Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bat-kostiumy

Zaczęty przez MJ, 20 Marzec 2008, 22:12:43

Leon Kennedy

#150
CytatLeonie, skoro Batman biega po czasach jako pirat/jaskiniowiec/kowboj, i wysuwam śmiałą teorię że możliwe jest wszystko w komiksach z Batmanem, jak i całym DC Comics Mrugnięcie.

Tak na serio to w komiksach tylko jednego możemy być pewni... niczego ;)
Cytat
Co do tego nowego designu, który pokazano parę postów wygląda to wygląda on wręcz paskudnie.
Szary kombinezon jest dość mdły, brakuje czegoś co przełamie to kolor.

Mnie się tam podoba dominująca szarość, a czarnego też trochę mamy :P. Dobrze, że z niebieskiego definitywnie zrezygnowano ;D

BD96

A poza tym na nowym kostiumie dalej są majtki,
ale w kolorze kalesonów. Lee fu!
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Leon Kennedy

Odnośnie majtek, to ile osób, tyle teorii i może w przypadku nowego uniformu po powrocie są one  trochę widoczne, to już w przypadku Earth One odeszły w zapomnienie.

BD96

#153
Dla mnie majtki to większy element rozpoznawczy Batmana niż sam nietoperz ;D, ale mówiąc całkiem poważnie to jednak przyzwyczaiłem się do tych majtek, a sam kostium to chyba swoiste "zerżnięcie" kostiumu z Earth One co mi się absolutnie nie podoba. Powrót elipsy to świetny pomysł, jednak nie można było po prostu wpasować to logo w klasyczny kostium?
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

RafBat

 M2reily ma rację, tu nie chodzi o to czy "wypada" bądź nie, nosić Gackowi (czarne) majtki na "spodniach/kalesonach". To jest po prostu element kolorystycznie przełamujący szarzyznę stroju Batmana. Podobnie jak żółty pas i elipsa z "logo".

BD96

#155
Nowe zdjęcia nowego kostiumu Batmana:

http://dcu.blog.dccomics.com/files/2010/08/bm-inc-cv1-var.jpg
http://dcu.blog.dccomics.com/files/2010/08/bm-inc-cv1-reg1.jpg

Dopiero teraz zwróciłem uwagę na te "paski" na jego ubraniu.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Mel

No nie...Nie podoba mi się ani trochę. Może to i detale, ale jednak zmieniają całkowicie efekt kostiumu

BD96

Po prostu za bardzo przekombinowane... obawiam się że nie raz rysownicy mogą zacząć sobie to upraszczać... ;D. Ja osobiście obstaje przy swoim - już powiedziałem który kostium jest najlepszy, i zdania nie zmienię.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

m2reily

#158
Teraz dopiero zwróciłem uwagę na rękawice chyba wzorowane na tych z Batman: Arkham Asylum (Gry). Faktycznie te kostium jest przekombinowany. Zastanawiam się co było nie tak w kostiumie Graysona, że musieli pójść z nowym designem. Serio, naprawdę wolałbym kostium Dicka od tego badziewia.
       
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Anarky

Cytat: m2reily w 17 Sierpień  2010, 11:39:15
Z kolei podoba mi się ten strój, który pokazał Anakry. Ładne połączenie zbroi i kostiumu, nie jest nachalne.

Dowód na to że osoby odpowiedzialne za komiksy mają czasem wyczucie stylu i smaku
Ja wam pokażę!

RafBat

CytatDowód na to że osoby odpowiedzialne za komiksy mają czasem wyczucie stylu i smaku
Ale niestety niezwykle rzadko... Strój z "paskami" byłby dla mnie do zaakceptowania, ale w filmie (tam to "przekombinowanie" jeszcze ujdzie), moim zdaniem, jednak do komiksu ten wzór stroju się nie nadaję... dojdzie w końcu do tego, że Gacek otrzyma w paru miejscach swojego kostiumu suwaki... :(

Mel

E tam, przynajmniej Joker ma ten "gust" i styl:



(Tak, wiem...Z badziewnego elseworlda, ale lubię ten kadr)

Leon Kennedy

CytatDopiero teraz zwróciłem uwagę na te "paski" na jego ubraniu.

To jest nas dwóch, bo i ja nie zauważyłem wcześniej tych paseczków ;). Osobiście mi one nie wadzą, bo i tak ja na razie nie rzucają się mocno w oczy.

Anarky

Cytat: Mel w 18 Sierpień  2010, 12:12:35
(Tak, wiem...Z badziewnego elseworlda, ale lubię ten kadr)

Gdyby go jeszcze bardziej zniekształcić powiedział bym że robota Teda McKeevera
Ja wam pokażę!

RafBat

CytatGdyby go jeszcze bardziej zniekształcić powiedział bym że robota Teda McKeevera
A ja przez (krótką) chwile myślałem, że ten obrazek to robota...Mel, która znowu bawi się konwencjami, stylami rysowania i... swoim pupilem. ;)