Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ulubione kadry z komiksów

Zaczęty przez Firm, 19 Październik 2008, 15:47:10

Roy_v_beck

Może to nie z Batmana, ale nie mogłem się powstrzymać. Naprawdę, ekstra jest wyjechać komuś z Krakowa! Batman tak powinien robić.


Cowboy



Scenka z komiksu o Batmanie w czasie eventu "No Man's Land".
Niestety tekst w dymku nie jest oryginalny, a szkoda bo si? u?mia?em. Niektórzy wiedz? co ?mieszy czytelników komiksów z Mrocznym Rycerzem. Powsta?a równie? przeróbka tego zdj?cia z podpisem "Batman - The Great Detective"  :).
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Deuce



Jest to oczywi?cie zdj?cie najwi?kszego "sukcesu" Bane'a, jaki osi?gn?? dotychczas. By? to najlepszy czas dla mojej ulubionej postaci, a zarazem pewien punkt odniesienia dla jego dalszych poczyna?.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Mel


Leon Kennedy

Nie podejrzewałem Etrigana o takie skłonności ;)

Cowboy

Deuce - popieram. Zdecydowanie je?li chodzi o posta? Bane, to jego najlepszy moment i dokonanie w komiksie. Doprawdy, moment ten jest prze?omowy. Je?li chodzi o ulubiony kadr z komiksu z Bane'm to ten równie? nale?y do mojej ?cis?ej gildii. Tak naprawd? to posta? Bane podoba?a mi si? wy??cznie w tym evencie. Kiedy kto? powie "Bane" mi do g?owy przychodzi "Knightfall" i wszystko co z nim zwi?zane, bo to on da? Bane'owi nowe ?ycie.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Anarky

A oto kilka dalszych ode mnie




Ja wam pokażę!

Deuce

Jest to ok?adka Batman: Gotham Knights # 34. Jest to, mo?e nie najwi?kszy, ale za to mój ulubiony czas dla postaci Bane'a. W tym czasie Batman i Bane byli bra?mi i dzia?ali rami? w rami? w celu oczyszczenia Gotham City. Gdyby to zosta?o dobrze poprowadzone, to dwa tak wspania?e umys?y mog?yby wiele zdzia?a? w s?usznej sprawie. Szkoda, ?e pomys? tak szybko upad?:

"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Anarky

Ja wam pokażę!

RafBat


Sorry za jakość (głównie za brak czerni), skanowałem oczywiście z tm-semicowskiego zeszytu o Gacku...

Anarky

Ja wam pokażę!

(A)nonim

Jeszcze par? ode mnie:



Zw?aszcza druga strona, ale poda?em wcze?niejsz? dla kontekstu.


Owlman przed grobem Wayne'ów. Bior?c pod uwag? kontekst genialna scena.


Sk?d jest kadr?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel


Anarky

#58
Świetny monolog Luthora




Być jak Superboy...  ;D


Ja wam pokażę!

Mel

Komiks - gniot, ale ten Joker z okładki jest świetny.


"Please stand away from glass"
Na szczęście nie pisze, że nie można karmić. Mam paczkę fistaszków przy sobie.
Posted on: 16 Sierpień  2010, 00:06:24

 
Cytat

Mega, ruda trwała...Wyłysieje przy menopauzie.