Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham City

Zaczęty przez Altair, 13 Grudzień 2009, 03:53:22

Mihcim

TA Da! Kolejna porcja zdjęć nowych i stare w lepszej hmm jakości! 12! zdjęć 12 rund! po 3 minuty na każde zdjęcie! DING!
Runda 1! Daje wam tapetę z...panną Harley Quinn i Batmanem

Runda 2! Kolorowy poster z Two-Face :)

Runda 3! Stare zdjęcie?! W Lepszej jakości...Two-Face i Catwoman!

Runda 4! Detektyw Mode!

Runda 5! Ten klaun za bardzo się narzuca temu Policjantowi ;)

Runda 6! CO!? Czy to...Two-Face?!

No ale nie ma nic za darmo :) Reszta fotek będzie dostępna jeśli ktoś odpowie na proste pytanie : )
Co jest śmierdzące kiedy żyje ale jak umrze pachnie wspaniale? 

Riko

Co do trzech ostatnich to jest jeszcze lepsza jakosc na skanach ktore wyplynely do internetu.Niedlugo 2 wrzesnia wiec XBOX i Playstation 3 trafia do sklepow a z nimi prawdopodobnie nowe screeny.

Mihcim

#152
Jak masz lepsze to pokazuj :)
to nie jest żadna rywalizacja, więc pokaż ziooom :)
No ale dobra dobra. Pominiemy zagadkę i pokarze wam 6 nowych zdjęć :)
Runda 6! Detektyw Mode w akcji :)

Runda 7! Ten zbir po środku może przyjąć więcej ciosów od Mrocznego Rycerza.

Runda 8! Catwoman

Runda 9! Batman w Akcji

Runda 10! Batman może teraz atakować dwóch zbirów na raz!

Runda 11! Batman!

I ostatnia Runda numer 12! to....Catwoman!


kelen

Cytat: Riko w 27 Sierpień  2010, 13:32:59
Co do trzech ostatnich to jest jeszcze lepsza jakosc na skanach ktore wyplynely do internetu.Niedlugo 2 wrzesnia wiec XBOX i Playstation 3 trafia do sklepow a z nimi prawdopodobnie nowe screeny.

Dobrze by było, bo kurde, te skany gdzie jest ucięty artykuł strasznie mnie drażni :P

Mihcim

Ups. Podwójna runda 6 ; )
Ale przynajmniej jedno zdjęcie więcej, mam zdjęcia z tego magazynu ale pismo jest słabo czytelne. ;/

kelen

Jakby co, to nowego CDA dla samego artykułu o batmanie nie opłaca się kupić. Nic nowego tam nie ma.

Anarky

Cieszy fakt że przynajmniej w grze będziemy mieć do czynienia z różnorodnymi zbirami, krok w dobrym kierunku bo Batman: Arkham Asylum pod tym względem niezbyt rozpieszczał gracza.
Ja wam pokażę!

TheBeatles


kelen


Riko

To jest strona prawdopodobnie zrobiona przez jednego z fanów. Albo poprostu nawiazanie do trzeciego Batmana :)

Mihcim



tutaj o patrzcie! Wow! :D
Ciekawe czy to prawda ;)

lady_ozzy

<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Mel

Fake, aż nim śmierdzi na kilometr. Na dodatek mało udany fake.

Riko

Fake. Przeciez twórcy na pytanie redaktorów Gameinformera o drozdza odpowiedzieli" To byłoby fajne" wiec juz sama mysl sie nasuwa:P

Mihcim

Ah tylko mnie nie zabijcie :)
Oczywiście że to Fake ale każdy news jaki znajde na AC.co.uk będzie też i tutaj :)