Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Amazing Spider-Man i sequele

Zaczęty przez Altair, 09 Październik 2008, 22:53:14

isild87

Mr G milo mi ze podzielasz moje zdanie  ;D

Ja tam na pewno nie bede tesknic za "dzielami " pana Raimi - gosciu skupial sie prawie wylacznie na pokazaniu milosci Petera i zrobil z niego taka straszna ofiare losu - rozumiem jeszcze ze w 1 czesci tak mialo byc,ale w dwojce??
Juz zwyczajnie zaczal mnie draznic.

A prze te irytujace rozterki sercowe jasnie imc pana Petera malo w ogole dowiedzielismy sie o jego przeciwnikach - no moze jedynie w trojce troche zarysu psychologicznego Sandmana ,ale na tym koniec.

Poza swietnymi efektami specjalnymi to reszte postaci potraktowano po macoszemu,chocby Octopusa i Venoma

Leon Kennedy

Octopus miał sporą ilość czasu na pokazanie co potrafi i zaraz po Harrym i Normanie był najlepszy, a Venom na wstępie dostał praktycznie zero możliwości, a i nawet czasu można by powiedzieć.

Mr.G

Norman Osborn/Green Goblin, Harry Osborn nim został Goblinem oraz zabawny J.J. Jameson to w sumie jedyne ciekawe postacie trzech filmów. Octopus był słabo napisany, ale aktor go grający jakoś urzekł widza, to fakt.
Reszta postaci - a skupiam się tu przede wszystkim na Peterze oraz MJ - to po prostu płycizna. Wspomniane słusznie przez Isild rozterki sercowe wypełniające 3/4 filmu były naprawdę kiepsko ukazane, a więc zbędne i faktycznie drażniące.
Posted on: 08 Październik  2010, 20:44:10

 Panowie, Panie, trzecia osoba dołączyła do osady nowych przygód Spider-Mana.

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=70146

Ma być przeciwnikiem, nie wiadomo jednak jakim i szczerze powiedziawszy nie wiem do kogo jest on podobny. W sumie mógłby to być Carnage, a jeśli tak, to w filmie zapewne pojawiłby się i sam Venom.

Gieferg

NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Leon Kennedy

Jaszczura mi zdecydowanie najbardziej zabrak?o u Raimi'a. Wi?c czekam na potwierdzenie :)


Altair

Eeeh, a liczyłem na jakiegoś  przeciwnika z klasą. Jaszczur był zawsze jedną z najnudniejszych postaci.

Mikoto

Zgadzam się z Altairem. Też jakoś nigdy nie przepadałem za Lizardem. Mam nadzieję, że reżyser przedstawi nam tą postać jak i całą historię jakoś pomysłowo i z głową. Być może wtedy przekonam się do tej postaci ;).

JaRo II

 Seria Raimiego jako? mnie szczególnie nie zachwyca?a. Pierwszy Spider to moim zdaniem jedna z najgorszych i najnudniejszych adaptacji komiksu, dwie pozosta?e cz??ci s? niez?e, ale nic poza tym. Jak to ju? wy?ej zauwa?ono dobijaj?ce w tych filmach by?y te ci?g?e mi?osne rozterki Petera i Mary. Z Petera zrobiono ciot? stulecia (i to ma by? superbohater??), a Mary jako Kristien Dunst bardzo przeci?tna- dobór dwójki g?ównych aktorów bardzo chybiony. Poza tym Raimi w ogóle nie radzi? sobie z czarnymi charakterami. Po?wi?ca? im za ma?o czasu i w tych postaciach brakowa?o 'pazura'.
Goblin by? ?enuj?cy, ?le rozpisana rola kompletnie dobitna idiotycznym kostiumem, Octopus by? zbyt u?agodzony, w sumie to ma?o gro?ny by? z niego go??, Sandman by? dosy? nudny, taki bez charakteru, a Venoma by?o po prostu za ma?o.

Pocz?tkowo te? by?em zdania, ?e reboot tej serii nast?puje zbyt szybko, ale teraz zmieniam zdanie. Oby tylko nowy film trzyma? poziom, a Lizard jako wróg numer jeden... mo?e by?, ale nigdy nie zalicza?em go do swojej ?cis?ej czo?ówki.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

BD96

Jeżeli Lizard pojawi się w filmie to będę zawiedziony. Spider-Man, to taka postać która jest nastawiona na dużą porcję akcji, dobry humor, i świetne wątki przygodowe - miejscami dramatyczne. Nasz Jaszczur jest nudną i nieoryginalną postacią, i nie da się opierając wyłącznie na nim skontrować porywającej i interesującej fabuły. Na zupełnie nowy film świetnie nadawałby się Scorpion. Film ma być podpierany również przez komiksu z serii Ultimate, jednak myślę że możnaby wycisnąć co nieco i obu uniwersów komiksowych. W oryginale Scorpion to to zwykły facet który poddaje się eksperymentom przez co dostaje niesamowitą siłę - działa na zlecenie JJJamesona co jest ważnym elementem jego genezy! Natomiast seria Ultimate prezentuje nam Scorpiona w postaci klona Petera Parkera który jest częścią afery z klonowaniem. Obie historie są ciekawe i myślę że z obu można by wykreować Scorpiona w filmie.


Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Hydro

CytatJeżeli Lizard pojawi się w filmie to będę zawiedziony
Przecież stosunkowo niedawno został potwierdzony jego udział w filmie :P
It's a funny world we live in.

BD96

Podchodzę do tych wiadomości z dystansem - tak samo potwierdzono stworzenie kontynuacji Spider-Man 3! Tak samo ogłoszono iż czwartą część nakręcą na raz z piątą. Tak samo potwierdzono że prawdopodobnie zostaną nakręcone dwie trylogie! :P
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Hydro

Owszem, jednak teraz to prawie pewniak. Potwierdziło to bodajże i Sony, i Rhyn Ifans (on ma grać Lizarda). Można by to traktować jako tylko i wyłącznie plotkę na długo przed zdjęciami, ale że one rozpoczynają się za miesiąc -- na tym etapie zazwyczaj wie się jacy aktorzy zagrają w filmie.
It's a funny world we live in.

Leon Kennedy

#178
Pierdzielicie. Lizard to na swój sposób tragiczna postać... I pozostaje jeszcze kwestia doktorka. Samo pojawienie się postaci Lizarda nie ogranicza filmu, nic mu nie ujmuje.

Mr.G

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=71970
Obsada się powiększa, ale wytłumaczcie mi jedno, bo najwyraźniej to przegapiłem... kto i kiedy OFICJALNIE potwierdził, że w filmie pojawi się Lizard?
Cytat: daniello32 w 14 Październik  2010, 14:30:24
Oto potwierdzenie :):http://www.filmweb.pl/news/Jaszczur+przeciwnikiem+Spider-Mana!-66006
Tak, jest ten link, ale na filmwebie nie napisano kto stwierdził, że to Lizard będzie przeciwnikiem, a jedynie stronka zamieściła takowy fakt.