Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Johnny Napalm

Piękna kolekcja, same klasyki. Ja szukam komiksu, który jest bardzo trudno trafić w Polsce - Batman: Miecz Azraela.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Corso

Opowiadasz, pojawia się przynajmniej z 2 razy w tygodniu na Alledrogo. ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


franek

Rado, aleź ty skromny :D
Masz chyba wszystkie dotychczasowe pozycje wydane prze Egmont


Show Must Go On!!!

kelen

Aktualizacja kolekcji:



Pierwszy rzut komiksów z FCBD, a w nim "Burt Ward Boy Wonder".



A na odwrocie jednego z nich Green Lantern i Young Justice.



Batman: Strange Apparitions kupione na Allegro. Bez przesy?ki 30 z?. Drugie wydanie.



Nightwing 2-7, czyli wszystkie brakuj?ce dla mnie numery.



Naj?wie?sza dostawa, g?ównie Night of the Owls i przy okazji pierwsze numery Earth 2 i World's Finest.



Drugi rzut FCDB, a w nim The New 52 i zapowied? Trinity War.

A teraz rzeczy z festiwalu w Warszawie:



Batman: Ra's Al Ghul Year One part 1 of 2

No i czas na Bollanda :)

Autografy (Zabójczy ?art TM Semic, Egmont i galeria jego ok?adek w pierwszym zbiorczym Zatanny z 2010/2011):





No i... rysunek :)


Rafalinda

Widzę, że wyjazd się udał i opłacił. Gratuluję autografu. Świetny rysunek. Zazdrości ::)

Spore zakupy ostatnio. Ale czy nie lepiej by było kupić zbiorcze wydanie Nightwinga? 
Na pewno by wyszło taniej.

Pytanie, czy jest szansa, że cross over "Night of the owls" wyjdzie już na wakacjach?
Pytanie2:  Batwing fajny? A w szczególności ten zeszyt?

daniello32

Kelen, zazdroszczę jak cholera, głównie rysunku ;)...

Rado

#456
CytatNo i czas na Bollanda :)

Autografy (Zabójczy Żart TM Semic, Egmont i galeria jego okładek w pierwszym zbiorczym Zatanny z 2010/2011):

Trzeba było mu powiedzieć, żeby "for Wojtek" napisał Ci na Zabójczym Żarcie. Trochę dziwne, że Bolland swój podpis składa drukowanymi literami, no ale chciałbym mieć chociaż taki.

Co do tej aktualizacji bat-kolekcji, to najlepszy dla mnie jest... Mouse Guard.

Rafalinda

#457
Ja jak zwykle jestem tylko w cieniu niektórych, ale każdy zakup jest przemyślany i bardzo wyczekiwany.
Kolejny raz licytowałem Hush2, kolejny raz sobie darowałem i kolejny raz kupiłem coś znacznie lepszego.
Dlatego kolejny raz mam powód do radości. :D



Powyższe jest po części spełnieniem fanowskiego obowiązku, a poniższe prezentem na urodziny, który sam sobie sprawiłem :D Po pierwszych filmach o jego postaci oraz po tym jak zobaczyłem Avengers, stałem się niejako fanem  tego pana, więc musiałem nabyć choć jeden komiks z jego udziałem.


Johnny Napalm

No ładnie, ładnie. Gratulacje, Kelen. To już chyba twój kolejny rysunek na własność od jednego z wielkich komiksiarzy Ameryki, nie? Chociaż Bolland to raczej Angol, ale też Anglosas w każdym razie.

Tak w ogóle, to wszystkim zainteresowanym śmigał tego Jokera, no i czy robił to za free, widząc komiks swojego autorstwa? Chyba nie... chociaż, kto wie.

CytatTrochę dziwne, że Bolland swój podpis składa drukowanymi literami, no ale chciałbym mieć chociaż taki.

Trochę lipa, bo łatwo go skopiować, ale i tak to fajna sprawa.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen

Bolland rysował za darmo i tylko i wyłącznie tego samego Jokera. Zrobił dwa wyjątki, gdzie zrobił Dredda i Batmana.

Johnny Napalm

CytatZrobił dwa wyjątki, gdzie zrobił Dredda i Batmana.

Czyżby trzeba było teraz szukac tych rysunków na allegro? ;) W każdym razie, fajnie dostać takie wyróznienie, może narysował ich dla ludzi z branży, których znał? Ten Joker -jest i tak super- jest chyba trochę mechanicznie przez niego narysowany.... takie małe ale.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen

Wątpię, że znajdziesz je na allegro, ludzie po to tam raczej nie stoją tyle godzin w kolejkach. Poza tym, wszystkim się wrysowywał w albumach, ale było kilka wyjątków (i i tak to były tylko Jokery).

Rado

Mały uptade również u mnie. Kingdom Come, JLA The Greatest Stories Ever Told i Mroczny Rycerz Mrocznego Miasta. Wszystko w miękkich okładkach.


XIII

Wprawdzie Semic wyciął 2 strony  Dark Knight. Dark City ale nadal nie tłumaczy to objętości 100 stronicowej. Jest tam dodatkowa historia czy dodatki?

Rado

CytatJest tam dodatkowa historia czy dodatki?

Tak, jest. Dodatkowa historia to "Identity Crisis" napisana przez autora "Dark Knight, Dark City" czyli Petera Milligana i narysowana przez Toma Mandrake'a. Pono? ukaza?a si? w Detective Comics #633 i, moim zdaniem, jest ca?kiem niez?a. Oprócz tego jest zajawka "Brightest Day Aftermath: The search for Swamp Thing" (cztery strony) i jakie? trzy reklamy, co w sumie uzbiera?o si? na te sto stron.