Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman and Robin

Zaczęty przez Max, 29 Czerwiec 2009, 19:17:35

(A)nonim

Fajna? Nuda, sztampa, schemat i to utworzone z ciekawego pomysłu - kompletne zmarnowanie jego potencjału. Absence idiotycznie wygląda i jest mało ciekawym łotrem, bez większego potencjału, skomplikowanej fabuły i niespodziewanych zagrań tutaj nie ma, a Batman & Robin właściwie pełnią rolę dodatku. Rysunki są paskudne.
Takie 2,5/6 nietoperków, podobny poziom co ostatnie numery "Batmana" i pierwszy "The Dark Knight".
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

A mnie się Absence nawet podobała ;) + cała akcja w kościele i niezłe rysunki. Tak jak pisałem nawet fajne to było. Chodź brakuje mi tu Morrisona, on by to wszystko fajnie zakręcił, dał całą masę odwołań czyli zrobiłby tak jak przystało na tą serię i jemu samemu. Ciekawe jak to poukłada Tomasi?
Posted on: 23 Styczeń  2011, 13:21:54

 Zrehabilitowany Jason :P


LelekPL

Nie ogarniam co się działo z Jasonem ostatnio (zgubiłem się w okolicach Battle for the Cowl), także jak się zrehabilitował i za co (tym razem)?

kelen

Po Battle for the Cowl wrócił w 4,5 i 6 numerze "Batman and Robin" i przywdział kostium Red Hooda. Zabijał kryminalistów w Gotham, znalazł wcześniej pomocnika w postaci dziewczyny, której rodzinę zabił Profesor Pyg. Jako Red Hood i Scarlet eliminowali kolejnych gangsterów w Gotham i stoczyli starcie z Batmanem i Robinem. Scarlet uciekła z Gotham, a Todd został złapany i posłany do Arkham.

Leon Kennedy

I pewnie nawieje ze słabiej strzeżonego więzienia do którego zostanie przeniesiony z Arkham za dobre sprawowanie.

#20 Powrócił szalony Morrisonowy klimat. Zatem Tomasi ma szansę sobie dobrze poradzić z tym komiksem. Nie pozostaje nic innego jak czekać na kolejny numer.

(A)nonim

Chyba to olewam jak ciągle mają zmieniać scenarzystę.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Tomasi jak długo ma być??
Posted on: 15 Luty  2011, 14:38:13

 Całe trzy numery, głupota. Następnie Judd Winick. Cóż i tak zerknę, bo Jason ma się pojawić.

Drawski

Co by nie mówić o wiecznym powracaniu Red Hooda to świetny rysunek odnoszący się do okładki pierwszego numeru "Batman and Robin". Nie będę robić sobie nadziei że wreszcie dadzą spokój Jasonowi, ale po cichu liczę że to będzie kolejna maskarada Jokera, jak to było w przypadku Oberona Sextona - jeszcze w runie Granta Morrisona. Szczerze to już mam dosyć robienia z Todda Deadpoola i uciskanie go wszędzie. Ani on już specjalnie popularny, ani ciekawy. Dodam jeszcze iż jestem za wprowadzaniem nowych tożsamości znanym postacią jak to robi genialny Dan Slott w swoim runie mojego ulubieńca z Marvela - Spider-mana. Także krótko mówiąc chciałbym pod czerwonym kapturem nową postać, lub chociaż kogoś kto jeszcze nigdy nie przywdział owego kostiumu.

Roy_v_beck

Hmm jak na razie jest, a właściwie nie ma, jeszcze Białego Rycerza. Więc nad Toddem to nie ma się, co jeszcze zastanawiać. Liczę tylko, że Tomasi zrobi dobrą historię. Aczkolwiek, żeby cała seria na poziomie była to nie można zmieniać scenarzystów co 3 numery.

(A)nonim

Maskarada Jokera jest praktycznie niemożliwa, DC chyba chce wyjaśnić co się dzieje z Jasonem, a ostatnio Joker ma dużo występów.
CytatAczkolwiek, żeby cała seria na poziomie była to nie można zmieniać scenarzystów co 3 numery.
Mam nadzieję że będzie się słabo sprzedawać i DC ją zamknie, jest za dużo tytułów i mamy czasowy bajzel.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Drawski

Akurat B&R to chętnie będę czytał. Ma ten dobry klimacik, klasyka, dynamiczny duet, emocjonujące przygody. Do tego ten klimat ołówka Morrisona, świetny. Tak, i to mówi facet który dopiero co się zarzekał że już nie będzie czytał obecnych komiksów z Batmanem ;D.

Roy_v_beck

Cytat: (A)nonimMam nadziej? ?e b?dzie si? s?abo sprzedawa? i DC j? zamknie, jest za du?o tytu?ów i mamy czasowy bajzel.
Niestety nie ma szans, bo to sztandarowy tytu? DC. Zreszt?, po zamkni?ciu tych trzech serii to ju? praktycznie ma?o co pozosta?o do odstrza?u. Mo?e jeszcze "Gotham City Sirens", "Batgirl" i "Red Robin". Chocia? zamkni?cia tej pierwszej serii bym nie chcia?. Do kitu, ?e za du?o serii opowiada o tym samym, czyli bierz?cych wydarzeniach. W takiej perspektywie dobrze, ?e jest dwóch Batmanów. Gdyby "Batman", "Detective Comics", "Batman Inc." i "The Dark Knight" mia?y mówi? wszystkie o Wayne'ie, to nie?le musia?by si? nabiega? Bruce, ?eby rozkmini? spraw?.

Cytat: DrawskiDo tego ten klimat o?ówka Morrisona, ?wietny.
Z tego co wiem, to Morrison pisze na komputerze. O?ówka praktycznie nie u?ywa.

Jak b?dzie tak jak to Morrison z Irvingiem robili to b?d? czyta? seri?. Je?li b?dzie tak jak Cornell z McDanielem pokazali, to podzi?kuj?.

(A)nonim

Co to jest "klimat ołówka Morrisona"? I gdzie on jest, Morrison nie pisze tej serii.
CytatNiestety nie ma szans, bo to sztandarowy tytuł DC. Zresztą, po zamknięciu tych trzech serii to już praktycznie mało co pozostało do odstrzału.
Sztandarowe to są trzy tytuły, Detective Comics, Batman i Inc. (bo ma największy wpływ na resztę komiksów), Batman & Robin jak się będzie źle sprzedawało może odpaść.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

(A)nonim

No właśnie go nie ma. Tzn. w pierwszej historii w ogóle go nie było, nie wiem jak jest teraz u Tomassiego. Właściwie nie wiem czy jest to możliwe, Morrison ma swój specyficzny styl.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Roy_v_beck

Nom, w numerach 16-18 raczej coś innego było, mimo obiecującego początku. U Tomasiego zaczyna się Morrisonowsko, ale jak dalej będzie, to zobaczy się.

A i Drawski, jak mowa o "ołówku" to stwierdzenie zdecydowanie kojarzy się z rysownikiem, więc w przypadku Morrisona to błędny zwrot.