Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Avatary i Sygnaturki.

Zaczęty przez Silent Dark, 20 Marzec 2008, 18:09:40

LelekPL

też mam nadzieję, że pozostaną przy obecnym stroju, w końcu w nowym filmie i tak znajdzie się miejsce na nowe gadżety i prawdopodobnie nowy batmobile, ale takie są prawa rynku. Być może Nolan przygotował się na to i znalazł miejsce na nowy kostium w scenariuszu (może na zbroję? ;) )

BD96

Mój obecny awatar jest tylko chwilową kompozycją która jest moim autorskich manifestem wobec obecnego niszczenia wizerunku Batmana przez Granta Morrisona. Znajduje się na nim nie kto inny jak Joker który przeżywał swoją drugą młodość w serii Batman and Robin - kiedy jeszcze Grant Morrison pisał dobre historie i nie ćpał. Na razie szukam natchnienia, acz zapewne będzie to związane z nadchodzących filmem kinowym z Batmanem - The Dark Knight Rises.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

LelekPL

A ja mam prośbę do ludzi bardziej ogarniętych ode mnie (powoli przestaje być niespodzianką, że z komputerami nie jestem za pan brat). Czy ktoś mógłby pomniejszyć niektóre, najlepiej wszystkie z tych gifów do rozmiarów avatara?

























nagrodą jest... stworzenie paru nowych avatarów dla siebie ?

TheBeatles

A u mnie Barney wait for it Stinson

RafBat

 Kurdebele Drawski, już miałem zamiar cię pochwalić za nowego avatara, a ty znowu musiałeś go zmienić.  >:(

Drawski

#140
Zmieniłem go dlatego iż zorientowałem się o "podobieństwu" do twojego. Chyba że nie masz nic przeciwko, chętnie wróciłbym do Supermana w cieniu Mrocznego Rycerza... trzeba przyznać że symbolika była wspaniała. Jeśli się zgodzisz Rafał to chętnie upodobnię się do ciebie, tyle nakreślając "Stalowe zasady"!

RafBat

CytatZmieniłem go dlatego iż zorientowałem się o "podobieństwu" do twojego. Chyba że nie masz nic przeciwko, chętnie wróciłbym do Supermana w cieniu Mrocznego Rycerza...
Nie, nie mam nic przeciw temu, zresztą sam nie jestem autorem tego avataru, nie posiadam więc do niego praw na wyłączność.
Cytattrzeba przyznać że symbolika była wspaniała.
Fakt, no i miał fajny klimat. :) Przy okazji, sam go zrobiłeś, czy tylko znalazłeś "gotowca" w necie?
CytatJeśli się zgodzisz Rafał to chętnie upodobnię się do ciebie, tyle nakreślając "Stalowe zasady"!
Eee... że co? Na czym miałoby to polegać?

Altair

Reiley, skąd masz takiego fajnego Spidera w avku? ;) To z nowego filmu fota?

m2reily

Znalazłem chyba fanowski plakat nowego filmu na stronie reboota na facebooku i zrobiłem sobie z niego avatar.  
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Altair

Całkiem fajne zdjęcie, tylko te oczy nie pozwalały mi uwierzyć, że to z rebota ;P

Corso

Po jakiś 2-3 latach odświeżam Breyfoglowo Avatara i sygnaturkę. ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Juby

Mój awatar to fragment mojej ulubionej fotki promocyjnej z T2 Camerona (nie pierwszy raz umieszczam Terminatora). Sygnaturka natomiast, która od ponad roku reklamowała premierę TDKR od dzisiaj się zmieniła. Teraz reklamuje swoją stronę internetową, któa dziś zadebiutowała w sieci. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam. ;D

Corso

Bardzo fajnie zrobiona stronka, przejrzysta, gustowna, oby tak dalej. ;) PS. Dlaczego masz napisane pod avatarem "He'll be back! JULY 20"?
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Juby

To data premiery TDKR, tylko powiedziana przez Terminatora (Arnolda), który w filmach serii kilkukrotnie powtarza? "I'll be back/She'll be back!".

Dzi?ki za pochwa?? strony. ;)

Corso

Powiedzenie znam. ;) Cos mi się pokiełbasiło, że premiera jest w sierpniu.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."