Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

reaver

nie byle jakiej gry! ja bym zrobił :]


Crane

Cytat: Jaruto w 06 Październik  2009, 17:59:59
Bunch, weź ty chłopie reinstall systemu zrób :P
Zamiast dawać takie głupie rady lepiej w ogóle nie zabierać głosu. Serio.

Bunch, skoro nie tylko ty masz taki problem, coś musi być nie tak nie z twoim systemem ale z grą/frapsem. Zobacz czy to samo jest po instalacji patcha, znajdziesz go tutaj:
http://www.gamershell.com/download_51260.shtml


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Bunch

Crane, masz racje co do tych rad.
Rada w stylu: "kup nowy komputer".

A co do mojego problemu to tak - słyszałem, że innym gierka nieraz tez wywala do pulpitu. Mi resetuje komputer. Niebieski ekran. Grę już ukończyłem nie jest tak źle, ale słyszałem, że niektórym gra wywala zawsze w tych samych miejscach. Tak piszą użytkownicy z forum Eidosu. Co do tego patcha to niby działa niektórym  dodaje PhysX, ale Eidos wyraźnie mówił by go nie instalować i poczekać na Polską łątkę która miała być już kilka dni temu (a nie ma). Takie problemy z Niebieskim ekranem mam tylko w rpzypadku chęci zgrania Frapsem w tej grze, czasami gdy wchodze do nowej lokacji i wymagane jest dłuższe wczytanie się gry - następuje trach. I niekiedy gdy włączam surowy klip z kamery przez QT.

kelen

Takie cos moze sugerowac jakies problemy ze sprzetem (a raczej sterownikami do niego). Moze po prostu nie wyrabiac. Wszystkie gry, w ktorych uzyjesz frapsa daja taki efekt czy nie koniecznie?

Crane

A tak w ogóle jaki masz komputer Bunch?


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Bunch

No to wyjatkowo Off-Topowo:
Nie, jak mówiłem, tylko w przypadku Batmana.
Nawet w jego Demie używałem Frapsa i było dobrze. Bez problemowo.
Sterowniki mam najnowsze, specjalnie aktualizowałem pod nadchodzącą grę.
Tak samo support PhysX jak i DirectXa.

A mój komp to:

Procesor: Core 2 Quad 6600 4x2,4GhZ
Pamięć: 4096MB RAM
Grafika: nVidia GeeForce 9800GT 512MB RAM DDR3
System: Windows Xp Service Pack 3

kelen

No to jezeli tylko to wystepuje w Batmanie to albo cos z gra nie tak albo czekac na patcha.

Geez, z tymi grami na PC zawsze beda problemy :P

Bunch



Przeszedł ktoś "Cichy Rycerz (ekstremalna)"?

Udało się komuś ją w ogóle ukończyć wraz z trzema wytycznymi? To jakieś szaleństwo chyba! Powaliło ich!


Jaruto

#759
No pewnie! Da radę jak się wymyśli dobrą strategię na nich ;) Wbrew pozorom gra wymaga dużo myślenia przestrzennego i rozpracowania zachowań sztucznej inteligencji która jest naprawdę niezła na najtrudniejszym poziomie.

Na dowód screen, że nie blefuję: http://img42.imageshack.us/img42/6659/extremalbat.jpg

Najwięcej myślenia było w ostatnim challenge room gdzie trzeba było pomyśleć jak zwabić szybko 3 ludzi i przeciągnąć ich pazurem tak by spadli nieprzytomni.
Extra gra! Będę do niej powracał często jak tylko znajdę trochę czasu :)

Ja mam problem z tą walką na czas gdzie podłoga jest pod napięciem, za dużo ich oszczędzam chcąc mieć jak najlepszy wynik ale kiedyś może zdążę się wyrobić :P

Moglibyście podać swoje konta na live? Pościgalibyśmy się w rankingu : )

PS. Sorry z tym formatem ale ja tak często robię jak coś nie chce działać. Mam pewność, że to nie przez system i wtedy kombinuję jak temu zaradzić :P
Często format jest dobrym lekarstwem na problemy zakrztuszonego windowsa :P

Bunch

Ja w tej ostatniej misji też się męczyłem. Ale w końcu udało mi się to zadanie. Natomiast ta misja o której wspomniałem wydaje mi się niemożliwa. Sługusy Jokera za żadne skarby nie chcą być w wyznaczonych miejscach do zdetonowania w tym samym momencie. :(


ZAKŁADAM konto na GFWL od nowa i co?

http://i36.tinypic.com/kej3vo.jpg

Jaruto

Załóż na zagranicznej stronie xbox.live i zmień na Wielką Brytanię.

PS. Mam już wszystkie medale, teraz szlifować skill pozostało :D

Mihcim

na wielką brytanie?
to na Polske nie da rady?

Bunch

Cytat: Mihcim w 09 Październik  2009, 01:13:31
na wielką brytanie?
to na Polske nie da rady?

A czym mam to zmienić?! WPISAĆ Sobie?!

Jaruto

Zarejestruj się tu: http://www.xbox.com/en-US/live z Polską są same problemy w Live.