Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co w Marvelu piszczy?

Zaczęty przez (A)nonim, 07 Maj 2009, 12:37:45

(A)nonim

Czyli próbuje nadążyć za poszerzającą się bibliografią Dark Reign i szalonym umysłem Osborna. Tak, wiem że wsadzenie byłego Green Goblina na kierownicze stanowisko najważniejszego systemu obronnego USA i reakcja tłumów na Normana, pogromcę Skrullów są co najmniej nielogiczne, ale po pierwsze nie takie rzeczy już przechodziły w komiksowych telenowelach, po drugie to fajna parodia z wyboru Obamy-zbawcy na prezydenta i po trzecie daje to świetne pole do popisu twórcom aby pokazać trochę mroczniejszą wersję tych którzy mają o nas dbać.
I jak na razie same plusy, nowi Thunderbolts uganiający się za Deadpoolem, nieznoszący siebie "Avengers" robiący z Morgany sąsiadkę Bruce'a (i genialne nawiązania/pomysły/dialogi Bendisa), Loki psująca tu i ówdzie, no a ostatnio marzenia do spełnienia Doctora Dooma. Ogólnie czekam jak to wszystko się rozwinie i kiedy zielonemu puszczą nerwy. I życzę DC żeby zrobiło coś na takim poziomie.

Bullseye (w trakcie oglądania prezentacji nowych Avengers): You know it's too bad i killed my mother in highschool... She would have loved this.
(wszyscy się na niego patrzą)
Bullseye: Joking. She wouldn't a' cared.


A tak to jeszcze Ultimate Wolverine vs. Hulk - jestem bardzo szczęśliwy że w epoce Loeba powstaje jeszcze tak dobra seria w Ultimate, ostatni numer i rozmowa Logana z jego zwierzęcym patronem to było coś pięknego (a jak ktoś oglądał Fight Club to dodatkowo mu się spodoba). Ultimate She-Hulk mogłaby być trochę bardziej zdziczała, ale i tak jej tożsamość jest świetnym rozwiązaniem. Czekam na Casablankę. 

Temat do pisania rzecz jasna o tym co się dzieje (lub wydarzyło) u konkurencji.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

Glownym Marvelem sie wlasciwie za bardzo nie przejmuje (po za Spider-Manem... I mean... wtf, ten pomysl z JJJ :D). Bardziej mnie interesuje swiat Ultimate i co dokaldnie sie stanie po Ultimatum i w jaki sposob
Spoiler
zginie Spider-Man. Nie dawno zostala pokazana ilustracja zwiazana z tym wydarzeniem. Ciekawe kto bedzie nowym pajakiem?
[Zamknij]

vincent

Niesamowite. Ciekawe, kiedy zmartwychwstanie albo jego miejsce zajmie klon.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Pawcio

Znajac ostatnie wybryki Marvela to najpierw wróci w dziwnych okolicznościach, potem okaże się że to klon, potem że to naśladowca, potem że to sobowtór, potem sobowtór klona, a potem że to w ogole był Skrull. Na 1% będzie to trwała śmierć.

Prawo to tylko słowa. Jeśli chcesz, możesz robić wszystko. W tym zabijać.

(A)nonim

Oj nie w tym przypadku, to Ultimate więc jak ktoś tutaj wraca z martwych to starają się to zrobić logiczniej (no dobra z Beastem im nie wyszło, a z Gwen Stacy to jest dyskusyjne, ale mi to nie przeszkadza, bo Ultimate Gwen Stacy jest git). W każdym razie jak Loeb się tym nie zajmie, to nie ma strachu, Bendis wie co robi. No a inna sprawa że
Spoiler
nie wiadomo czy w ogóle Peter zginie
[Zamknij]

