Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

Mihcim

Nie : )

O cholera a tak można ?

Altair

Zawsze można :P Pokażesz dziewczynie swoje achivmenty i już do kina :D

lady_ozzy

O... widze, że następny weekend już mi Panowi zaplanowali =)
XBL jeszcze nie aktywowałam
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Mel

No widzisz...A mi nigdy nie podrzucili takiej propozycji. Czyżby xBox był dobrą korektą wyglądu na miarę staników push-up?

lady_ozzy

Korektą ? Raczej ładnym dodatkiem
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Altair

CytatNo widzisz...A mi nigdy nie podrzucili takiej propozycji.
Kup PS3 i masz to w banku :P

Mel


MJ

Tak właściwie to oprócz mnie i Mel kto jeszcze gra na kompie? Bo wydaje mi się że reszta to konsolowcy.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Mel

Kelen...w jakiejś większej części i chyba Huntersky. Reszta podrywa na nick XBL.

Huntersky

PC for the win, chociaż co prawda skończyłem GTA Vice City na PS2...
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

MJ

Mało nas, przypałowo będzie jak 2 nie wydadzą na PC.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Mihcim

Kolejne wow
Nie wiedziałem że jeżeli pytam kogoś o nick na xboxie live to już to jest podryw : )
Następnym razem przeskocze grę wstępną, będzie ciekawiej

Lady Ozzy, daj mi znać jak będziesz miała Xbox Live

lady_ozzy

<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Altair

PC kupiłem tydzień temu,dzisiaj przysłali,a pojutrze instaluje Winde :) Podejrzewam,że na nim pójdzie mi nawet Arkham Asylum 3 8) :P 
Posted on: 10 Styczeń  2010, 18:57:47

 Ale konsole i tak rulez.nie ma to jak wygoda i prostota użytkowania 8)

Mihcim

A ja na nowy komputer czekam już dwa lata : )

Nawet GTA S.A nie chodzi na złomku : )