Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Johnny Napalm

Ja też nie lubię, ale w Tesco widziałem słownik polsko-angielski za 8zł... to zamyka dyskusje. ;) joke...
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

Ja doskonale swoje umiejętności w angielski poprzez czytanie komiksów po angielsku, oczywiście że takie czytanie trwa o wiele dłużej niż po polsku.


Show Must Go On!!!

Corso

Mam pytanie do kolekcjonerów, którzy mają komiksy w koszulkach. :) Otóż, nie mogę znaleźć koszulek które pasowałyby do wersji Deluxe Edition HC, czy ktoś ma takie co pasują?
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Kujaw

#423
Dziwne.... Myślę, że po to ktoś wymyślił twardą okładkę i obwolutę, żeby nie pieprzyć się z folijkami. No, ale jakby to powiedział mój przyjaciel - skinhead: "Jesteś biały, wolno Ci" :D
Na Allegro widziałem tylko folie na format 18x26, a potem już tylko A4. Moja rada jest taka, żebyś dotarł do ludzi, którzy produkują takie rzeczy i na przykład złożył zamówienie indywidualne. Pewnie jest taka możliwość.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Corso

Znam jeszcze takiego co mówi, "Bogatemu wszystko wolno". ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."



Johnny Napalm

Cytat"Bogatemu wszystko wolno".
A czy to zdanie padło od przedstawicieli Microsoftu?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Corso

"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


franek

Mój najnowszy nabytek, ponoć stanowił insiprację dla filmu "Return Of The Joker". Jak przeczytam to się przekonam ale czytałem że pomiędzy komiksem a wspomnianym filmem jest mnóstwo nawiązań. :D


Przykładowa strona, w prawym dolnym rogu Batman i Robin 8)


Opisy bat-kostiumu i takie tam :D


Dalsza część kolekcji




Rarytas z którego jestem naprawdę dumny, kaseta z 4 odcinkami B:TAS ;D




Może nie jest to kolekcja wielka jak willa Billa Gatesa, ale jestem z niej dumny ;)
I sory za badziewną jakość, ale ręka mi się trzęsie z podniecenia ;)


Show Must Go On!!!

kelen

Dziś odebrałem takie oto zamówienie:


Johnny Napalm

Kelen, daj żyć, cóż to takiego to pierwsze na dole od prawej?

Franek, jak nazywa się ten komiks na zdjęciu z sześcioma okładkami, ten czarno-czerwony, też prawy dolny róg? A tak w ogóle, co takiego ten Batman: Digital Justice? To coś promocyjnego czy taki solowy komiks?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen

Komiks na podstawie Adventure Time.
Odpowiem też za Franka, to jest Batman 10 cent Adventure :P

Johnny Napalm

Już pochopnie chciałem zakrzyknąć: I ty to oglądasz?! Kiedy przeczytałem opis tego serialu, no i... prezentuje się raczej pozytywnie. To chyba coś z przesłaniem, nie? W każdym razie nieco zakręcone.... gadający pies? Ha!
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

Digital Justice to komiks solowy, stworzony przez Pepe Moreno na komputerze. Właśnie go czytam ale tłumaczenie tekstu to żmudna praca, w dodatku jak poskładam słowa do kupy to nieraz wychodzi bezsensowna wypowiedź, ale jakoś to ogarnę.


Show Must Go On!!!

daniello32

Franek, przecież nie musisz każdego słowa w tym komiksie przekładać na polski idealnie dosłownie. Teraz nie mam już takich problemów, ale jak zaczynałem z komiksami po angielsku, to jeżeli czegoś nie łapałem idealnie to wystarczyło mi tylko znać ogólny sens wypowiedzi ;), dalej jakoś samo szło...
Wracając do tematu, to od wczoraj kocham galerie "Echo" w Kielcach. Myślałem, że w sklepie nigdy go nie znajdę, a szukałem w wielu empikach. Dobrze, że przegrzebałem półkę z komiksami od góry do dołu po był "schowany" za kupą Thorgali :D: