Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Sport

Zaczęty przez Leon Kennedy, 21 Styczeń 2008, 16:29:40

Anarky

Cytat: RafBat w 28 Lipiec  2010, 19:27:36
Brawa dla Kotorowskiego (któremu niejaki trener Białek już w 2001 roku wróżył koniec kariery)

Białek ? przypomina mi się przyśpiewka kibiców na jednego sędziego Ekstraklasy...

Jeśli chodzi o mecz Lech - Sparta to śmiało mogę powiedzieć że ciała dała TV, gra jakby nie patrzyć mistrz Polski a żadna stacja (prócz Polsatu Sport który w ostatniej chwili zdecydował się go transmitować) nie pokusiła się by zrobić to na otwartym szeroko publicznym kanale. Jutro gra Jagiellonia Białystok z Arisem Saloniki, ciekaw jestem jaka tu będzie sytuacja. Swoją drogą chce zobaczyć starcie trenerskie Michał Probierz kontra Héctor Raúl Cúper
Ja wam pokażę!

TheBeatles

Wystarczyła mi relacja na Ipli. Kolejorz jeśli zagra lepiej w obronie przejdzie dalej. Tylko żeby Tshibamba i Wichniarek coś strzelili

Anarky

Lipa, dno, ?enada, kompromitacja tak w skrócie mo?na okre?li? wczorajsze mecze Polskich klubów w europejskich pucharach. O ile do  Ruchu Chorzów i Jagiellonii Bia?ystok pretensji za du?ych mie? nie mo?na (ich rywale byli znacznie silniejsi) o tyle to co zrobi?a Wis?a Kraków mo?na porówna? do meczu z Levadi? Tallinn. W dru?ynie ''Bia?ej Gwiazdy'' zawiedli nowi zawodnicy, w tym do?wiadczony Maciej ?urawski który nie strzeli? karnego. Pró?no te? by?o liczy? na Paw?a Bro?ka czy Patryka Ma?eckiego, którzy najogólniej mówi?c ju? obro?li w piórka.

Ja wam pokażę!

Kadaver

Cytat: Kadaver w 16 Lipiec  2010, 17:16:20

Przemysław Saleta vs Marcin Najman - MMA
Jescze tej samej nocy, na tej samej gali Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Ericem Eschem.

Anarky

Eric Esch nie powinien brać udziału w zawodach sumo ? :D
Ja wam pokażę!

Deuce

Obie walki przyciągają ze względu na nazwiska, bo umiejętnościach technicznych nie ma co mówić u żadnego. Pomijam tu ocenę Przemka Salety, ponieważ nigdy nie widziałem go w tej formule i nie wiem co potrafi. Bokserem na pewno był dobrym. Oczywiście obie walki muszę obejrzeć.
Najman jest bardzo nielubiany, więc cała hala, wraz ze mną, będzie po stronie Salety. Marcin Najman zawsze dużo gada przed walką, opwiadając jaki to słaby jest jego przeciwnik, a po tem sam kończy na deskach. Dotyczy to zarówno MMA jak i boksu.
Butterbean jest mocno otyły, ale nie wolno go lekceważyć. Przemawia za nim duże doświadczenie. Widziałem kilka jego walk, gdzie pokonywał dobrych technicznie oraz silnych zawodników. Myślę, że Pudzianowski skończy podobnie jak z Sylvią.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Anarky

Przemek Saleta był nie tylko bokserem, był również kick-bokserem. A co do Butterbeana jest nie tylko mocno otyły, słabo walczy nogami i jest dość powolny. Według mnie na Pudzianowskiego będzie szukał jednego decydującego ciosu przez KO, tak załatwił Rodneya Phillipsa.
Ja wam pokażę!

Kadaver

Saleta o walce z Najmanem powiedział: Przy okazji chciałem zapewnić, że nasza walka potrwa dłuższą chwilę, nie mam zamiaru go łaskawie nokautować w 40 sekund. Chcę go zmęczyć, chcę żeby Najman poczuł ból

Anarky

I tak Lech Poznań przegrał 0:1 ze Spartą Praga w rewanżowym spotkaniu III rundy eliminacji Ligi Mistrzów, na pocieszenie Mistrzowi Polski zostaje czwarta runda Ligi Europejskiej. Trener Lecha Jacek Zieliński uważa że Sparta zdecydowanie była w w zasięgu, ja uważam że zdecydowanie nie była. Sparta była jednak na boisku lepiej zorganizowaną drużyną, zaś zawodnicy Lecha byli chyba bez formy.

W najbliższą niedziele czeka nas wielki mecz w Anglii, o Tarczę Wspólnoty zagrają Chelsea Londyn (Mistrz Anglii) oraz Manchester Utd (Vice Mistrz Anglii). Emocji więc na pewno nie zabraknie !!!
Ja wam pokażę!

TheBeatles

Ten sędzia powinien już nigdy nie sędziować meczów piłkarskich. Sparta powinna kończyć w 8 bo Wildfrid pokazał umiejętności aktorskie na poziomie polskich komedii. A Sytułacja Matejowski-Bosacki pokazała że
A: Sędzia nie panuje nad graczami
B: Że on jest najważniejszy a Techniczny nic nie widzi mimo że jest 2 metry od zdarzenia
PS Karnego nie było

RafBat

#265
 Dobra, s?dzia by? do d... (gdyby nie ten nos, to przypomina?by mi m?odego Louis'a de Funes'a). Mimo wszystko Lech nie zas?u?y? przy tej grze na awans do czwartej tury eliminacji do LM. Jego gra by?a po prostu ?enuj?co s?aba, spodziewa?em si?, ?e Kolejorz od pierwszej minuty "rzuci si? do gard?a" Sparcie, a tu...
Sorry... teraz dobi?a mnie wiadomo?? na temat Wis?y. Na tvn powiedzieli, ?e Wis?a przegrywa w?a?nie 1:3... zaraz sprawdz? na 90minut... mo?e si? pomylili (zawsze jest nadzieja).

TheBeatles

Wychodzi na to że najlepszym polskim klubem w LE była Jagiellonia. A wszyscy mówili o Wiśle że rozgromi Azerów

RafBat

 Jagiellonia ma swoich szeregach tych "młodych gniewnych", a Wisła kolejnego emeryta przygarnęła.
Ciekawe jak w tym sezonie zaprezentuje się Polonia Warszawa, w końcu w następnym roku będzie obchodzić stulecie. Ciekawe czy jej piłkarze zdążą się zgrać i powalczą o mistrza?

Anarky

Cytat: TheBeatles w 06 Sierpień  2010, 11:35:33
Wychodzi na to że najlepszym polskim klubem w LE była Jagiellonia. A wszyscy mówili o Wiśle że rozgromi Azerów

Ja bym powiedział inaczej, wychodzi na to że tylko Jagiellonia wychodzi z twarzą jeśli chodzi o Polskie kluby w Europejskiej rozgrywkach. Mecz Wisły Kraków z Karabachem Agdam, pokazał miejsce Polskiej piłki Europie i to jak inne kraje nam uciekły i uciekają. Jednak spokojnie, niebawem Polski klub przegra z drużyną z Wysp Owczych. Od 2008 roku Henryk Kasperczak ma popatrzcie sami tendencje spadkową, nie powiodło mu się z Senegalem. Spuścił Górnik Zabrze do I ligi, nie zdobył z Wisła Kraków mistrzostwa a teraz (z klubem z którym święcił sukcesy) odpadł z Europejskich rozgrywek. Henryk Kasperczak miał po tym feralnym meczu pretensję do wszystkich, ale nie do siebie.Dziś podał się do dymisji i w sumie się nie dziwie bo sam na jego miejscu bym to zrobił.
Ja wam pokażę!

TheBeatles

Cytat: Anarky w 06 Sierpień  2010, 17:18:54
Ja bym powiedział inaczej, wychodzi na to że tylko Jagiellonia wychodzi z twarzą jeśli chodzi o Polskie kluby w Europejskiej rozgrywkach. Mecz Wisły Kraków z Karabachem Agdam, pokazał miejsce Polskiej piłki Europie i to jak inne kraje nam uciekły i uciekają.
Bez generalizowania, to że Wisła (która od kilku lat nie radzi sobie w europie patrz Levadia Tallin)gra kiepsko to nie oznacza że Polska będzie już teraz przegrywać z Wyspami Owczymi. Pamiętajmy o tak bardzo nie dawnych czasach kiedy Lech walczył jak równy z równym z Udinese w 1/16 pucharu UEFA