Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Egmont - komiksy z Batmanem

Zaczęty przez anubis3000, 24 Sierpień 2011, 16:14:04

franek

TDKR mam nadzieje że będzie tani, i nie w HC, już mnie głowa boli od HC jak niedawno zdobyłem Essential Spider-Man Tom 1 od Mandragory, zupełnie nie mogę ułożyć rąk do tego HC, ale za to ładnie wygląda na półce.


Show Must Go On!!!

Rado

Heh, wszystkie komiksy z Batmanem wydają w lipcu. Wiedziałem, że coś szykują na miesiąc premiery filmu, ale aż tak to się nie spodziewałem. Mogliby to jakoś rozłożyć na inne miesiące. Szykuje się niezły wydatek, bilety na film plus komiksy. Jak żyć?  ;)

Leon Kennedy

Nie żyć, lepiej umierać, ale po premierach ;)

HUDY

Szykuje sie gruby wydatek, szkoda ze wszystko w kupie wyjdzie ale cóż biznes jest biznes. Jokera juz mam więc odpada, TDKR kupie ze względu na HC no i jeszcze te 2nowosci. + bilety do kina i jakis T-Shirt na premiere hehe

XIII

W tych Greatest Storiest jest coś ciekawego czy są to tylko słabe ramoty ze złotej i srebrmej  ery?

kelen

Jest kilka ciekawych i kilka, które warto znać i są ciekawostką. Mówiąc krótko, całość jest ciekawym kąskiem.

XIII

Mógłbyś dokładniej powiedzieć jakie ciekawe komiksy zawiera ten zbiór i jaki  stanowią % całego albumu.

kelen

Batman #5, #62, #156, #250-251; Batman: Gotham Knights #32; Legends of the Dark Knight #79; DC Special Series #15, #21; Detective Comics #33, #439, #574

Na uwag? zas?uguj? chocia?by Batman 156 (Batmanowi wydaje si?, ?e Robin umiera, na tej historii Morrison si? wzorowa? tworz?c swoj? histori? oraz posta? dr Hurta), 251 (s?ynne Joker's Five-Way Revenge), Detective Comics 33 (pierwszy origin Batmana) czy 574 (genialne Night of the Stalker)

Juby

TDKR ma wyjść w twardej oprawie. No to chyba podziękujemy, bo znowu walną nam cenę 80-90 zł. :( Choć kasę będę miał, może kupie wszystkie te komiksy, zobaczymy...

XIII

Marvels od Muchy o podobnej objętośći co TDKR kosztowało 99 zł.

Juby

No to na pewno mówię pas. Nie dam się naciągnąć.

franek

 :'( No i kij. Znowu se nie kupi? komiksu. Jak na wspomniany wcze?niej Essential da?em 50z? (czyli si? opyla bo kosztowa? 80z?) to mi rodzice powiedzieli "czemu tak dorgo?". Kase? na komiksy mam ale co z tego jak rodzice si? oburz? gdybym na TDKR da? 90z?.  :'( Mam nadziej? ?e jak wyjdzie dodruk to stare egzemplarze na allegro b?d? odsprzedawa? tak jak to by?o z "Zabójczym ?artem".


Show Must Go On!!!

Kujaw

Za tyle samo idzie teraz stare wydanie TDKR na Allegro. Może stanieje jak wejdzie nowy HC. Jak nie chcesz tyle dawać franku, a znasz angielski, to kup sobie wydanie uesasńkie za 60 zł. Ja tam nowe TDKR od Egmontu sobie podaruję bo mam stare, ale bardzo podoba mi się to zagranie ze strony włodarzy Egmontu :)

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

franek

No, chyba zrobię jak mówisz, przynajmniej jak sam będę tłumaczył w myślach angielską wersję to przynajmniej pozbędę się tego lipnego tłumaczenia starej wersji. Poczekam na premierę HC to może stare wydanie stanieje (mam nadzieję). Narazie nie kupuję bo mam w planach kupno innego komiksu.


Show Must Go On!!!

XIII

Jest ktoś w posiadaniu TDKR ciekwawi mnie czy drukarnia popsuła cały nakład w taki sposób. To nie moje fotki