Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Egmont - komiksy z Batmanem

Zaczęty przez anubis3000, 24 Sierpień 2011, 16:14:04

kelen

No, tak właściwie to już na 99% zostaję w Poznaniu i zostawiam mój kochany Śląsk, ale jak to bywa, nigdy nie wiadomo co się jeszcze stanie :) Nie mam jeszcze w obecnym miejscu przebywania miejsca na wszystkie komiksy, ale jak to się zmieni (pewnie przy własnym mieszkaniu) to wszystko sprowadzę sobie z domu na miejsce.

Corso

Ja bym nie wytrzyma? tyle bez moich komiksów.  :P Wracaj?c do meritum, Egmont wyda w tym roku jeszcze dwa albumy o Batmanie. Wydaje mi si?, ?e mo?e to by? Black&White Vol. 3, Batman R.I.P albo Resurrection Of Ra's Al Ghul. Jak s?dzicie, co to b?dzie?
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Kujaw

Pewnie wydadzą B&W III, żeby domknąć serię. Z pozostałych osobiście wolałbym Ressurection, bo tego jeszcze nie czytałem a R.I.P. jest dość słaby. Z resztą istnieje ryzyko, że w przypadku wydania któregoś z nich, okroiliby objętość, tak jak przy "Synu".

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Rado

Vol. 3 może być, nawet spoko by było gdyby wydali. Ja bym chciał "War on Crime" albo "City of Crime"- akurat na dwie części by podzielili.

kelen

Jak na mój gust, to Egmont już raczej zrezygnuje z wydawania komiksów z głównych serii. Powiedzieli, że drugiej połowy "Batman and Son" nie wydadzą, więc wydanie takich rzeczy jak RIP będzie bez sensu. Strzelam, że skupią się na elsewordach, powieściach graficznych czy po prostu historiach, które "mogą, ale nie muszą być częścią głównego uniwersum". Może coś się zmieni, jak w USA wyjdą wydania zbiorcze serii z DCnU, ale i tak przydałby się jakiś wstęp dla polskich czytelników, który wyjaśni chociażby sprawę INC i Damiana (polscy czytelnicy widzieli jak razem z Talią zniknął w wybuchu)

Kujaw

Koleżka o ksywce Damex z DC Multiverse w jednej z dyskusji na temat wydania "ZŻ" napisał: nieoficjalnie wiem, co będzie wydane i powiem Wam, nie nastawiajcie się na szal.

Nie bardzo znam się na towarzychu z DCM, więc nie wiem na ile poważnie brac tę wypowiedź.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Corso

"War On Crime" i "City Of Crime" są za mało znane w Polsce. Szanse duże ma jeszcze na wydanie obecny bestseller "Batman - Black Mirror".
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Rado

CytatWar On Crime" i "City Of Crime" są za mało znane w Polsce

To wspaniała okazja by je poznać  :P, tym bardziej że chyba "War.." jest drugim najlepiej się sprzedającym komiksem po AA.

CytatKoleżka o ksywce Damex z DC Multiverse w jednej z dyskusji na temat wydania "ZŻ" napisał: nieoficjalnie wiem, co będzie wydane i powiem Wam, nie nastawiajcie się na szal.

To pewnie będzie ten "Ressurection"...

Kujaw

"War on Crime" ma o tyle spore szanse, że nazwisko Rossa jest już u nas znane przez "Kingdom Come" i "Marvels" .
Co do "Black Mirror" To nie wiem czy dobrym pomysłem byłoby wydać historię gdzie Batmanem jest Grayson. Wg mnie to duży przeskok w kontinuum względem poprzednich historii wydawanych przez Egmont.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

kelen

Cytat: Kujaw w 08 Marzec  2012, 19:38:06
Koleżka o ksywce Damex z DC Multiverse w jednej z dyskusji na temat wydania "ZŻ" napisał: nieoficjalnie wiem, co będzie wydane i powiem Wam, nie nastawiajcie się na szal.

Nie bardzo znam się na towarzychu z DCM, więc nie wiem na ile poważnie brac tę wypowiedź.

Możesz jak najbardziej poważnie, bo Damex to rzetelny chłop. Pewnie ma bliższe kontakty z Egmontem ;)

Corso

#145
I tak Egmont wydaje trochę bez ładu i składu, więc wszystko jest możliwe.
PS. Może to być jeszcze "Batman - Noel".
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


HUDY

Ja sądzę, że  znowu dostaniemy Jokera na okładce w albumie : Batman man who laughs . I nie miał bym nic przeciwko gdyby był on jako trzeci gacek w tym roku. W środku chciałbym coś grubszego .

kelen

Na Pyrkonie, na który się wybieram pod koniec marca, będzie obecny naczelny Egmontu, to może będzie taki miły i chociaż podpowie czego się można spodziewać ;)

Rado

Oprócz tego co było już wcześniej pisane, znalazłem jeszcze dwie różnice pomiędzy "Zabójczymi Żartami". Makijaż fałszywego Jokera na rękawicy Batmana jest narysowany inaczej i w scenie rozmowy "pre Jokera" z żoną, na obrazku gdzie podają sobie ręce, z tyłu widać szczoteczkę do zębów w kubku.

franek

Nie szukajmy tych wpadek bo jeszcze dowiedziemy że są to różne komiksy.


Show Must Go On!!!