Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Egmont - komiksy z Batmanem

Zaczęty przez anubis3000, 24 Sierpień 2011, 16:14:04

XIII

Ale po jako cholere wydawać to w HC, nie lubie tego typu   wydań bo ciężko się je czyta  i część tekstu nie jest czytelna  bo jest zaszyta.

(A)nonim

Cytat(A)nonim, a ty chcesz chyba zabulić 80zł za ten komiks.
Nieważne co ja chcę, tylko co jest realniejsze, 1zł nie równa się 1$.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

franek

#47
Dlatego będę musiał zabulić jak za zboże, chyba zacznę kupować Brave and Bold z tymi "prezencikami".

http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/zapowiedzi/ tu pisze że Joker kosztuje 69,99 zł


Show Must Go On!!!

HUDY

Tragedii aż takiej nie ma ,jak dla mnie. Cena porównywalna z tymi od mucha komiks a i obiętościowo podobnie. Ogólnie wolałbym SC i cenę o 20/30zeta niższą, ale i tak kupię ;]

Roy_v_beck

No i pasuje. Ja tu pracuję dzień i noc, no i wkrótce załatwię sobie większą paczkę komiksów. Ekstra sprawa.

Leon Kennedy

Mimo, że zarabiam ochłapy, a raczej zarabiałem, bo za 600zł miesięcznie nie mam zamiaru się ruszać, to komiks zakupie, bo cena nie jest jakoś mocno wygórowana.

franek

A ja może dostane na imieniny (4 listopada) albo pod choinkę albo na urodziny (21 stycznia). Ale nie wiem czy nie poprosić o DVD Batman Year One.


Show Must Go On!!!

franek

I tak w ogóle co to ma być. Przecież w Kioskach Star Wars EXTRA ma 148 stron i kosztuje 15zł bez grosza.


Show Must Go On!!!

palipa

a porównaj sobie jakość papieru, druku, nakład itp.  :P

Roy_v_beck

Mój Joker już zamówiony, a oryginalne wydanie na półeczce leży, więc na pewno jak przyjdzie to porównam sobie.

Corso

Mam do Was  pytanko, czym się różni komiks "All Star Batma&Robin The Boy Wonder" w wersji Egmontu od oryginału? Słyszałem, że polska wersja jest dość pocięta. Zastanawiam się którą opcję wybrać. Pozdrawiam.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


kelen

W jakim sensie pocięta? Stron ma przecież tyle samo. Jedyna różnica to brak obwoluty.

Corso

Ponoć kilku wątków nie ma, których to nie wiem, nie czytałem komiksu. Rozumiem, że w/g Ciebie obie wersje są kartka w kartkę identyczne? Pozdrawiam.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Kujaw

"All-Star Batman & Robin" w zeszytach liczy?a 10 numerów. Jednak?e ostatni nie zosta? wliczony do trade'a. Zarówno u nas jak i w Ameryce. Z tego, co wiem, to jedyna ró?nica.Pozostaje wi?c kupi? zeszyt 10. oddzielnie.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Corso

O 10 zeszycie wiedziałem już od dawna. Natomiast, ponoć brakuje paru wątków z podstawowych 9 numerów. 
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."