Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Justice League: Doom

Zaczęty przez Leon Kennedy, 24 Lipiec 2011, 15:45:36

BlackBat

W Doomie Bane by? przynajmniej bardziej wymiarowy ni? w YJ, ci?cia bud?etowe na sterydach czy co? xD Film widzia?am ju? jaki? czas temu i zalicza si? do moich ulubionych animacji z Batsem. Uwielbiam muzyk? z intra JLD, no i oczywi?cie ca?y w?tek z ucieczk? Bruce'a. Jestem w stanie zap?tli? to sobie na YT i ogl?da? nawet i godzine. Motyw z Halem te? by? fajny no i poniewa? jestem stronnicza dla ulubionych postaci, Flash i bomba w nadgarstku to zdecydowanie co? co lubi? :) Je?li chodzi o animacj?, ostatnio zacz??am zauwa?a? w tych nowszych produkcjach filmowych, ba nawet w YJ po prostu mordercz? p?ynno??. Nie rzuc? teraz przyk?adem z Dooma, ale w Batman/Superman: Apocalypse polecam bli?sze przyjrzenie si? walce Wonder Woman z Furies. Nie wiem jak oni to robi?, ale tak trzyma?, bo a? milej si? ogl?da :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


kelen

No tak, zapomniałem wspomnieć, że sceny z Flashem to także czysta przyjemność :)
Co do Superman/Batman: Apocalypse, to fakt, tam animacja była genialna, to chyba największy plus tej animacji.

BlackBat

Nie wiem czemu, ale mam ogromną słabość do designu Diany w S/BA jest bardzo przyjemny dla oka :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Rado

kelen:
CytatNajlepsze sceny? "Pokonanie" Green Lanterna

Huh? Moim zdaniem to było raczej bardzo kiepskie. Pisałem o tym parę stron wcześniej jakby co. Pierścienia mu nawet nie zabrali, a i miał tam siedzieć aż by umarł z głodu czy jak? W końcu by wyszedł, założył pierścień i dalej by działał. Nawet jeśli by się nie zorientował, że to był robot to i tak by mógł działać z taką tragedią na sumieniu.

kelen

No tak, pierścień nie wiadomo czemu mu zostawili, ale sam pomysł na jego doprowadzenie do złego stanu (sytuacja + gaz Scarecrowa) bardzo mi się podobał.