Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Egmont - komiksy z Batmanem

Zaczęty przez anubis3000, 24 Sierpień 2011, 16:14:04

franek

Kurde no i czemu HC? A już myślałem że będzie fajnie. HC to tylko niepotrzebny gadżet, jak dla mnie to może być jakość gazetki z marketu, dla mnie liczy się komiks a nie jego wydanie. ŻENADA


Show Must Go On!!!

kelen


Altair

I w tym wydaniu za te 80 zł są zawarte wszystkie odcinki Court of Owls, tak? Cała historia ma się rozumieć? Naprawdę fajna okazja, chyba się zaopatrzę.

kelen

Cała historia z Sowami składa się z 12 zeszytów, w pierwszym tomie jest 7. W drugim jest od 8 do 12 + pierwszy annual (taki grubszy, rocznikowy zeszyt)

BlackBat

Toś grzmotnął franek.

Jeśli chodzi o mnie, to jestem rozdarta. Miałam w planach kupić sobie SC w oryginale, ale z drugiej strony zastanawiam się nad tym HC, skoro już jest dostępne w PL. Mnie akurat odrzuca kwestia tłumaczenia, bo nie jestem zbyt duża fanką polskich wersji językowych. Warto by jednak kupić i jakoś wesprzeć rynek, jakby był popyt to i więcej pozycji i niższe ceny mogły by dojść do skutku.
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Kujaw

Cytat: BlackBat w 09 Styczeń  2013, 21:09:34
Toś grzmotnął franek.

Czemu grzmotnął? Może  nie jakość gazetki marketowej, ale ja tez wolałbym mniej wycacykowane wydanie za niższą cenę. Skoro można było wydać HC w cenie porównywalnej do oryginału to mogłoby tak być i z SC, ale nie ma co roztrząsać, kto woli wydać więcej to wyda, kto woli oszczędzać, oszczędzi. Ja kupuję uesańskiego SC-ka bo jestem kutwa i nie ciągnie mnie do New 52 tak bardzo, żeby brać pierwsze, co dają.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

kelen

No sorry, ale to jak komiks jest wydany nie jest kompletnie bez znaczenia, co zasugerował franek. Też bym wolał rzeczy z New52 w SC, ale żeby od razu rzucać takimi tekstami?
Jeśli Ci oprawa obojętna, to tego polksiego HC kupisz w Gildii złotówkę drożej od oryginalnego SC...

HUDY

Ja juz posiadam wydanie orginalne HC oraz zeszytowe 2numery ,mimo wszystko kupie i te Egmontome. Cena w sklepieGildia to 56zł(rabat25%) więc jest BDB. Wydanie tego gacka to dobre posuniecie bo to jedna z lepszych historii w Nez52 a i eS to porządny komiks więc tez warto go mieć, za to Batman Detective Comics to już najsłabszy numer z tej trójki ale za to rys Tony Daniel nie zawodzi  ;] bo komiksów superheroDC w Polsce jak na lekarstwo

BlackBat

@Kujaw
Ja też zwolenniczką HC nie jestem i wcale nie urządza mnie fakt płacenia za uber-pro-twarde wydanie takiej kasy  i zdecydowanie wolę SC. Nie jestem jakoś wyjątkowo bogata i 75 zł za komiks mniej mnie satysfakcjonuje niż kupienie sobie dwóch SC za 100 zł na np. Multiversum. Jeśli chodzi o to, co powiedział franek, po prostu moje oczy zobaczyły w tym momencie jakość "gazetki z marketu" typu Pierdonka TV- podetrzyj nami tyłek ;)

O, nie wiedziałam że jest aż taki rabat!  :o
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


kelen

HUDY, Detective Comics zapewne zostaje wydany po to, żeby wprowadzić wątek Jokera, który jest potem kontynuowany w Batmanie. Jak się słabo sprzeda, to Egmont może spokojnie zostawić tą serie, bo potem nie robi się lepiej, a na dodatek w 1 tomie nie ma jako takich, dużych niezamkniętych wątków, o ile w ogóle.

Kujaw

56 za haceka to się można szarpnąć, w sumie.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

nighty

widzę, że nie ja jedna liczyłam na SC, może nie tyle ze względu na cenę co fakt, że ogólnie wolę wydania miękkookładkowe, a wersję HC mam już w oryginale :/ no nic to, pewnie kupię tak czy siak, zwłaszcza, że za te niecałe sześć dyszek da się dorwać XD

XIII


Nightrain

No to powiem szczerze, ?e troch? si? ucieszy?em, bo im pó?niej, tym mniejsza szansa na to, ?e rodzicie powiedz? ''Nie ma mowy, nie dawno dosta?e?'' Bycie uzale?nionym od rodziców bywa dobijaj?ce, but lol, it's free :D Co prawda dyskusja b?dzie napewno, ale my?l?, ?e jednak uda mi si? go dorwa?.

Valar Morghulis

Nagi Wonrz

http://polski-geek.blogspot.com/2013/01/mucho-dlaczego-mi-to-robisz.html Tymczasem Mucha zaprzestaje wydawania Marvela (przynajmniej na czas WKKM).