To jak o Ultimate Marvel, to jak oceniacie Ultimatum i tą całą przebudowę uniwersum łącznie z zakończeniem paru tytułów i planowanym pojawieniem się nowych?
CytatGlownym Marvelem sie wlasciwie za bardzo nie przejmuje (po za Spider-Manem... I mean... wtf, ten pomysl z JJJ Chichot)
Chodzi Ci o seniora i ciocię, czy obecnego burmistrza? O ile te pomysły mi się podobają to OMD i BND to dla mnie straszna bieda. Dobrze że jest jeszcze New Avengers z Pająkiem bo tam sprawdza się świetnie.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

Spoiler
Czy ja wiem, czy to takie nie pewne po tym teaserze: http://ultimate.marvelcomics.pl/wysiwyg/news/2009-05/Triskelion/ultimatum-promo11.jpg
[Zamknij]
Co do Ultimatum, to ciezko mi sie wypowiedziec. Nie mam pojecia czemu chca wprowadzic tyle drastycznych zmian, skoro obecne universum bylo bardzo fajne. Co do nowych tytulow, to wlasnie w nowym ultimejtowskim spidermane
Spoiler
ktos inny ma byc pajakiem. Ciekawe kto?
[Zamknij]
CytatChodzi Ci o seniora i ciocię, czy obecnego burmistrza? O ile te pomysły mi się podobają to OMD i BND to dla mnie straszna bieda.
W sumie chodzilo mi o to drugie, jak zobaczylem skana z kocna wyborow i reakcje Spideyego to bylo takie "omgwtf lolhax". To pierwsze tez... intrygujace. Fakt, OMD byl beznadziejny, BND troche lepszy. Obecne historie jednak trzymaja poziom, wiec jest ok.

(A)nonim

Coś tam chyba było że za dużo mini-serii wychodzi i za słabo to jest uporządkowane. Jak dla mnie głupie gadanie, wszystko w miarę współgrało, Pająk był (i jest) cały czas na wysokim poziomie, a takie Ultimates 1 i 2 to było mistrzostwo. No a potem planują jakieś Ultimatum, dają takiego Loeba który ma subtelność Zacka Snydera, jeśli nie gorszą i koleś psuje wszystkie postaci po kolei (Ultimates 3 - ścierwo!). Z Ultimatum zaś jest jeden plus, możliwość zabłyśnięcia zupełnie nowych postaci po jego zakończeniu.
Spoiler
No i więc naprawdę ciekawe kto będzie nowym Pająkiem. Jakieś zakłady?
[Zamknij]
A co do mainstreamowego Spidera to jego komiksowa kondycja jest kiepska chyba już od paru lat.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Altair

CytatJakieś zakłady?

Spoiler
Hmmm...Może Harry wraz z zabawkami tatusia?
[Zamknij]

(A)nonim

Spoiler
CytatHmmm...Może Harry wraz z zabawkami tatusia?
Harry w Ultimate nie żyje. Jego tatuś zresztą też.
[Zamknij]
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Altair

Ahhh... pogubiłem się w tym wszystkim.Nie wiem to może...
Spoiler
któryś z symbiontów?
[Zamknij]

(A)nonim

Spoiler
Raczej nie. Venom pozbył się Carnage'a wchłaniając go, ale sam został uwięziony przez Beetle'a pracującego dla Doctora Dooma. Teraz Brock prawdopodobnie znajduje się w Latverii. Zresztą to totalny drań uzależniony od Venoma jak Gollum od pierścienia.
[Zamknij]
Problemem jest to że właściwie nie ma kandydatów.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

Zawsze pozostaje zenski klon Parkera.

(A)nonim

No ale wtedy seria powinna się nazywać Spider-Woman. ;)
I zabawnie będzie jak Human Torch będzie z nią kręcił.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Altair

No to już naprawdę nie wiem co i jak może być :/ A może Toxin?

(A)nonim

bruce95 http://en.wikipedia.org/wiki/Ultimate_Marvel

Toxin nie pojawił się w Ultimate Marvel i chyba się nie pojawi.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.