Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham City

Zaczęty przez Altair, 13 Grudzień 2009, 03:53:22

Mel

To Robin czy Nightwing w końcu? To dwie różne postacie mimo wszystko.
Ale z dwojga złego wybieram Robina.

Altair

Niby o Robinie mowa, ale media mają to do siebie, że zawsze coś przekręcą bez odpowiedniego zaplecza wiedzowego...

Riko

Ja jednak preferowałbym Nightwinga bedzie lepiej pasowal do klimatu;)

Riko

#108
Dziś wysyp nowych informacji. Najpierw nazwa tytuły Batman Arkham City oraz otwarcie nowej www.batmanarkhamcity.com .
Potwierdzona Catwonem oraz smutne wieści premiera na jesieni 2011:(
tak patrze na ta okladke i mysle, że chyba tryb COOP bedzie z CATWOMEN:)

Altair

Bardzo fajny tytuł. :) W końcu się coś ruszyło, następne, teraz bardziej konkretne wieści już 2 września, więc czekamy :)
Posted on: 05 Sierpień  2010, 18:57:18

 Gdzie jest okładka?

LelekPL

#110
Pomieszanie Batmana z Ucieczką z Nowego Jorku - jestem jak najbardziej ZA!!!

I zdecydowanie bardziej podoba mi się pomysł co-opu z Catwoman, a niżeli Robinem (Nightwing to inna sprawa), choć i tak liczę na grę w pojedynkę tak jak w jedynce, a jedynie dłuższą i z większą ilością możliwości, które posiada gracz!

A tu masz promocyjne arty z Catwoman:





Mel

Normalnie aż jest po co żyć.

Destruktor

Jakby jeszcze TM-Semic wznowiło działalność to byłoby wspaniale :>.

Riko

#113
Tak patrze na ta okladke. Czyzby miała pojawić się krew w większej ilości? Oby ! :D Patrząc na ta grafike a dokladnie na Catwomen jest ona zwiazana. Czyzby miala byc jakas misja gdzie bedziemy ja mieli uwolnic? Może z rak pingwina? ;)

Delikatnej zmianie uległ również trailer ;) początek i koniec zostały zmienione;)

Altair

Bardzo ciekawie się zapowiada. Oby tylko co op nie przesłonił singla ;) No i Catwoman, którą średnio znoszę nie była głównym elementem fabularnym :P

LelekPL

Cytat: Altair w 05 Sierpień  2010, 22:50:33
Bardzo ciekawie się zapowiada. Oby tylko co op nie przesłonił singla ;) No i Catwoman, którą średnio znoszę nie była głównym elementem fabularnym :P

dokładnie!
Dodałbym jeszcze więcej krwi, może niekoniecznie free, ale większy roaming, grywalny batmobil, dłuższa fabuła, armored suit dostępny od początku rozgrywki plus to co mieliśmy w jedynce i mamy idealną grę o Batmanie. Nie są to zbyt wielkie wymagania, bo poza grywalnym batmobilem, reszta wymagała by jedynie zmian kosmetycznych bądź fabularnych, także jest to realne. Granie Catwoman czy nie daj boże robinem mi jest niepotrzebne i mogłoby się pojawić tylko w jednej misji. Za to Nightwing mógłby być troszkę(!) bardziej rozbudowany i np. dostępny jako alternatywa dla batmana w challengach.

Altair

dos?owny free roaming (sandbox) musia?by si? odbi? na grafice jako, ?e Unreal Engine ju? swoje lata ma. Wi?c podejrzewam, ?e wszelkie lokacje Gotham b?dziemy "podbija?" z bazy Batmana, a sam ?wiat b?dzie podzielony na kilka mniejszych obozów odblokowywanych wraz z post?pem. Sanbox a'la GTA 4 tutaj nie spe?ni roli. Spójrzmy tylko na spider-many. Wszystkie s? robione jako sandboxy i ich noty "hu?taj? si?" w przedziale ocen 6-7.

kelen

Na więcej krwi raczej nie ma co liczyć, twórców znów będzie pewnie obowiązywać ograniczenie wiekowe.
Pierwotnie Arkham Asylum miało zawierać krew, lecz, pewnie z powodu władz wyższych, gra musiała zostać złagodzona pod tym względem.

Mel

Wyciągnęłam materiał ze strony oficjalnej i wykorzystałam do dwóch prostych tapet w rozdzielczości 1920x1080. 5 minut w photoshopie, ale efekt jest jaki jest - minimalistyczny:





Dwie wersje. Osobiście wolę z białym tłem - jest estetyczniejsza.

PS: Mam pewne deja vu... Czyżby Sin City?

Altair

Białe tło fajniejsze :) Też mam już parę pomysłów na tapetki. Tylko, kurczę, logo w słabej rozdziałce :(