Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Sport

Zaczęty przez Leon Kennedy, 21 Styczeń 2008, 16:29:40

Kadaver

67-letni Muhammad Ali chyba  jednak by już nie odbył.

Altair

No i jednak Smuda.I bardzo  dobrze :)

Leon Kennedy

Smuda to fachowiec pełną gębą i jeśli on czegoś nie zrobi z tą kadrą to już chyba każdy polski trener poniesie klęskę...

LelekPL

najpierw trzeba mieć piłkarzy i ligę... nie rozumiem kibiców piłkarskich w Polsce, wiecznie oczekują sukcesów od selekcjonera kadry, kiedy problem jest znacznie poważniejszy i żaden trener na dłuższą metę z takimi zawodnikami nie ma szansy na sukces. I nie mówię tu o jakichś tam awansach do mistrzostw, bo to w przypadku sportu narodowego w 40 milionowym kraju powinno być standardem. Nie mam pojęcia czego brakuje - pieniędzy przeznaczanych na piłkę jest o WIELE WIELE razy więcej niż na inne dyscypliny, są orliki, itp. itd. Pewnie problemem jest brak bezpłatnych hal (bądź co bądź mieszkamy w zimnym klimacie, a w zimę ciężko się gra) co czyni orliki zbytecznymi, ogólny brak sprawności fizycznej wśród społeczeństwa i żadnych pomysłów na zmianę tego stanu. Selekcjoner może wybrać tylko z tego co mamy, a mamy niewiele i to się nie zmieni w najbliższym czasie. Świeża krew jaką jest Smuda na pewno poprawi morale wśród piłkarzy i być może pojawią się pierwsze sukcesy gdzieś po 3cm meczu kadry, ale zanim zdążycie powiedzieć "w dupa je*** Benhałer" zaczniecie psioczyć na praktycznie bogu ducha winnego Smudę. Skąd to wiem: w przeciwieństwie do kibiców potrafię chłodno analizować to co było, a było mniej więcej tak: Beenhaker, Janas, Engel, Wójcik itp. itd. - wszyscy byli cudotwórcami na początku, wszystkich dopadła rzeczywistość na końcu. I nie ważna jest narodowość, czy nawet renoma trenera... "życia (po prostu) nie oszukasz". O zaznaczam, że nie jest to moje urażone ego po wyborze Smudy, bo było mi absolutnie obojętne kto kadrę obejmie, tak samo jak obojętne są mi jej sukcesy, ale drażnią mnie te falowe nastroje - i to niesamowicie skrajne nastroje - albo hura-optymizm albo nagonka. Ale zawsze kozioł ofiarny jest jeden, tylko nazwisko się zmienia i po wszystkim zapominamy o problemach, które wyniszczają sport w tym kraju.

Leon Kennedy

Bardzo brakuje odpowiednich ludzi na odpowiednich miejscach przyk?ad... Lato. Kolesia ca?kowicie przeros?o stanowisko szefa PZPN. A Boniek by? jak znalaz? :'(

Kadaver

7 listopada odbędzie się walka Wałujewa z Davidem Haje.Mam nadzieję,że będzie bardziej emocjonująca od walki stulecia.

heros65

Nad nasz? s-kadr? pi?karsk? zawis?y czarne chmury :'(.Kibice ch?tnie rozwalili by naszych zawodników(ja zreszt? te?).Tak by?o mówione ?e w naszej grupie s? s?abi przeciwnicy,a my jak zwykle zostali?my mato?ami.Je?eli nowy trener nic nie zmieni to lepiej ?eby PZPN zawiesi?
nasz? reprezentacj? na 10 lat gdzie b?d? prawdziwi mistrzowi(mo?e).



Leon Kennedy

Reprezentacji nie da się zawiesic tylko z powodu słabych wyników...

heros65

W naszej kadrze grają patałachy.Nie patrzą na grę tylko na pieniądze.

LelekPL

A znajdziesz lepszych na chwilę obecną? Być może część graczy taka jest, może większość, ale to jest też takie prymitywne gadanie "patrzą na pieniądze". Nie wszyscy. Część nie ma wielkiego talentu, część rzeczywiście nie pracuje tak ciężko jak powinna, a wszyscy po prostu nie są tak dobrzy jak inne reprezentacje, jednak na chwilę obecną nie mamy w rezerwie nawet jednego zbawcy, bo wszyscy nasi piłkarze przez brak odpowiedniego przygotowania i woli bycia najlepszym giną w gąszczu przeciętności. Krótko: nie ma cudownego lekarstwa, nie ma perspektyw, nie ma przyszłości. Dziwię się tylko czemu en sport jest cały czas numerem jeden. Ani specjalnie efektowny, a już na pewno nie efektywny i nie mamy żadnych sukcesów (a w kraju gdzie takie "sporty" chodziarstwo czy skoki narciarskie stają się numerami 2 ze względu na rodzynki, to dziwi mnie najbardziej). Chyba działa przyzwyczajenie

król P

Zgadzam się z herosem. :)

heros65

I znowu pora?ka z Rumuni?.Ja tego nie rozumiem Polacy na w?asnym stadionie mówi? ?e im si? ?le gra,a pi?karze za granicy wygrywaj?.Pata?achy...    :'(




PS:Dzi?ki Król :)

Altair

Ahhh przecież to PZPN nie chce,aby oni wygrywali.To polityka.Na stadion mieli prawo narzekać,bo kto uraczył ich takim ekstra,w budowie zresztą??? PZPN! Kibice bojkotują mecze,więc stadion musiał być z jak najmniejszą dostępną liczbą miejsc,racja? Ekstra. Nie zmieni tego żaden trener. Dlaczego Polacy nagle na Euro,po świetnych eliminacjach zapomnieli jak się gra? ::) kto zaczął nagonkę na Leo??? To wszystko wiąże się w całość,którą można nazwać trzema słowami: burdel,burdel i korupcja. Tyle. 

heros65

To była wymówka,bo jakby chcieli to by wygrali.Te barany przegrali z Afryką,z Arabią.Żeby takie mecze przegrywać to trzeba być,no nie wiem kim.Ale Jeżeli tak dalej pójdzie to będzie baaaaaaardzo źle. 

Leon Kennedy

U nas nie będzie dobrze dopóki PZPN i kibice jakoś się nie dogadają, bo ten spór do niczego nas nie doprowadzi i spokój dla Smudy... Bez żadnych nagonek już po pierwszym meczu.