Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Pytania o Bat-Filmy

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:14:07

Philips V38

Na przelomie lipca i sierpnia zostaną wyemitowane  na TVN-nie 4 czesci Batmana :
-Batman ;D ;D
-Powrót Batmana ;D ;D
-Batman Forever  :)
-Batman i Robin   :P :P :P
Szkoda, ze zabraklo Batman Begins...ale dobre i to.

(sorki za zmiane tematu)
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

LelekPL

wlaściwie tragedia ze te filmy puszczą w tym czasie. Malo ogarnieci Polacy nie polapią sie o co chodzi...
Przed TDK powinni puścic BB, a oni ewidentnie chcąc zrobic uklon w strone nowego Bat-filmu malpują TVP i malpują ją nieudolnie. Juz widze te komentarze polaków po seansie TDK... "przeciez Joker zginąl w pierwszej cześci i czemu teraz sie maluje", "a ten Harvey Dent czemu nagle taki wazny i bialy sie zrobil. Z resztą w 3ce jako Two-Face wyglądal inaczej!", "gówniany film, jakby w ogóle zapomnieli o poprzednich cześciach"

Nie kumam TVN... mogliby dac wyemitowac TVN7 stare Batmany a sami puścic na weekend przez premierą Beginsa, a tak zrobią sieczke z mózgu biednym polaczkom

Ja jednak mam nne pytanie: Czy wiecie kiedy do Polskich kin IMAX wchodzi TDK? Czy premiery filmów w normalnych kinach i kinach IMAX są równoczesne?

JaRo

 Ja mam pytanie, lub raczej pro?be. Czy ktoś z Was dysponuje napisami do "Batman i Mr. Freeze: Subzero" lub moze wiecie skąd mozna je pobrac? Bede wdzieczny za odpowied?, bo az mnie rozkreca zeby go sobie oglądnąc :)
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

batek_88


XIII

W  jakiej werji jezykowej (lektor czy dubbing) tv puls puscila  Batman Mask of the Phantasm ?

Mel


JaRo

 Wielkie dzieki Batek 88, napisy sie zgadzają. Wkrótce zabiore sie za seans filmu.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

XIII

#52
Jaki format obrazu ma Batman Begins na dvd na stronie  Galapagos jest napisane 1,85:1 a na tylnej okladce 2,40:1 . Która informacja  jest prawdziwa ?

Hydro

Chcialbym sie tylko upewnic: Reese wiedzial kim jest Batman??
It's a funny world we live in.

Mr.G


Hydro

It's a funny world we live in.

Juby

Fragment newsa z serwisu stopklatka.pl

" Po dwóch tygodniach pozycje lidera stracil "Mroczny rycerza" (drugie miejsce). Obraz Christophera Nolana zgromadzil dzisiaj 41 961 widzów. Spadek popularności okazal sie dokladnie taki sam, jak podczas poprzedniego weekendu - 38%. Po 17 dniach wyświetlania na koncie "Mrocznego rycerza" znajduje sie 367,3 tysiąca osób. Jak na ekranizacje komiksu w polskich kinach to bardzo dobry, wrecz rewelacyjny wynik, ale jak na "Mrocznego rycerza" (w kontekście popularności tego filmu w innych krajach) - tylko przecietnie.

Oczywiście trzeba docenic fakt, ze obraz Nolana stanie sie jedną z najpopularniejszych ekranizacji komiksu w polskich kinach. Byc moze najpopularniejszą pośród hollywoodzkich produkcji. Dla porównania "Batman - Początek" zgromadzil w sumie okolo 200 tysiecy widzów, "Batman" z 1989 roku - 346,6 tysiąca widzów, "Spider-Man" (najlepszy wynik z serii) - 408,6 tysiąca widzów. Na razie wyzwaniem jest "Batman Forever" (1995) - 438,5 tysiąca sprzedanych biletów. "


Czy to prawda. Sądzilem, ze pierwsza cześc zachecila do obejrzenia w polskich kinach az 702 tysiące widzów. Móglby ktoś podac mi ilu dana cześc Batmana przyciągnela polskich widzów do kin?  :(
Z góry thx.  ;)

lukaszd

szukam pomocy w nastepującej kwestii:
Zalozylem sie o 0.7 z kolegą, ze w zadnym z filmów o Batmanie nie ma slowa czy dialogu gdzie pada slowo bat-strój czy bat strój.
Prosze ekspertów o wyrokowanie:-)

Hydro

Wg. mnie (chyba) pada ono w Batman Forever czy Batman i Robin.
It's a funny world we live in.

El Cornetto

w Forever padlo chyba, kiedy Wayne mówil, ze pozostal mu jeden kostium, ale glowy nie dam.