuł Mroczne miasto to mało mrocznie było. Lepszy tytuł to "Fioletowe miasto" :P

Ale poważnie, to nie jest to zbyt dobra historia. Dużo się w niej dzieje, ale moim zdaniem za dużo jak na pierwszą historię Batmana (mam tu na myśli już wszystkie części)

kelen

Z Facebooka Kamila Śmiałkowskiego:


Leon Kennedy

#351
Ładnie :)

CytatNie kupuj. Moim zdaniem, od tej historii widać spadek formy Snydera – chociaż, jak teraz czytam, w Endgame jest znowu Ok, ale tego jeszcze nie przeczytałem. W każdym razie Mroczne Miasto jest takie sobie i dodatkowo nie wiem jak można było tak poszaleć z kolorami. Zero klimatu.

Dokładnie to "Tajemnicze Miasto" i cóż już zakupiłem :P. Z serii Batman jak i pewnie Detective Comics tak czy siak chce mieć wszystkie tomy! A i ciężko mi sobie odpuścić początek według Snydera :D

MJ

Powie mi ktoś może czy mogę przeczytać mroczne miasto nie czytając tajemniczego miasta?
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Leon Kennedy

W pierwszym jest przedstawiony Nygma, a on sam jest antagonistą w "Mrocznym Mieście". Wiec chyba warto najpierw pierwsze potem drugie. Osobiście po dzisiejszym skończeniu "Tajemniczego Miasta" już mam ochotę na "Mroczne...

MJ

Leon jak jesteś w Łodzi to możemy się wymienić;].
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Nocny Łowca

Mam pytanie , Wiecie może czy kryzys tożsamości i dalsze komiksy z DC Deluxe pod obwolutą będą miały normalna okładkę czy czarną?

kelen

Na 99% czarną okładkę z tłoczeniem.

Nocny Łowca

Tak myślałem. Na zdjęciu z Facebooka Kamila Śmiałkowskiego, kryzys tożsamości pod obwolutą na dole ma widoczny czarny kolor, także chyba na 100% czarne. Szkoda wolałbym normalną okładkę.

Leon Kennedy

MJ, no niestety masz dość daleko do Łodzi :P

MJ

Ja mam dość daleko? Czy ty?
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...